Fototapety wg kategorii - Bieganie

Jaki jest najciekawszy sposób na dekorację pokoju? Oczywiście fototapety. Bieganie z kolei to najprostszy sposób by utrzymać szczupłą sylwetkę i znakomitą kondycję. A gdyby tak połączyć jedno z drugim? Wyczarować przepiękną aranżację wnętrza, która jednocześnie będzie Cię motywować do odrobiny ruchu każdego dnia? Fototapeta biegacz ukazująca malowniczy krajobraz i zmagającego się z własnymi słabościami człowieka pokonującego kolejne kilometry, to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy kochają sport i lubią o siebie dbać. Usiądź więc na chwilę, by wybrać odpowiedni dla siebie wzór, a następnie czas na jogging! 

58 fototapet

 

Salon dla miłośnika sportu: fototapety bieganie

Wydaje Ci się, że sportowe fototapety nie pasują do wystroju salonu? Aranżacja wnętrza powinna odpowiadać nie tylko naszym estetycznym upodobaniom - dobrze, kiedy odzwierciedla także nasze zainteresowania lub osobowość. Jeśli jesteś typem wojownika, uwielbiasz ruch i każdą wolną chwilę spędzasz na świeżym powietrzu, to fototapety bieganie z pewnością przypadną Ci do gustu i staną się perfekcyjną ozdobą dziennego pokoju. Bardzo wiele zależy także od wyboru określonego wzoru. Możesz sięgnąć po bajeczny krajobraz ukazujący malownicze pola, górskie szczyty lub leśne zakątki, które przemierza właśnie wytrwały biegacz. Imponująco prezentują się także wzory, na których ludzka sylwetka pod wpływem niebywałej prędkości jaką osiąga, sprawia wrażenia rozpadania się na pojedyncze piksele. Dekorując swój salon pamiętaj, że najważniejsze nie są obowiązujące obecnie trendy, które szybko przeminą, lecz Twoje pasje, które są znakomitym źródłem inspiracji.

Powiększająca przedpokój fototapeta: biegacz na tle przyrody

Fototapeta przypominająca sztafaż, czyli krajobraz, na którym znajduje się ludzka sylwetka, to także doskonały sposób na to by optycznie powiększyć niewielki przedpokój. Choć wydaje nam się, że to najmniej istotna część naszego wnętrza, ponieważ spędzamy w niej najmniej czasu, to także swego rodzaju wizytówka. Jest to bowiem miejsce, które widzimy jako pierwsze po przekroczeniu progu. Właśnie dlatego warto zadbać o zachwycający wystrój w czym pomogą nam fototapety. Bieganie to bardzo wdzięczny sport, ponieważ pozwala nam się zjednoczyć z przyrodą i podziwiać otaczającą nas naturę. Sięgnij po wzór, który przedstawia biegacza pokonującego leśną ścieżkę lub przemierzającego morskie wybrzeże i spraw, by efekt głębi na fototapecie powiększył optycznie niewielki metraż zamieniając kameralny przedpokój w całkiem przestronne pomieszczenie. 

Klub fitness i fototapeta: biegacze w centrum uwagi

Każdy kto był choć kilka razy w klubie fitness wie, że nawet najlepsze chęci by wziąć się za siebie nie wystarczają, gdy mamy gorszy dzień i spadek formy. Aby zapobiec takiej sytuacji, warto odpowiednio urządzić wnętrze klubu w ten sposób, by motywowało nas do podejmowania kolejnych wyzwań. Fototapety bieganie prezentujące wysportowanych, pełnych energii ludzi, będą doskonałym przypomnieniem dla nas o co walczymy i co chcemy osiągnąć wykonując kolejne żmudne ćwiczenia i pokonując kolejne kilometry na bieżni. Dodatkowo wzór z przepięknym krajobrazem będzie znakomitą alternatywą dla zatłoczonego miasta i szklanych wieżowców, które znajdują się za oknem. Inną propozycją są fototapety utrzymane w energetycznych, intensywnych kolorach – graficzne przedstawienia ukazujące barwne ludzkie sylwetki ożywią wnętrze i sprawią, że poczujemy nagły przypływ sił!

Fototapety, czyli pomysłowa dekoracja sklepu sportowego

W jakim jeszcze miejscu sprawdzą się sportowe fototapety? Bieganie to trend, który zatacza coraz szersze kręgi. Dzisiaj biegają dosłownie wszyscy i wszędzie. Aby uprawiać jogging z głową potrzebne jest specjalistyczne obuwie i termoaktywna odzież, które znajdziemy w sklepach sportowych. I właśnie tutaj takie fototapety będą pasować jak ulał. Szukając odpowiedniego wzoru warto znaleźć wizerunki biegaczy, które eksponują profesjonalny, sportowy ekwipunek. Im bardziej kolorowe i optymistyczne przedstawienie, tym lepiej. Kto wie, może w ten sposób zachęcimy kogoś do biegania i całkowitej zmiany swojego dotychczasowe życia?