Naklejki wg kategorii - Środki transportu

Zwykle pojazdy postrzegamy przede wszystkim jako sposób na sprawne przemieszczanie się, dotarcie do odległych miejsc szybko i wygodnie. Jednak tak naprawdę nie jest nam również obojętny ich wygląd. Znakomicie widać to choćby w przypadku markowych samochodów, luksusowych żaglowców, czy stylowych pociągów retro. Dlatego też w Myloview stwierdziliśmy, iż wszelkiego rodzaju pojazdy znakomicie sprawdzą się również jako temat dekoracji – na przykład przeniesione na naklejki. Środki transportu bez wątpienia potrafią zachwycić swoim wyglądem. Zwłaszcza kiedy zostały uchwycone w ruchu lub na atrakcyjnym tle. Sporo takich wzorów odnajdziecie właśnie w naszej ofercie. Na pewno nie tylko miłośnikom motoryzacji przypadną do gustu takie naklejki. Pojazdy są motywem dość uniwersalnym, dzięki czemu pośród dekoracji Myloview każdy znajdzie coś dla siebie.

Naklejka pojazd do pokoju dziennego

Naklejka pojazd do pokoju dziennego

Jeżeli lubisz włoski klimat, to mała urocza Vespa zdecydowanie znajdzie swoje miejsce w Twoim mieszkaniu!
Neonowa naklejka do przedpokoju

Neonowa naklejka do przedpokoju

W modernistycznym mieszkaniu, świetnie sprawdzą się dodatki ścienne, które w jakiś sposób coś mówią o jego właścicielu.
495 naklejek
Pastelowa naklejka z pojazdem

Pastelowa naklejka z pojazdem

Nad łóżkiem maluszka, warto jest nakleić ciekawą ozdobę ścienną, która w subtelny sposób ozdobi otaczającą go przestrzeń.
Naklejka pojazd do salonu

Naklejka pojazd do salonu

Ważne jest aby dekoracje ścienne dobrze dopasować kolorystycznie do pomieszczenia.
Delikatna naklejka z akwarelą

Delikatna naklejka z akwarelą

Styl marynistyczny to nie tylko wakacyjny motyw, ale i całoroczny trend, który można dopasować na wiele sposobów do wnętrza.
Monochromatyczna naklejka ze statkiem

Monochromatyczna naklejka ze statkiem

Retro naklejka w Twoim salonie? Połączenie klasycznych mebli z postarzanym motywem statku to doskonałe rozwiązanie aranżacyjne.
Minimalistyczna naklejka do biura

Minimalistyczna naklejka do biura

Minimalistyczna naklejka w biurze odmieni jego charakter i sprawi, że będziesz chciał w nim zostać na dłużej.
Floralna naklejka z pojazdem

Floralna naklejka z pojazdem

Rower z kwiecistym koszykiem to idealne rozwiązanie do kobiecego wnętrza lub kwiaciarni.
Kolorowa naklejka środki transportu

Kolorowa naklejka środki transportu

Kolorowa naklejka w pokoju dziecka to ciekawy pomysł na udekorowanie przestrzeni nad łóżkiem.
Naklejka czerwony samochód do sypialni

Naklejka czerwony samochód do sypialni

Jeżeli jesteś miłośnikiem motoryzacji to spersonalizuj swoją przestrzeń! Czerwony samochód będzie niezwykle oryginalną ozdobą ścienną.
Naklejka pojazd w stylu retro

Naklejka pojazd w stylu retro

Wystrój w stylu retro? Postaw na naklejkę z ze starym pociągiem, która będzie wieść prym w Twoim salonie.
Naklejka żółty tramwaj do jadalni

Naklejka żółty tramwaj do jadalni

Żółty tramwaj dopasowany kolorystycznie do Twojej jadalni będzie świetną dekoracją, która optycznie powiększy przestrzeń.

 

Dlaczego warto sięgnąć po naklejki motoryzacyjne?

