Naklejki wg kategorii - Nowy Jork

Każde z miast posiada swój niepowtarzalny, indywidualny charakter. Niektóre za sprawą swojej unikatowości zdobyły wręcz światową sławę! Do takich metropolii należy Nowy Jork - najsłynniejsze miasto Stanów Zjednoczonych. Naklejki Nowy Jork to mnóstwo wspaniałych, rozpoznawalnych motywów, które mogą posłużyć za temat takiej dekoracji. Strzeliste drapacze chmur, Statua Wolności, Central Park, żółte taksówki – to tylko kilka najciekawszych symboli. Każdy z nich jest na swój sposób wyjątkowy. Żeby więc ułatwić Wam wybór, opowiemy dziś nieco o możliwościach, jakie posiada każda taka naklejka ścienna. Nowy Jork jako miasto to jednak temat, który może posłużyć nam do ozdobienia drzwi albo mebli, a nawet przedmiotów codziennego użytku. 
Dekoracyjna naklejka Nowy Jork

Dekoracyjna naklejka Nowy Jork

Uważasz, że ściana w Twoim pokoju jest pusta i nie do końca wiesz, jak ją zagospodarować? Postaw na naklejkę z oryginalnym wzorem, która pięknie ozdobi całą przestrzeń!
Naklejka Nowy Jork do salonu

Naklejka Nowy Jork do salonu

Naklejka z motywem Nowego Jorku nad kanapą? Tak, to świetna dekoracja ścienna, która doda miejskiego szyku w Twoim salonie.
115 naklejek
Naklejka panorama miasta

Naklejka panorama miasta

Jeżeli chcesz zakryć zadrapania na Twoim ulubionym meblu to zaaplikuj na niego naklejkę, która całkowicie go odnowi i z pewnością zachwyci każdego Twojego gościa!
Naklejka Nowy Jork w akwareli

Naklejka Nowy Jork w akwareli

Biała sypialnia potrzebuje ciekawego przebicia kolorystycznego. Nasza propozycja naklejki z widokiem na Nowy Jork doda ciepłych barw w pomieszczeniu.
Minimalistyczna naklejka na lodówkę

Minimalistyczna naklejka na lodówkę

Lodówka wcale nie musi być nudnym sprzętem kuchennym. Wystarczy ciekawa naklejka, a cała kuchnia diametralnie ulegnie zmianie.
Rysunkowa naklejka do sypialni

Rysunkowa naklejka do sypialni

Przestrzeń nad łóżkiem można zagospodarować na różne sposoby, ale jeżeli szukasz czegoś oryginalnego to postaw na wzór z Nowym Jorkiem!
Panoramiczna naklejka na laptopa

Panoramiczna naklejka na laptopa

Naklejka, to zawsze świetny i oryginalny pomysł na ozdobienie Twojego laptopa. Wzór z Nowym Jorkiem będzie każdego dnia cieszyć Twoje oko.
Czarno-biała naklejka do salonu

Czarno-biała naklejka do salonu

Czarno-biały motyw naklejki nie przytłoczy wnętrza i zdecydowanie wpasuje się w jasne pomieszczenia.
Pastelowa naklejka Nowy Jork

Pastelowa naklejka Nowy Jork

Pokój nastolatka wymaga remontu? Zdecyduj się na naklejkę, która szybko i łatwo odmieni przestrzeń.
Typograficzna naklejka Nowy Jork

Typograficzna naklejka Nowy Jork

Jesteś miłośnikiem Nowego Jorku? W takim razie ta typograficzna naklejka świetnie sprawdzi się w Twojej jadalni lub salonie.

