Plakaty wg kategorii - Mosty

Człowiek od początku dążył do tego, aby podporządkować sobie ziemię. Orał glebę, aby dawała mu plony, wznosił budowle, aby go chroniły przed zimnem i tworzył mosty, aby połączyć oddalone od siebie części lądów. Przerzucał je nad górskimi szczytami, morskimi toniami i ruchliwymi ulicami. Plakat most z oferty naszego sklepu to przykład najpiękniejszych, największych i najbardziej ekstremalnych konstrukcji, jakie człowiek zbudował. Niesamowita technika w połączeniu z przepięknym projektem, tworzy zachwycającą dekorację w sam raz do Twojego wnętrza. Plakat Most Brookliński przypadnie do gustu miłośnikom wielkich miast, z kolei plakat most w Wenecji ozdobi sypialnię prawdziwego romantyka. 

682 plakatów

 

Oderwij się od Ziemi, czyli dlaczego warto sięgnąć po plakat most

Historia mostów to historia nie tyle architektury, co niesamowitych umiejętności technicznych, które nabywaliśmy przez dziesiątki lat. Są spektakularnym triumfem człowieka i wyrazem jego imponującej kreatywności. Plakat Most Brookliński prezentuje konstrukcję pochodzącą z 1883 r. w co aż trudno uwierzyć. Przez lata był to największy most stalowy na świecie. Z kolei Most w San Francisco to jedna z najdłuższych konstrukcji wiszących na całej kuli ziemskiej. Imponująca jest także ilość filmów, których akcja toczyła się właśnie tam m. in. „Vertigo”, „Superman”, „Wywiad z wampirem” czy „Brudny Harry”. Plakat most będzie więc nie tylko przykładem zachwycającej architektury, elementem malowniczego krajobrazu, ale także świetnym nawiązaniem do kultowego filmu lub serialu. Jest to także znakomity sposób, aby wyeksponować stylistykę panującą we wnętrzu. Sięgając po plakat most przedstawiający stalową konstrukcję podkreślisz industrialny klimat aranżacji, decydując się na plakat most linowy w dżungli, dodasz egzotycznego klimatu salonowi stylu boho.

Spójrz na Nowy Jork - plakat most w aranżacji salonu

Plakat most z widokiem na wielką metropolię to prawdziwa gratka dla miłośników miasta. Szczególnie pięknie prezentuje się spektakularna konstrukcja Mostu Brooklyńskiego na tle rozświetlonego nocą Nowego Jorku. Setki migoczących światełek pochodzących z pędzących samochodów i rozświetlonych biurowców tworzą przepiękną mozaikę, która zapiera dech. Taka dekoracja będzie doskonałym uzupełnieniem nowoczesnego salonu utrzymanego w jasnej kolorystyce. W przypadku wnętrza, w którym dominują na ścianach szarości bądź granat, lepiej będzie się prezentować plakat Most Brookliński, ukazujący żółto-różowe niebo podświetlone zachodzącym słońcem. Delikatna kolorystyka ożywi i zarazem rozjaśni ciemny wystrój. Pozostając w klimacie American Dream chcemy Ci jeszcze zaproponować plakat Most San Francisco, którego charakterystyczna, czerwona konstrukcja będzie interesującym akcentem kolorystycznym.   

Spacer po Ponte di Rialto – nastrojowy plakat most w sypialni

Wenecja to kraina romantyków i… mostów. To miasto na wodzie z konieczności pokryte jest siatką mniejszych i większych mostów, które ułatwiały mieszkańcom przemieszczanie się pomiędzy uliczkami oddzielonymi od siebie kanałami. Plakat most przedstawiający Ponte di Rialto to doskonały przykład niezwykle starej i niezwykle pięknej konstrukcji, która od stuleci wywołuje zachwyt u turystów. Ten niezwykle malowniczy widok będzie przepiękną ozdobą sypialni. Decydując się na plakat most w wersji czarno-białej lub kolorowej możesz zdecydować, czy chcesz podkreślić zabytkowy charakter przedstawienia, czy wydobyć zachwycające kolory i niuanse odbijające się w wodzie. Warto także zaznaczyć, że Canal Grande, cieśnina, na której znajduje się wspomniany most Ponte di Rialto, była często uwieczniania przez znanego malarza Canaletto sięgając więc po taki plakat czynisz wspaniały ukłon w stronę sztuki przez duże "S"!

Plakat most linowy w pokoju nastolatka

W zależności od tego, czy Twój nastolatek jest miłośnikiem miasta, czy przyrody, możesz wybrać do jego pokoju zupełnie inne motywy. Miejskie propozycje już padły, dlatego teraz skupimy się na nieco bardziej dzikich i ekstremalnych przykładach. Zawędrujemy do odległych zakątków świata, gdzie przejście przez most jest prawdziwym testem na sprawność fizyczną i odwagę! Plakat most linowy przedstawiający wiszącą konstrukcję w Siju w Indiach już od samego patrzenia wywołuje zawrót głowy, z kolei mosty znajdujące się w pobliżu wulkanu Arenal na Kostaryce potrafią zmiękczyć kolana najbardziej wytrzymałych podróżników. Jeśli Twój nastolatek jest miłośnikiem ekstremalnych sportów i wycieczek, to plakat most linowy znajdujący się w dżungli ponad bezkresną przepaścią będzie strzałem w dziesiątkę.