Obrazy zima

8 446 609 produktów
 

Obrazy zimowe

Zimowa ścieżka w lesieZima to dla wielu jedna z najpiękniejszych pór roku. Świat otulony białym puchem staje się malowniczy, wręcz bajkowy. Jako że okres siarczystych mrozów i śniegu po pas mamy już za sobą ze względu na zmiany klimatyczne, może warto zainwestować w obrazy,  które zrekompensują nam brak zimy stulecia?

Zimowe krajobrazy idealnie nadają się do uwiecznienia na obrazie. Krajobraz zimowy od wieków jest stałym motywem prac niezliczonych malarzy. Mimo że pory rokuwokół nas się zmieniają: zima jest coraz jest coraz lżejsza i krótsza, to wciąż nie potrafimy się do tego przyzwyczaić i co roku, od listopada wyczekujemy srogiej, śnieżnej zimy.

Zima w obiektywie

By umilić to oczekiwanie, powstała seria obrazów inspirowanych pejzażem zimowym. Dzięki obrazom zima nie musimy wyjeżdżać w inne rejony Polski lub Europy,  żeby zobaczyć śnieg. Wśród dostępnych motywów i zdjęć, są wysokiej jakości fotografie krajobrazów: zarówno nizin jak i gór, urokliwe zdjęcia lasów i łąk, a wszystko to otulone białym puchem. Zima to także okres sportów zimowych: to raj dla narciarzy, łyżwiarzy, saneczkarzy, którzy cały rok czekają na możliwość białego szaleństwa.  Obrazy zima to właśnie takie radosne momenty zatrzymane w kadrze najlepszych fotografów.

Zimowe skojarzenia

Zima ma również swoje atrybuty i wywołuje określone, pełne nostalgii skojarzenia. Są wśród nich gorąca herbata, długie wieczory z książką przy kominku, szaliki, czapki czy ciepłe, wełniane skarpety. Wydaje się, że czas w zimie płynie wolniej. Zaczynają ją święta, czyli rodzinny czas odpoczynku i relaksu przy świątecznym stole i choince. Dni długo budzą się do życia, więcej śpimy i przebywamy w domach, mimo że świat o tej porze roku jest bardzo malowniczy. Na obrazach zima znajdziemy wszystkie te sezonowe skojarzenia, które będą dobrze wyglądały wśród rodzinnych zdjęć na kominku w salonie lub w sypialni.

Chłodny, surowy klimat, jakim charakteryzują się obrazy zimowe będzie pasował do utrzymanych w zimnych tonacjach kolorów ścian: błękit, biel, odcienie szarości czy mocny granat doskonale uwydatnią piękno zimowych krajobrazów. Na polu formy i wyposażenia wnętrz również rekomendujemy prostotę. Najlepszym duetem z obrazami zima będą meble w stylu skandynawskim, czyli prostym, ale jednocześnie nietuzinkowym i funkcjonalnym.  Taternikom-amatorom z pewnością spodobają się obrazy gór, miłośnicy fauny i flory także znajdą coś dla siebie. Wśród dostępnych na stronie myloview.pl wzorów znajduje się mnóstwo zbliżeń roślin i zwierząt przystosowanych do zimowych warunków.