Obrazy dla dziewczynek

Pokoje dziecięce rządzą się swoimi prawami. Pomysły naszych pociech potrafią być niełatwe w realizacji. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego postanowiliśmy znaleźć rozwiązanie. Jako pierwsze przyszły nam do głowy obrazy dla dziewczyn. Tego rodzaju dekoracje gwarantują olbrzymią swobodę aranżacyjną. W zależności od pomysłu na wygląd całego pomieszczenia, możemy dostosować kolory oraz tematykę nadruków na płótnie. Obrazy do pokoju dziewczynki najczęściej utrzymane będą w pastelowych, stonowanych i łagodnych barwach, ale oczywiście i od tej reguły istnieją wyjątki. Najlepiej sami przekonajcie się o potencjale tego typu ozdób!

Obraz z kaktusami dla dziecka

Obraz z kaktusami dla dziecka

Pokój małej małej miłośniczki kwiatów mogą zdobić nie tylko prawdziwe rośliny, ale również te uwiecznione na naszym obrazie.
Obraz do pokoju dziewczynki: balon

Obraz do pokoju dziewczynki: balon

Dla dziewczynek, które lubią bujać w obłokach lub marzą o ekscytujących podróżach, przygotowaliśmy obraz z balonem retro.
50 obrazów
Obraz dla dziewczynki: sarenka

Obraz dla dziewczynki: sarenka

Pokój dziecka powinien być dostosowany do jego wieku. Dla młodszych dziewczynek polecamy obraz z uroczą sarną.
Obraz bajkowe drzewo

Obraz bajkowe drzewo

Jeśli Twoja córka marzy o domku na drzewie to nasz obraz może być pierwszym krokiem do realizacji tego marzenia!
Obraz dla dziewczynki alfabet

Obraz dla dziewczynki alfabet

Nauka alfabetu będzie znacznie przyjemniejsza, jeśli w pokoju dziecka zawiśnie obraz z kolorowymi literkami.
Obraz pandy w stylu boho

Obraz pandy w stylu boho

Obraz z pandami to doskonały pomysł na metamorfozę pokoju dziewczynki, która już wyrosła z baśniowych motywów.
Obraz dla dziewczynki: rusałka

Obraz dla dziewczynki: rusałka

Dzięki towarzystwu pięknej rusałki, Twoja córka jeszcze bardziej polubi zabawy w swoim małym królestwie.
Obraz zając i dziewczyna

Obraz zając i dziewczyna

Obraz z królikiem wprowadzi do pokoju Twojej córki odrobinę baśniowej magii i będzie doskonałą ozdobą wnętrza.
Obraz wiewiórka w stylu scandi

Obraz wiewiórka w stylu scandi

Zwierzęce motywy zawsze pięknie wyglądają na ścianach. Wybierz taki obraz zwłaszcza do wnętrz w stylu skandynawskim.
Obraz do pokoju dziewczynki liście

Obraz do pokoju dziewczynki liście

Pokój niemowlaka może być udekorowany w uniwersalne wzory, takie jak grafika z pastelowymi liśćmi paproci.
Obraz śpiący jednorożec

Obraz śpiący jednorożec

Grafika z jednorożcem sprawdzi się zarówno w przypadku młodszych, jak i starszych dziewczynek.
Obraz do pokoju dziewczynki: literki

Obraz do pokoju dziewczynki: literki

Do pokoju dziecka, które dopiero poznaje świat liter, polecamy obraz, który nie dość, że pełni rolę edukacyjną to jeszcze pięknie wygląda!

 

Obrazy dla dziewczynek – nie tylko róż

Wiele lat obowiązującej mody wyznaczyło jasny podział kolorystyczny pomiędzy rzeczami skierowanymi dla chłopców i dziewczynek. Choć nadal niemal wszyscy podświadomie kojarzą tonacje różowego jako odcienie kobiece, to jednak jeszcze na początku XX wieku barwę ubranek dobierano do urody oraz koloru włosów, a nie płci. W Myloview staramy się odkładać schematy na bok i tak właśnie postąpiliśmy projektując obrazy do pokoju dziewczynki. Pośród dostępnych w naszej ofercie wzorów znajdziecie wiele rewelacyjnych pomysłów na to, jak wyjść poza oklepane motywy i kolorystyczne sztampy. Gwarantujemy, iż taki zabieg się opłaca! Dziecięcy pokój nie znosi nudy oraz banalności. Postarajmy się więc naszej córce stworzyć otoczenie, które pobudzać będzie jej wyobraźnię oraz kreatywność. Obrazy dla dziewczyn mogą służyć nie tylko jako estetyczna dekoracja wnętrza, ale i forma wyrażenia siebie.

