Obrazy wg wnętrz - Salon Jubilerski

Niektórzy twierdzą, że nie ma lepszego prezentu dla kobiety niż elegancka biżuteria. Bez wątpienia wszystkie ozdoby wytwarzane przez jubilerów możemy śmiało określić mianem małych dzieł sztuki. Zanim jednak trafią na szyję, nadgarstek lub palec damy, muszą najpierw nacieszyć oko w wystawowych gablotach. To, jakie zrobią wrażenie na klientach zależy od wielu czynników – w tym także wyglądu całego salonu jubilerskiego. Warto postarać się więc, aby taki sklep posiadał elegancki wystrój oraz odpowiedni nastrój. Oba te elementy uzyskacie bez trudu sięgając po obrazy do salonu jubilerskiego od Myloview. Proponowane przez nas wzory są gustowne i stylowe. Doskonale sprawdzą się zarówno w dużych sklepach, jak również w niewielkich, jednoosobowych warsztatach. A to dopiero początek zalet, jakie posiadają takie obrazy. Salon jubilerski przez Was prowadzony już od dziś może przyciągać klientów atrakcyjnym wystrojem!

26 obrazów

 

Jak skutecznie uatrakcyjnić sklep jubilerski? Obrazy to świetne rozwiązanie!

Osoby zajmujące się zawodowo aranżacjami, zgodnie przyznają, iż wnętrza stylowe, które równocześnie nie powinny popaść w przesadny minimalizm (a do nich należą właśnie salony jubilerskie) stanowią nie lada wyzwanie dekoracyjne. Nie każdy rodzaj dekoracji dobrze sprawdzi się w tym miejscu. Trafnym wyborem okazują się właśnie drukowane na płótnie obrazy. Do salonu jubilerskiego potrzebne są wzory eleganckie, ale równocześnie takie, które nie będą rozpraszać klientów. W Myloview postaraliśmy się, aby obrazy od nas spełniały w pełni te warunki. Co więcej, wszystkie tego typu dekoracje z naszej oferty są wykonane w pełni profesjonalnie, z najlepszych materiałów. Dzięki temu klienci odwiedzający salon jubilerski ozdobiony takimi obrazami od razu odniosą wrażenie, iż trafili do miejsca, gdzie ceni się jakość.

Złoto, srebro i kamienie szlachetne przeniesione na obrazy – salon jubilerski pełen kolorów

Wybierając dekoracje do salonu jubilerskiego musimy się trzymać raczej ściśle określonej tematyki. Nie jest to raczej typ wnętrza, w którym sprawdzają się te odważniejsze i bardziej eksperymentalne pomysły. Nie oznacza to jednak, iż mamy związane ręce. Co więc otrzymujemy do wyboru? Zwykle obrazy do salonu jubilerskiego przedstawiają gotowe wyroby złotnicze lub surowce niezbędne do ich wykonania. Może być to więc połyskujące srebro, czyste złoto, czy też któryś z kamieni szlachetnych. Najlepszy efekt uzyskamy jednak wykorzystując kilka takich dekoracji naraz. Aby jednak stworzona w ten sposób kompozycja pozostała gustowna, to jednak w naszym salonie dominować powinna kolorystyka metaliczna. Wizerunki kamieni oraz kryształów o intensywnych barwach należy traktować wyłącznie jako dodatek. Niekoniecznie musimy też przedstawiać wszystkie ich rodzaje. Ograniczenie się na przykład do niebieskich szafirów i zielonych szmaragdów przełoży się na bardziej spójny efekt.

Ślubne obrazy do salonu jubilerskiego

Spora część klientów odwiedzających salony jubilerskie udaje się do nich po pierścionki zaręczynowe lub obrączki ślubne. W obu przypadkach ludzie poszukują wyjątkowej i unikatowej biżuterii, która towarzyszyć będzie im przez całe życie. Warto więc docenić ten rodzaj klientów, wychodząc im naprzeciw właśnie za pomocą sklepowych dekoracji. Umieszczone w witrynie obrazy pierścionków szybko poinformują ich, że trafili we właściwe miejsce. Oczywiście niekoniecznie muszą być to wzory ukazujące wyłącznie samą biżuterię. Wydrukowane na płótnie fotografie mogą przedstawiać przecież zaręczającą się właśnie parę albo świeżo upieczone małżeństwo stojące na ślubnym kobiercu.

Sposób na elegancki sklep jubilerski: obrazy czarno-białe

Choć wydawać by się mogło, iż w przypadku ozdób przedstawiających biżuterię najefektowniejsze będą wzory o intensywnych kolorach. Paradoksalnie jednak to czarno-białe obrazy wiele osób postrzega jako najbardziej wyraziste. Salon jubilerski utrzymany w takiej estetyce na pewno będzie wyróżniał się pośród konkurencji, przykuwając uwagę i zapadając w pamięć. Dwukolorowe obrazy o wyrazistych kontrastach doskonale podkreślają detale biżuterii, sprawiając, że precyzja ich wykonania jeszcze bardziej zachwyca.

Diamenty i piękne kobiety – zmysłowe obrazy do salonu jubilerskiego

Czy istnieje jakiś sposób żeby misterny, drogi pierścionek prezentował się jeszcze atrakcyjniej? Ależ tak! Wystarczy umieścić go na palcu pięknej kobiety. W ofercie Myloview znajdziecie dużo obrazów, na których biżuteria prezentowana jest właśnie przez modelki. Tego typu wzory również z powodzeniem wykorzystać można w sklepach jubilerskich. Dodadzą one im nieco uroku, a także uwodzicielskiego, czy wręcz zmysłowego charakteru.