Naklejki wg kategorii - Jaszczurki

Jaszczurki to fascynujące zwierzęta. Są szybkie i zwinne. Niektóre potrafią wspinać się po drzewach, a nawet latać. Kilka razy w roku zrzucają skórę. Owa niezwykła właściwość czyni je symbolem zmartwychwstania oraz odnowy. Często też bywają utożsamiane z mądrością. Uchodzą za naszych sprzymierzeńców w realizowaniu marzeń i osiąganiu sukcesów. Jakich? Na przykład wnętrzarskich. Jeśli więc chcesz dać swoim czterem kątom drugie, lepsze życie, zainwestuj w naklejki ścienne jaszczurki. Dzięki wspomnianym ozdobom Twoje mieszkanie zyska nowe, intrygujące oblicze.

44 naklejek

 

Naklejki ścienne jaszczurki – witajcie w afrykańskiej dżungli

Do odważnych świat należy! Powiedzmy sobie szczerze: nie każdy umieści w salonie dekorację z jaszczurką. Naklejki z przywołanym motywem to propozycja dla osób, które lubią eksperymentować i nie boją się śmiałych, oryginalnych rozwiązań. Warto jednak zauważyć, iż tak niecodzienne dekoracje wymagają równie wyjątkowego towarzystwa. Co powinno się w nim znaleźć? Przede wszystkim dużo zieleni. Różnorodna i barwna roślinność to podstawa stylu egzotycznego. Zrezygnuj ze sztucznych kwiatów. Sięgnij po żywe bluszcze i paprocie. Trzeba również pamiętać o innych, niezwykle ważnych elementach wystroju, takich jak na przykład: stolik do kawy wykonany z bambusowego drewna, złote lampy, rattanowe fotele, kolorowe poduszki czy owocowe rzeźby. Oczywiście nie należy zbytnio przesadzać z ilością akcesoriów. W przeciwnym razie uzyskamy efekt odwrotny od zamierzonego – zamiast oszałamiającej, zapierającej dech w piersiach dżungli stworzymy przytłaczającą, chaotyczną przestrzeń.

Naklejki na ścianę – jaszczurka jako symbol nowoczesności

Egzotyka w egzotycznym salonie? To chyba oczywiste, więc może by tak zdecydować się na coś mniej ewidentnego i wprowadzić gadzie akcenty do modernistycznego, minimalistycznie urządzonego wnętrza, w którym nie ma miejsca na dekoracje? Szaleństwo? Niekoniecznie. Raczej kontrolowany bunt przeciwko utartym schematom i konwencjom. Bo przecież mniej nie zawsze znaczy lepiej. Naklejki na ścianę – jaszczurka zwinka, kameleon, gekon albo inny członek grupy łuskonośnych owodniowców zindywidualizuje i uatrakcyjni monochromatyczną aranżację. Możesz wybrać bezpieczny, czarnobiały motyw albo kolorową dekorację z geometrycznym wzorem. A jeśli chcesz naprawdę zaszaleć, sięgnij po abstrakcyjną, fantazyjną, dynamiczną wielobarwną grafikę. Wbrew pozorom, tego typu ozdoba doskonale odda klimat nowoczesności, pędzącego do przodu świata.

Tu mieszkają jaszczurki – naklejki z gadzim motywem w pokoju dziecka

Naklejki z jaszczurkami bez wątpienia przypadną do gustu zarówno starszym jak i młodszym przedstawicielom pokolenia. Nie od dziś wiadomo, że gady budzą spore zainteresowanie wśród nastolatków. Przede wszystkim ze względu na swoją unikatowość. Mieć w domu psa, kota czy chomika – typowe i dość banalne, ale legwan zielony, waran lub wspomniany już kameleon, to zupełnie inna historia. Takie zwierzęta, choćby jedynie umieszczone na ścianie, robią naprawdę ogromne wrażenie. Dzięki nim cała przestrzeń nabiera nietuzinkowego, drapieżnego charakteru, a nuda czmycha gdzie pieprz rośnie. Co więcej, przywołane ozdoby stanowią świetne nawiązanie do zmiennej natury młodych ludzi, którzy bardzo często bywają nieprzewidywalni. Warto zwrócić uwagę na jeszcze jedną niezwykle istotną kwestię – opisywane dekoracje bardzo dobrze sprawdzą się nie tylko w królestwie dorastającego mężczyzny, ale także w pokojach małych chłopców oraz dziewczynek. Rozwiną ich kreatywność i zachęcą do odkrywania tajemnic egzotycznych stworzeń. Staną się pretekstem do fascynującej podróży w świat marzeń i wyobraźni.

Naklejki jaszczurki – ozdoby nie tylko na ściany

Naklejki jaszczurki znajdują szerokie zastosowanie. Za ich pomocą upiększysz ściany, a także szereg innych powierzchni, na przykład sprzęt gospodarstwa domowego (lodówki, mikrofalówki, pralki, piekarniki, etc.). Ciekawym rozwiązaniem są dekoracje wykonane na podłożu magnesowym. Montaż i demontaż rzeczonych ozdób nie powinien sprawiać większego problemu, nawet laikom. Poza tym – co nie bez znaczenia – w każdej chwili można je wymienić, w razie gdyby się opatrzyły.