Kim jesteśmy

Kim jesteśmy

o-nas-swiat

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy kochaja wnętrza...

Idea naszej marki opiera się na poszukiwaniu piękna, które mogłoby zaistnieć w najbliższej człowiekowi przestrzeni – w domu, w szkole i w pracy.

Firma myloview to tętniący pozytywną energią zespół złożony z doświadczonych profesjonalistów, w swoich działaniach kierujących się przede wszystkim pasją. Śledzimy, szukamy, podglądamy światowe trendy w projektowaniu, ale również tworzymy własne autorskie wzory. Możesz być pewien, że dzięki nam Twoje wnętrza staną się naprawdę wyjątkowe.

Jesteśmy młodą firmą, która rozwija się w bardzo szybkim tempie. Międzynarodowy prestiż marki myloview stale rośnie, dlatego warto nam zaufać. Wysokiej jakości produkty, które można znaleźć w naszej ofercie, są już dostępne w pięciu krajach – w Polsce, Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych. Obecnie, konsekwentnie poszerzając swój zasięg, otwieramy się również na rynek czeski, włoski, hiszpański, portugalski, holenderski, szwajcarski oraz brazylijski – aby móc odmienić jeszcze więcej salonów, kuchni, łazienek, pokojów, biur, gabinetów, szkół i przedszkoli.

Kochamy wnętrza, dlatego u podstaw naszego działania znalazła się chęć przekonania jak najszerszego grona odbiorców, że ich otoczenie może w szybki i łatwy sposób stać się piękne i jedyne w swoim rodzaju. Wystarczy inaczej na nie spojrzeć i dostrzec tkwiący w nich potencjał, który zdołają w pełni wydobyć nasze rewelacyjne produkty.

Agata

Agata

Content Marketer

Fanka minimalistycznych rozwiązań, geometrycznych kształtów i miksowania faktur. Prywatnie miłośniczka języka hiszpańskiego, buldogów francuskich i skandynawskich kryminałów.

Marcin

Marcin

Back-end developer

Miłośnik historii i science-fiction, w życiu codziennym zwolennik prostoty i minimalizmu.

Sebastian

Sebastian

Drukarz / Grafik

To dzięki niemu Wasze zamówienia z grafiki w komputerze przeradzają się w rzeczywistość. Innowacyjne graficznie rozwiązania i skomplikowane maszyny drukarskie to dla niego bułka z masłem!

Adam

Adam

Drukarz / Grafik

Jest kolejnym, niezbędnym ogniwem realizacji Waszych zamówień. Obróbka graficzna i precyzyjny druk to jego główne zadania.

Paweł

Paweł

Magazynier

Czuwa nad tym, aby wszystkie nasze materiały były odpowiednio przechowywane i miały swoje miejsce. Dzięki temu zapewniamy najwyższą jakość na każdym etapie realizacji zamówienia.

Łukasz

Łukasz

Magazynier

Czuwa nad tym, aby wszystkie nasze materiały były odpowiednio przechowywane i miały swoje miejsce. Dzięki temu zapewniamy najwyższą jakość na każdym etapie realizacji zamówienia.

Ada

Ada

Content Marketer

Entuzjastka sztuki nowoczesnej i popkultury. Uzależniona od muzyki rockowej, piłki nożnej i kina skandynawskiego. Kolekcjonerka roślin doniczkowych. 

Angelika

Angelika

Specjalista ds. promocji

Absolwentka historii sztuki i dziennikarstwa. Miłośniczka teatru, malarstwa i pięknych wnętrz. W wolnych chwilach czyta książki. W codziennym życiu nieustannie szuka inspiracji, którymi mogłaby upiększyć własną rzeczywistość

Ania

Ania

Copywriter

Lubi zapach skoszonej trawy i letnie zachody słońca. Nade wszystko uwielbia koty, a najważniejsza dla niej jest rodzina. W wolnych chwilach pije dużo herbaty, ogląda Przyjaciół i słucha rocka z lat 80'. Interesuje się reklamą i psychologią. 

Karolina

Karolina

Project manager

Podziwia zarówno klasyczne piękno, jak i postmodernistyczny eksces. Wierzy, że podróże kształcą, a design jest wszędzie. Okazjonalnie dziennikarka, dorywczo korektorka, nałogowa czytelniczka. Na co dzień prowadzi projekty wydawnicze i digitalowe.

Natalia

Natalia

Copywriter

Polonistka i blogerka. Kocha Bieszczady, Grecję i literaturę wszelaką. Jej największą pasją są książki i to z nimi jest związana zawodowo. Prywatnie uwielbia "escape rooms" i owocowe herbaty. Nie znosi kawy. Wystrojem wnętrz interesuje się od czasu, gdy musiała urządzić całe  mieszkanie. Od tamtej pory śledzi trendy. Szczególnie do gustu przypadły jej style: minimalistyczny, skandynawski oraz industrialny.

Michał

Michał

Designer

To dzięki jego niespożytej kreatywności powstają niesamowite ilustracje zaklęte w nasze fototapety, naklejki i obrazy; fan nowych technologii i prostych, graficznych rozwiązań

Paula

Paula

Designer

Tworzenie ilustracji i nowoczesny design to jej pasja; uważa, że aby pięknie udekorować ściany nie potrzeba wiedzy ani ogromnych środków – wystarczy wyobraźnia!

Ola

Ola

Customer Care

To dzięki jej kompetencji i cierpliwości wszelkie pytania, obawy i problemy naszych Klientów są rozwiązywane jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Prywatnie amatorka biegania i wielbicielka psów.