Obrazy na każdy temat

Podobnie jak w przypadku różowego koloru, tak samo niektóre tematy przyjęło się uważać za wyłącznie dziewczęce. Oczywiście niejedna mała księżniczka chętnie wybierze do swojej sypialni grafiki przedstawiające wróżki, jednorożce lub motylki. Obrazy do pokoju dziewczynki nie powinny jednak niczego narzucać. Nasza córka od tęczowych kucyków może woleć groźnych piratów, odważnych kowbojów lub dzielnych rycerzy. W Myloview odnajdziecie wzory odpowiednie na taką właśnie sytuację!

  • W przypadku dzieci szczególnie ważne jest, aby w codziennym otoczeniu czuły się one dobrze i komfortowo. Zagwarantować mogą to właśnie atrakcyjne dekoracje, odpowiadające zainteresowaniom małej lokatorki. Obrazy dla dziewczynek to jeden z lepszych sposobów, aby zindywidualizować pomieszczenie oraz nadać mu osobistego charakteru. Nie wahajmy się więc skonsultować z córką i dowiedzieć się jak najwięcej o jej guście oraz pasjach. W trakcie takiej rozmowy na pewno pojawi się wiele ciekawych pomysłów na inspirujące, a zarazem estetyczne obrazy. Na pewno uda się też uniknąć niepotrzebnych rozczarowań oraz nietrafionych prezentów.

Wzory ponadczasowe – uniwersalne obrazy dla dziewczyn

Jednym z większym problemów, jakie napotkamy podczas aranżacji pokoju naszych córek, jest relatywnie szybkie dezaktualizowanie się zakupionych przez nas wzorów. To co wybrała sześciolatka, niemal na pewno nie będzie podobało się już dwunastolatce, o jeszcze starszej dziewczynce nawet nie wspominając. Dzieci dorastają zaskakująco szybko, a ich zainteresowania oraz gust potrafią zmieniać się niczym w kalejdoskopie. Jak więc uniknąć wymiany dekoracji co rok lub półtora? Rozwiązanie tego problemu stanowią obrazy wykorzystujące motywy uniwersalne, prezentujące się atrakcyjnie niezależnie od wieku dziewczynki. Do tej grupy należą między innymi wszystkie wzory o tematyce roślinnej – grafiki przedstawiające kwiaty, drzewa, ogrody. Równie dobrym przykładem obrazów, które mogą podobać się zarówno kilkuletniej dziewczynce, jak i dorastającej nastolatce, są płótna z pejzażami, zwłaszcza takimi, których estetyka jest nastrojowa lub romantyczna. Za ponadczasowe możemy uznać także wszelkie motywy geometryczne oraz abstrakcyjne. W ich przypadku największą rolę odgrywa przecież ogólna kolorystyka, a preferencje co do barw nie zmieniają się z wiekiem tak często jak zainteresowania.

Klasyczne obrazy do pokoju dziewczynki

Większość z propozycji obrazów, o których opowiedzieliśmy, to pomysły na wyjście poza schematy podczas dekorowania pokoju córki. Nie zawsze jednak oryginalność wystroju musi być naszym priorytetem. Dlatego też w ofercie  Myloview odnajdziecie bardzo wiele wzorów, które w przypadku sypialni dziewczynki możemy uznać za „klasyczne”. Będą to przede wszystkim obrazy inspirowane bajkami, opowieściami o wróżkach, księżniczkach oraz czarodziejkach. Tego rodzaju postacie są zawsze wesołe, sympatyczne, uśmiechnięte i kolorowe. Dzięki temu ożywią każde wnętrze, nadając mu radosnego charakteru.