Fototapety boks

Lista rzeczy, które prawdziwy mężczyzna chciałby mieć w swoim pokoju, jest z całą pewnością długa. Ale co mają zrobić fani sportu, piłki nożnej czy boksu? Jeden pokój to zdecydowanie za mało do tego, by umieścić tam wszystko, bez popadnięcia w absolutny dysonans poznawczy... a tapety z bokserami może i z perspektywy mężczyzny będą dobrze wyglądały w kuchni, ale niewiele kobiet podzieli tę opinię. Na całe szczęście jest pewna ilość trików, dzięki którym odmienimy męski zakątek i sprawimy, że będziecie z ochotą do niego wracać.

Fototapeta boks czarno-biała

Fototapeta boks czarno-biała

Fototapeta z czarno-białym motywem sportowym podkreśli charakter stylizacji sypialni fana boksu.
Fototapeta boks do siłowni

Fototapeta boks do siłowni

Stylizację siłowni i sali treningowej uzupełnimy poprzez bokserskie motywy ścienne.
51 fototapet
Fototapeta boks retro

Fototapeta boks retro

Oryginalny motyw na fototapecie sprawdzi się nie tylko w sali sportowej, ale np. w pubie, często odwiedzanym przez kibiców.
Fototapeta bokserska do salonu

Fototapeta bokserska do salonu

Kto powiedział, że bokserskie motywy zarezerwowane są wyłącznie do sportowych wnętrz? W salonie prezentują się niezwykle ciekawie!
Fototapeta bokserska z napisami

Fototapeta bokserska z napisami

Fototapety ze sportowymi tematami są wyraziste i nie lubią konkurencji. Decydując się na nie, ograniczmy ilość innych motywów we wnętrzu.
Fototapeta inspirowana boksem

Fototapeta inspirowana boksem

Typograficzny temat na fototapecie to propozycja nowoczesnej stylizacji sali sportowej.
Fototapeta minimalistyczna boks

Fototapeta minimalistyczna boks

Minimalistyczny ale dynamiczny motyw na fototapecie możemy umieścić w holu klubu sportowego. Będzie świetnym nośnikiem motywacji!
Fototapeta niebieskie rękawice

Fototapeta niebieskie rękawice

Niebieski plus szary: takie połączenie kolorów zawsze się sprawdza! Fototapetę ze sportowym motywem przyklejmy na jedną ścianę w salonie.
Fototapeta rękawice bokserskie

Fototapeta rękawice bokserskie

Fototapeta z bokserskim motywem w stylu retro to recepta na udaną stylizację biura klubu sportowego.
Fototapeta ring bokserski 3D

Fototapeta ring bokserski 3D

Tapeta z widokiem ringu bokserskiego optycznie powiększa przestrzeń. Umieśćmy ją np. w małej kawalerce.
Fototapeta worek bokserski

Fototapeta worek bokserski

Tapeta w tym stylu daje wrażenie otwartej przestrzeni. Przyklejmy ją na ścianę w klubie fitness.
Fototapeta z motywacyjnym hasłem

Fototapeta z motywacyjnym hasłem

Fani boksu mogą udekorować swoje mieszkanie minimalistyczną grafiką ścienną z rękawicami bokserskimi i motywacyjnym hasłem.

 

Fototapeta boks zamiast nudnej, pustej ściany 

Problem z dobraniem elementów, które dobrze będą pasować do naszych ścian, może nie spędza nam snu z powiek, ale z całą pewnością jest bardzo irytujący. Na szczęście wszystko może załatwić dobrze wybrana fototapeta. Boks to sport znany już od starożytności. Fototapety inspirowane tą dyscypliną na pewno znajdą swoich fanów. Co ciekawe, nie musimy tworzyć monotematycznej kompozycji. Decydując się na tapetę boks, wcale nie musimy rezygnować z innych sportowych inspiracji. Fani piłki nożnej mogą uzupełnić przestrzeń gadżetami i pamiątkami: biletami z meczów, zdjęciami, plakatami, koszulkami. Na ścianie pokrytej fototapetą boks możemy stworzyć małą, sportową galerię. Taka kompozycja sprawdzi się we wnętrzu biura klubu sportowego, a nawet w szkolnej świetlicy. To godny uwagi pomysł na zaaranżowanie kącika sportowego.

Fototapeta boks w sportowym wnętrzu

Jeśli mamy możliwość zaadaptowania sobie pomieszczenia pod pokój do treningu, czyli przydomową siłownię, to tapety boks będą czymś niemal w nich koniecznym. Musimy pamiętać, że urządzając pomieszczenie do ćwiczeń, trzeba spełnić szereg ważnych warunków. Po pierwsze, musi być to dobrze wietrzone miejsce. Po drugie, musi być ono dosyć jasne. Po trzecie, na podłodze nie mogą znajdować się zbędne przedmioty, ażebyśmy nie mieli z nimi nieprzyjemnego kontaktu w czasie ćwiczeń. Można za to przynieść tutaj małą lodówkę, w której będziemy trzymać wodę oraz napoje izotoniczne. Fototapeta boks to zwieńczenie naszych starań. Która ściana będzie odpowiednia, aby przymocować do niej fototapetę boks? Najlepiej wyobrać tę płaszczyznę, przy której akurat nie ma zbyt dużo przedmiotów. Tapeta boks to również nieoceniony nośnik motywacyjnych haseł!

Która dyscyplina sportowa najbardziej Was inspiruje? Jeśli zaczynacie trenować boks, oprócz worka treningowego musicie zaopatrzyć się w rękawice. Jeśli chcemy ćwiczyć kardio, należy kupić bieżnię albo orbitrek. Możesz również kupić sobie rowerek treningowy, a także ciężarki. Dobrze byłoby, gdybyś wywiesił sobie plan ćwiczeń i konsekwentnie go wypełniał! Jeśli planujesz trenować sztuki walki, najlepsza będzie fototapeta boks, jako specjalne narzędzie motywacyjne. Jeśli zaś chcesz powiesić ją tylko w celu estetycznym, to tapety boks są w tym wypadku bardzo dobrym rozwiązaniem.

Tapety boks w pokoju nastolatka

Tapety sportowe sprawdzają się nie tylko w aranżacji męskiego mieszkania czy sali ćwiczeń. Możemy wykorzystać je również do dekoracji pokoju młodzieżowego. Sylwetki sportowców utrwalone na fototapetach boks to bardzo oryginalna propozycja dekoracji ściennej. Tapeta boks, na której widnieją zawodnicy, powinna znaleźć się na jednej ścianie lub na jej fragmencie. Pozostałe piony pomalujmy jednolitym kolorem.

Wielkoformatowa fototapeta wzmocni nowoczesną stylizację, a widok walczących sportowców zmotywuje i zainspiruje młodych fanów sportu. Z kolei fototapeta z ringiem bokserskim nie tylko pobudzi wyobraźnię, ale i sprytnie powiększy przestrzeń. Możemy przymocować ją do ściany za łóżkiem w sypialni, dzięki czemu pokój zyska kilka dodatkowych metrów. Pamiętajmy o kolorystyce - większość bokserskich motywów utrzymana jest w dość ciemnych, mocnych barwach. Fototapeta bokserska z widokiem na ring powinna stanowić główny graficzny motyw dekoracyjny. Nie zestawiajmy jej z dynamicznymi abstrakcjami, czy nawet z geometrią, gdyż we wnętrzu zapanuje chaos. W przypadku aranżacji pokoju w sportowym stylu, mniej znaczy więcej.