 

Tysiąc pomysłów na naklejki: Nowy Jork to miasto o wielu twarzach

Nowy Jork to jeden wielki tygiel, w którym od zawsze było miejsce na wszystko – tak swoje rodzinne miasto opisał słynny nowojoryczk, reżyser Martin Scorsese. Trudno się z tym poglądem nie zgodzić. Ta amerykańska metropolia oferuje nam nieskończenie wiele oblicz, każdego dnia zaskakując czymś nowym. Nic dziwnego, iż jej mieszkańcy uważają, że żyją w samym centrum świata! Ekipa Myloview postanowiła natomiast wykorzystać ów olbrzymi potencjał, przenosząc różne twarze tego miasta na dekoracyjne naklejki. Nowy Jork z lotu ptaka, Nowy Jork zimą, Nowy Jork nocą, podczas pokazu ogni sztucznych... To tylko kilka przykładowych możliwości. W ofercie odnajdziecie także wzory koncentrujące się na zabytkach, budynkach, ruchu ulicznym, witrynach sklepów, neonach, tabliczkach z nazwami ulic... Wybór jest niemal nieograniczony! Zostaje więc tylko zacząć szukać naklejki najatrakcyjniejszej dla nas i powtórzyć za amerykańskim reżyserem: w Nowym Jorku jest miejsce na wszystko!

Amerykańska naklejka ścienna – Nowy Jork i jego symbole

Nowy Jork jak każde miasto (a zwłaszcza tak duże i znane!) posiada cały szereg symboli oraz motywów, które kojarzymy właśnie z nim. W tym konkretnym przypadku są one szczególnie charakterystyczne. Nowy Jork posłużył bowiem jako miejsce akcji niezliczonych wręcz filmów, a jego poszczególne lokacje łatwo rozpoznają ludzie na całym świecie, którzy nawet samej metropolii nigdy nie odwiedzili. U nas wszystkie tego rodzaju symbole trafiły na naklejki. Nowy Jork „w pigułce”, ukazany za pomocą pojedynczego obiektu lub motywu, to dekoracja, która doskonale sprawdzi się w mniejszym formacie: na przykład na meblach, drzwiach lub laptopie. Oto przed Wami wybór najciekawszych propozycji prosto z najbardziej znanego miasta USA!

- Statua Wolności – ten monumentalny posąg zlokalizowany na Liberty Island, u ujścia rzeki Hudson, to prawdopodobnie obok Wieży Eiffela, Wielkiego Chińskiego Muru i egipskich piramid jeden z najbardziej rozpoznawalnych obiektów świata. Kobieca postać w koronie, z pochodnią i zniczem, uznawana jest za symbol całych Stanów Zjednoczonych oraz tamtejszych wartości. Jej wizerunek doskonale posłuży nam jako naklejka na drzwi. Nowy Jork nie posiada bardziej charakterystycznego i rozpoznawalnego motywu!

- Most Brookliński – oto kolejny z „wielkich” obiektów opisywanego dziś miasta. Już w trakcie konstrukcji był uznawany za cud architektoniczny oraz symbol postępu i możliwości techniki. Dziś to jeden z najbardziej znanych mostów na świecie, również za sprawą filmów, które na nim kręcono. Niezależnie więc, które z jego cech najbardziej do nas trafiły, na pewno warto podczas szukania ciekawych dekoracji rozważyć przedstawiające go naklejki. Nowy Jork posiada wiele charakterystycznych budowli, ale Most Brookliński jest tylko jeden!

- Żółte taksówki – tym razem to nie pojedynczy obiekt... a cała ich grupa! Poruszanie się po Nowym Jorku nie należy od najprostszych. Miasto to liczy ponad 8 i pół miliona mieszkańców, a metro nie zawsze jest w stanie pomieścić wszystkich spieszących się do pracy czy na spotkania. Na szczęście nowojorczykom z pomocą przychodzą charakterystyczne, żółte taksówki. Ich motyw może być natomiast ciekawą ozdobą w pokoju miłośnika motoryzacji.

Zielone naklejki – Nowy Jork to nie tylko drapacze chmur!

Zdziwiłby się ten, kto uważa  że Nowy Jork to miasto szare, smutne i przytłoczone betonowymi konstrukcjami. W samym jego centrum odnajdziemy teren o powierzchni niemal 350 hektarów, stanowiący oazę zieleni! Mowa tu oczywiście o Central Parku – ulubionym miejscu wypoczynkowym nowojorczyków. Jeśli więc szukamy ozdób nawiązujących do tego miasta, ale chcemy równocześnie przełamać schematy i znaleźć coś w naturalnych kolorach przyrody, to naklejki ukazujące Central Park będą idealnym wyborem!