Obrazy do salonu

Stworzenie niepowtarzalnego miejsca, które będzie przyciągać domowników oraz intrygować znajomych, wydaje Ci się nie lada wyzwaniem? Mamy na to sposób... Ciekawe udekorowany salon jest w zasięgu Twojej ręki. Wystarczy, że wykorzystasz obrazy na ścianę do salonu. Odpowiednio dobrany wzór może zupełnie zmienić charakter wnętrza – najpopularniejsze motywy do salonu obejmują pejzaże, sztukę nowoczesną oraz uniwersalne motywy kwiatowe. Tematy pasujące do salonu możasz zamówić w naszym sklepie także w formie fototapety, plakatu i naklejki.
55 obrazów

Soczyście kolorowy obraz retro z kwiatami ożywi każdą przestrzeń! Najlepiej sprawdzi się na jasnej, ceglanej ścianie tuż nad salonową kanapą. Ten wzór bez wątpienia rozgoni aranżacyjną monotonię.
Obraz z kobiecym aktem to uniwersalna ozdoba eleganckiego salonu. Proponowany wzór, inspirowany klasycznym malarstwem sprawdzi się w wielu stylach - od nowoczesnego stylu industrialnego, po skandynawski minimalizm.
Charakterystyczny obraz z kotem, stylizowany na malarstwo akwarelowe, będzie mocnym elementem dekoracyjnym stonowanego salonu lub sypialni.
Wszystkim, którzy pond realistyczną sztukę, cenią sobie mniej oczywiste rozwiązania, proponujemy obraz z ciekawym, abstrakcyjnym motywem.
Geometryczny obraz 3d się w nowoczesnych wnętrzach, które charakteryzują się oszczędnym doborem dodatków oraz stonowaną kolorystyką.
 

Pomysł na modny salon

SalonSalon dla wielu z nas jest najważniejszym pomieszczeniem w całym domu i dlatego pragniemy, aby prezentował się jak najlepiej. Zastanawiając się nad najlepszą aranżacją, możemy wybierać spośród tysięcy pomysłów i stylizacji, mieszając je ze sobą – zestawiając ciekawe rozwiązania zaczerpnięte z kilku pozornie odmiennych nurtów wnętrzarskich. Eklektyczne pomieszczenie nabierze lekkości, a jednocześnie stanie się nowoczesnym i efektownym dowodem na naszą kreatywność. Najprostszym, a przy okazji najskuteczniejszym pomysłem na szybką odmianę wnętrza, jest dobór nowych deseni oraz motywów. Monochromatyczny salon, w którym dominuje stonowana kolorystyka Ziemi, albo minimalistyczny czarno-biały pokój, natychmiast „odżyją”, kiedy wcielimy w ich stylizacje odrobinę barw i dynamicznych form. Nadruki na pledach, kocach, firanach, bądź kilka dekoracyjnych poduch z przestrzennymi aplikacjami (na przykład z kokardą) świetnie sprawdzą się w każdym wnętrzu. Pamiętajmy jednak o umiarze! Lepiej więc zainwestować w jeden mocny akcent, aniżeli w kilka intensywnych detali – ich nadmiar może niekorzystnie wpłynąć na wygląd całości, przytłaczając ją i rozpraszając nasz wzrok. Takim akcentem, który uatrakcyjni salon będzie obraz ścienny. Jego rozmiar dobierzmy, zwracając szczególną uwagę na wielkość salonu – przy dużej, otwartej przestrzeni oraz jednokolorowych ścianach możemy pozwolić sobie na jeden bardzo duży obraz, czy nawet kompozycję kilku grafik różnych rozmiarów. Jeżeli jednak nasz pokój nie jest zbyt przestronny, zaopatrzmy się w mniejsze obrazki. Nie musimy rezygnować z kompozycji ściennej, ale w tym przypadku dobrze, gdy zachowamy symetrię. Sklep internetowy myloview.com w swoich zasobach zgromadził obecnie kilka milionów ciekawych grafik, które z przyjemnością zamienimy na obrazy ścienne. Nadruki na płótnie to nowoczesna i nietypowa interpretacja tej klasycznej dekoracji. Jaki motyw wybrać? Cóż, tę decyzję pozostawiamy w Waszych rękach.

Obraz na płótnie – wyrazista ozdoba wnętrza

SalonUwielbiamy wieszać obrazy – to bezwzględnie najpopularniejsza ozdoba naszych domów. Obraz jest czymś więcej niż tylko elementem dekoracyjnym w przestrzeni mieszkalnej. To przede wszystkim doskonały sposób na wyrażenie własnej wizji estetyki, spersonalizowanie wnętrza poprzez indywidualny, świadomy wybór danej grafiki. Co więcej, nie musimy być znawcami sztuki, by ozdabiać swoje mieszkanie tego typu elementami. Dziś obraz to nie tylko namalowany, naszkicowany, czy narysowany artefakt. Współczesny design proponuje nadruki na płótnie malarskim. Dzięki takim zabiegom, fotografia naniesiona na płótno staje się niezwykle oryginalnym akcentem estetycznym. Znając gust naszych przyjaciół, możemy podarować im obraz z nadrukiem. Ci, którzy kochają widoki natury, z pewnością ucieszą się z obrazu Prowansji, albo Sycylii. Miłośnicy zwierząt zachwycą się dekoracją z wizerunkiem zwierząt Afryki, Australii, czy przepięknych zwierząt leśnych. Nie zapominajmy o wszystkich zakochanych w sztuce wysokiej – niestety nabycie oryginalnego dzieła spod pędzla Pablo Picasso, Marka Rothko, Williama Turnera, bądź Vincenta van Gogha, jest praktycznie niemożliwe. Jednakże kopia nadrukowana na płótnie i zawieszona na ścianie, pozwala poczuć pierwiastek wielkiej estetyki w nowoczesnym wymiarze. Obrazy mogą również mieć typowo fotograficzny wydźwięk, kiedy na płótno naniesiemy zdjęcie bliskich nam osób, artystyczny portret, czy własne, autorskie prace. Tusze wykorzystywane przez Myloview do produkcji dekoracji ściennych, są nietoksyczne i bezwonne. Dzięki zaawansowanej technologii nadruku HP, kolorystyka obrazów zostanie zachowana przez wiele lat, a precyzja nadruku pozwala odwzorować grafikę w najdrobniejszych szczegółach. Wielu projektantów wnętrz zgodnie przyznaje, że salon bez wyrazistego obrazu to salon niewykończony. Ozdoba ścienna to idealny element kończący prace stylizacyjne. A kiedy już się nam znudzi, możemy bez problemu wymienić go na inny, równie ciekawy obraz.