Plakaty wg kategorii - Galaktyka

Umiejętność latania i podbicie kosmosu to dwa największe marzenia ludzkości. Dzięki niesamowitej liczbie samolotów i przystępnym cenom każdy może sobie pozwolić na szybowanie w przestworzach. Z kolei kosmiczne podróże, choć przeznaczone tylko dla wybranych, dostarczają nam zachwycających zdjęć planet, gwiazd i mgławic. Dlatego jeżeli jesteś fanem kosmosu, zdecyduj się na nasze plakaty. Galaktyka na realnych fotografiach nie byłyby możliwa to zobaczenia, gdyby nie zaawansowana technika, która pozwoliła nam zbadać kosmos i niesamowita odwaga ludzi, którzy spędzają miesiące na stacjach kosmicznych eksplorując nieznane. Plakat galaxy jest więc nie tylko przepiękną ozdobą, ale także wyrazem niesamowitego postępu, jaki dokonał człowiek lecąc w kosmos. Będąc pod niesamowitym wrażeniem takich dokonań, zawiesilibyśmy w naszym domu kosmiczne plakaty. Galaktyka w każdym możliwym miejscu naszego domu!   

45 plakatów

 

Kosmiczny plakat - galaktyka na ścianie w Twoim salonie

Jeśli lubisz otaczać się oryginalnymi przedmiotami i interesującym designem, to jesteśmy przekonani, że plakaty galaktyka przypadną Ci do gustu. Taka dekoracja sprawdzi się znakomicie, jeśli Twój salon utrzymany jest w stonowanych kolorach. Szare, popielate lub granatowe ściany będą najlepszym tłem dla pełnego wibrujących, wyrazistych kolorów kosmicznego przedstawienia. Jeśli wnętrze utrzymane jest w neutralnych kolorach, to możesz sięgnąć po dosłownie każdy plakat. Galaktyka ma barwne akcenty, dlatego warto dobrać taką dekorację, która będzie z nimi korespondować. Jeśli zasłony w Twoim salonie są w musztardowym kolorze, poszukaj plakatu utrzymanego w żółtej tonacji, jeśli poduszki na kanapie mają miętowy odcień, dobierz plakaty w morskim odcieniu, a jeśli na ziemi leży lawendowy dywan, fioletowe zdjęcie kosmosu to obowiązkowy wybór.

Kolorowy plakat - galaktyka w pokoju nastolatka

Gwiazdy współczesnego filmu czy sceny muzycznej zmieniają się szybciej niż w kalejdoskopie. Jeśli więc nie chcesz inwestować w dekorację wnętrza, która za chwilę będzie nieaktualna lub niemodna, warto postawić na uniwersalne i ponadczasowe gwiazdy z kosmosu! Młodzieżowy plakat będzie świetnym rozwiązaniem w pokoju nastolatka.

  • W przypadku przestronnego wnętrza można wybrać największy możliwy rozmiar zdjęcia tak, aby kolorowe przedstawienie przypominało wielkie dzieło sztuki współczesnej. W tym celu warto oprawić wybrany plakat w elegancką antyramę, która zapewni mu także ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.
  • Spośród szerokiej oferty wzorów trudno zdecydować się na jeden konkretny plakat galaxy, ponieważ wszystkie kuszą wibrującymi, energetycznymi kolorami. Nas jednak zachwyciła oszałamiająca Mgławica Carina i Mgławica Kraba o zielono-pomarańczowym kolorze!   

Poczuj jedność z kosmosem – kosmiczne plakaty w szkole jogi

Będąc częścią kosmosu warto się czasem na chwilę zatrzymać i pomyśleć. W perspektywie Wszechświata nasze troski i problemy nabierają zupełnie innego ciężaru i charakteru. W szkole jogi można się perfekcyjnie wyciszyć, zrelaksować i pozwolić swoim myślom płynąc gdzieś daleko w nieznane. Aby ułatwić sobie medytację i punkt, do którego skierujemy nasze myśli, świetną pomocą mogą się okazać plakaty galaktyka. Będą się znakomicie prezentować zarówno w sali, gdzie ćwiczymy, jak i w szatni, gdzie powoli wracamy do otaczającej nas rzeczywistości i wchodzimy do duchowego świata. Plakaty galaxy w tym przypadku mogą być bardzo minimalistyczne. Świetnie sprawdzą się tu szkice, bądź fotograficzne przedstawienia w stonowanej palecie kolorów. 

Słoneczny plakat - galaktyka w biurze

Wystrój naszego biura powinien ułatwiać nam skupienie i wykonywanie codziennych obowiązków. Warto więc zadbać o to, aby zarówno panująca w nim kolorystyka, jak i dodatki odpowiadały indywidualnym potrzebom pracownika. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest utrzymanie maksymalnie neutralnych kolorów na ścianach i wprowadzenie wyrazistych dodatków, które ożywią aranżację. Zrównoważenie przeciwstawnych elementów stworzy harmonijnie prezentującą się całość, w której będzie nam się znakomicie pracować. A co może być tym wyrazistym dodatkiem? Oczywiście plakat galaxy w pięknych, tęczowych barwach, które codziennie będą nam dodawać energii do działania. Taki plakat warto zawiesić w domowym biurze, które zaaranżowaliśmy w minimalistycznym tonie. Kolorowa galaktyka, świecące gwiazdy i przestrzenna grafika, z pewnością podniosą naszą kreatywność!