Dla wielu osób motoryzacja to ważne hobby, a czasem nawet pasja. Zainteresowanie tą dziedziną może przybrać bardzo różne formy. Niektórzy mogą kolekcjonować modele pojazdów, inni prenumerują tematyczne czasopisma, a jeszcze inni lubią majsterkowanie w garażu. Sposobem wyrażenia swojego hobby może być również odpowiednie ozdobienie swojego pokoju. Pragnąc to zrobić możemy sięgnąć właśnie po naklejki. Pojazdy stanowią niezwykle bogatą tematykę, pośród której każdy odnajdzie coś dla siebie. Pasjonatom marynistyki na pewno przypadną do gustu dekoracje z żaglówkami i okrętami, a miłośnikom klimatów retro wzory z pociągami. Dla osób lubiących duże prędkości mamy za to naklejki z samochodami wyścigowymi, motocyklami, a nawet odrzutowcami.

Samoloty, helikoptery i naklejki – środki transportu powietrzne

Relatywnie patrząc, transport drogą powietrzną nie posiada długiej historii. Od pierwszych prób szybowców braci Wright minęło dopiero nieco ponad sto lat. Mimo to, dla wielu osób lot samolotem stał się ulubionym sposobem podróżowania. Co więcej zmieniły się również same maszyny. Współczesne odrzutowce w bardzo niewielkim stopniu przypominają stare szybowce o wielopłatowych skrzydłach. Naklejki z jednymi i drugimi odnajdziecie jednak w naszej ofercie. Tego rodzaju wzory znakomicie sprawdzają się jako oryginalna dekoracja ścienna. Szczególnie korzystnie prezentują się na ścianach o jasnych, pastelowych kolorach. Oczywiście jeśli bardziej od samolotów w Wasz gust trafiają inne pojazdy latające (na przykład helikoptery albo sterowce), to w Myloview również znajdziecie odpowiednie dla siebie naklejki.

Marynistyczne naklejki – pojazdy wodne

Prawdopodobnie jeszcze więcej pasjonatów od samolotów posiadają statki. Niezwykły urok morza oraz żeglowania od zawsze pociągał ludzi. Okręty (a zwłaszcza stare fregaty oraz galony) stały się wręcz symbolem nostalgii za czasami wielkich odkryć geograficznych, kiedy wiele lądów wciąż czekało na odkrycie. Jeśli i Wy należycie do osób, które tęsknią za tamtą epoką, to na pewno docenicie przedstawiające majestatyczne żaglowce naklejki. Środki transportu pływające po morzach też jednak zmieniały się wraz z upływem czasu. Współcześnie wiele z nich to nowoczesne, stylowe maszyny, jak na przykład osiągające spore prędkości motorówki albo skutery wodne. Naklejki z nimi są bardzo dynamiczne i wyraziste, dzięki czemu można wykorzystać je do wizualnego ożywienia pomieszczeń.

Dekoracja dla miłośników aut i motorów – naklejki motoryzacyjne

Najbardziej klasycznym tematem dekoracji z pojazdami pozostają jednak samochody. Każdy entuzjasta motoryzacji posiada swoje ulubione marki aut, a nawet ich konkretne modele. Aby więc każdy tego rodzaju pasjonat był usatysfakcjonowany, do naszej oferty wprowadziliśmy mnóstwo wzorów z samochodami. Gdzie jednak można wykorzystać takie naklejki? Pojazdy tak popularne jak auta, jako temat ozdób najlepiej sprawdzą się w nowocześniejszych mieszkaniach.

Kolejowe naklejki – pojazdy szynowe

Pociągi również zaskarbiły sobie olbrzymie grono entuzjastów i pasjonatów. Na ich fenomen składa się bardzo wiele czynników, spośród których nie bez znaczenia jest wygląd tych maszyn. Zarówno stare składy kolejowe (wyposażone w charakterystyczne parowozy), jak i nowoczesne, aerodynamiczne lokomotywy potrafią prezentować się naprawdę zachwycająco po przeniesieniu na naklejki. Bez wątpienia skradną one serce niejednego miłośnika tematyki kolejowej.