Obrazy wg kategorii - Sport • Obrazy na ścianę

Obrazy o tematyce sportowej to propozycja dla wszystkich miłośników różnego rodzaju aktywności fizycznej i sportu. Jeśli masz swoich ulubionych sportowców albo szczególnie lubianą dyscyplinę sportową, nic nie stoi na przeszkodzie, byś wykorzystała wybrany motyw i przy użyciu dekoracji ściennych uatrakcyjniła wygląd ścian w pomieszczeniu. W kolekcji naszego sklepu internetowego znajdziesz nie tylko ozdoby ścienne, związane z popularną piłką nożną, ale i obrazy sporty zimowe. Sportowy akcent z powodzeniem wkomponujesz we wnętrza, zaaranżowane w skandynawskiej stylistyce. Wizerunki piłkarzy i różnego rodzaju obrazy sportowe znajdą zastosowanie w pokojach nastolatków – wprowadzą do przestrzeni dynamizm, kolor i ruch.
Obraz kajakarstwo akwarela

Obraz kajakarstwo akwarela

Obraz sportowy wykonany techniką akwareli zyskuje niepowtarzalny wydźwięk. Rozmyte kolory dodają grafice łagodnego charakteru.
Obraz ze sportowcem

Obraz ze sportowcem

Obraz z wizerunkiem sportowca zmotywuje do treningów nawet największego leniucha. Umieśćmy go w pokoju nastolatka.
525 obrazów
Obraz narciarstwo

Obraz narciarstwo

Miłośnicy zimowego szaleństwa mogą udekorować swoje mieszkanie efektownymi obrazami ze śnieżnymi stokami narciarskimi.
Obraz sport hokej na lodzie

Obraz sport hokej na lodzie

Uwielbiasz sport ale boisz się, że kolorowy obraz zaburzy harmonię Twojego wnętrza? Zdecyduj się na łagodną grafikę z wizerunkiem hokeisty.
Obraz piłka ręczna

Obraz piłka ręczna

Zamiast pretensjonalnych plakatów ze sportowych czasopism, w pokoju nastolatka powieśmy kilka dużych obrazów.
Obraz sportowy do salonu

Obraz sportowy do salonu

Elegancki salon z charakterem - sportowe motywy na obrazie nadają aranżacji ciekawy wygląd.
Obraz sport snowboard

Obraz sport snowboard

Dla fanów freestyle'owych tricków Shauna White'a (i nie tylko) przygotowaliśmy serię obrazów inspirowanych snowboardem.
Obraz sporty motorowe

Obraz sporty motorowe

Obraz z motocyklistą umieszczony w męskim wnętrzu stanowi niebanalny dodatek do nowoczesnej aranżacji.
Obraz sport parkour

Obraz sport parkour

Sportowy obraz podkreśli nowoczesny styl, np. pokoju nastolatka. Wyraziste detale sprawdzą się również w biurze redakcji sportowej.
Obraz sporty wodne

Obraz sporty wodne

Pośród różnorodnych obrazów sportowych na pewno znajdziecie swoje ulubione dyscypliny.

 

Obrazy sportowe: dekoracje męskich wnętrz

Obraz na płótnie sport sprawdzi się doskonale jako ozdoba męskich pomieszczeń, w których wykorzystano nowoczesne i minimalistyczne rozwiązania aranżacyjne. Dekoracja ścienna, przedstawiająca kadry z różnego rodzaju mistrzostw i konkursów, będzie się dobrze prezentować nad prostym meblem, wykonanym nie tylko z drewna, ale i metalu oraz plastiku. Obrazy sportowców z powodzeniem zastosujesz jako oprawę klasycznej lub modernistycznej sofy. Na ścianie możesz także stworzyć intrygującą galerię, zbudowaną z różnorodnych obrazów o tematyce sportowej i plakatów sport. W stonowanym, męskim wnętrzu znajdą zastosowanie akcenty ścienne, nawiązujące do najpopularniejszych sportów – od piłki nożnej i koszykówki – po sporty walki oraz sporty ekstremalne. Dzięki temu każdy miłośnik aktywności fizycznej może zatrzymać w zasięgu swego wzroku ulubionego zawodnika lub podziwianą drużynę.

Sportowe akcenty w klubach rekreacyjnych

Obrazy sport z powodzeniem wykorzystasz w różnego rodzaju klubach i lokalach publicznych, promujących aktywność fizyczną i sportową rywalizację. Fotograficzne detale podkreślą charakter prowadzonej przez Ciebie działalności i zmotywują do wysiłku wszystkich uczęszczających na zajęcia rekreacyjne. W naszej kolekcji znajdziesz wyraziste i dynamiczne grafiki na obrazach o tematyce sportowej – będą odpowiednią oprawą biura oraz holu.

Obrazy sport w pokoju nastolatka

Sportowe detale będą się dobrze prezentować w kolorowych i stonowanych pokojach młodzieżowych. Obrazy o tematyce sportowej z pewnością zadowolą każdego miłośnika rywalizacji i popularnych rozgrywek o puchar mistrza. W kolekcji sklepu internetowego Myloview.pl znajdziesz wizerunki słynnych siatkarzy, piłkarzy oraz najznakomitszych tenisistów. Wśród różnorodnych obrazów sportowców możemy wyróżnić portrety i sylwetki tych najsłynniejszych przedstawicieli poszczególnych dyscyplin sportowych – Michaela Jordana, Michaela Schumachera, Lionela Messi. Akcenty ścienne o charakterze sportowym uprzyjemnią nastolatkowi i początkującemu graczowi codzienne treningi – wizerunek idola na ścianie stanie się także doskonałą motywacją do osiągania własnych sukcesów. Obrazy sportowców będą się dobrze komponować z dodatkami, inspirowanymi sportem i wybranym klubem piłkarskim, na przykład zielonym dywanem, pościelą, dekorowaną motywem piłki oraz poduszkami ze znanym, sportowym logiem.

Obrazy sporty zimowe w wystroju pomieszczeń

Obrazy sporty zimowe to dekoracje ścienne, utrzymane w stonowanej, chłodnej kolorystyce. Graficzne akcenty z powodzeniem zastosujesz do ozdoby pomieszczeń, których bazę stanowią drewniane detale i śnieżne elementy wystroju. Fotografie z zimowym pejzażem będą się estetycznie prezentować we wnętrzu, zaaranżowanym w stylu skandynawskim. W kolekcji znajdziesz obrazy, przedstawiające łyżwiarzy i łyżwiarki figurowe. Dekoracje ścienne będą wyszukaną i gustowną oprawą jasnych wnętrz, w których przeważają dodatki, wykonane ze szkła oraz klasyczne rozwiązania aranżacyjne.