Naklejki wg kategorii - Panda

Naklejki panda sprawdzą się doskonale do dekoracji dziecięcego pokoju. Wniosą do niego szczyptę egzotycznej przygody, a także ocieplą aranżację. Motyw uroczych niedźwiadków zapewni urządzanym sypialniom przytulną oprawę – estetycznie wkomponuje się zarówno we wnętrza, w których wykorzystano nasyconą paletę kolorystyczną, jak i w dziecięce przestrzenie zdominowane przez stonowane, delikatne odcienie. W kolekcji znajdziesz misie w formie grafik i fotografii. Poniżej prezentujemy garść inspiracji, jak wykorzystać naklejki pandy w aranżowanych pomieszczeniach.

45 naklejek

 

Naklejki na ścianę: panda w dziecięcych wnętrzach

Uniwersalny, dziecięcy motyw, możesz wykorzystać w pokojach w wersji bajkowej. Umili on maluchom zabawę i uczyni stylizacje przyjemniejszymi w odbiorze. Kadry świetnie wyeksponują urok wnętrz inspirowanych naturą. Wśród dostępnych deseni wybieramy te, które nie tylko upiększą przestrzeń, ale i stworzą w dziecięcych przestrzeniach atmosferę bezpieczeństwa oraz beztroski. Klasyczna, czarno biała naklejka przedstawiająca misia w graficznej odsłonie to jedna z naszych ulubionych propozcyji. Bajkowy zwierzak będzie się dobrze prezentować na tle gładkich, pastelowych ścian – subtelnie je ożywi oraz wniesie do pomieszczenia radosną aurę. W zestawieniu z ozdobą ścienną możemy zastosować zielone rośliny w kolorowych donicach, puchate poduszki i ciepłe dywaniki. Panda na naklejce będzie się estetycznie komponować wśród miękkich tkanin, pluszowych maskotek i kolorowych bibelotów.

Panda z gażetem - bajkowa ozdoba pokoju

Do dekoracji dziecięcych pokoików możemy wykorzystać motyw w wersji bajkowej – ze zwierzakiem z urokliwym atrybutem – sercem, okularami, gitarą. Miś na drzewie, z balonami, wśród bujnej, leśnej roślinności, wkomponowany w konkretną scenerię uatrakcyjni nieumeblowaną ścianę, bądź jej fragment. Naklejki panda będą się dobrze prezentować nad drewnianym, tradycyjnym łóżkiem, sofą wykończoną barwną tkaniną lub jako oprawa młodzieżowej komody. Warto dobrać kolorystykę dekoracji do palety dominującej w pokoju. Współgrające ze sobą kolorystycznie elementy wystroju stworzą przyjemny klimat i będą sprzyjać nauce oraz zabawie.

  • Do pokoi starszych dzieci możesz wprowadzić zielony dodatek w formie fotografii z niedźwiadkami w ich naturalnym środowisku. Naklejki na ścianę pandaprezentujące scenerię lasów bambusowych świetnie oddają klimat przygody towarzyszącej górskim eskapadom. Dekoracja ścienna będzie sprzyjać kreatywności i marzeniom o dalekich podróżach – świetnie sprawdzi się w pokojach pasjonatów zoologii oraz przyrody. W kolekcji możemy wyróżnić naklejki na ścianę panda z niedźwiadkiem siedzącym na drzewie – fotografia ożywi pomieszczenie i wyeksponuje urok zielonych oraz czarno-białych detali w wystroju pokoju.

Naklejki panda w skandynawskich aranżacjach

Motyw czarno-białego niedźwiadka może znaleźć swoje miejsce także we wnętrzach zaaranżowanych w zgodzie ze skandynawskimi trendami. Tu świetnie sprawdzi się naklejka ścienna w formie ilustrowanej – podkreśli urok subtelnych aranżacji utrzymanych w duchu północnoeuropejskiego designu. Niedźwiadek będzie się dobrze prezentować w zestawieniu ze śnieżną ścianą, drewnianym wyposażeniem oraz pluszowymi dodatkami – kocami oraz poduszkami. W salonie w połączeniu z naklejką warto wykorzystać puchaty dywan, zielone rośliny, czarno-białe akcenty.

Do oprawy sypialnianej przestrzeni radzimy wybrać pandy w urokliwych, zabawnych odsłonach – stworzą w pomieszczeniu przyjemną, radosną atmosferę. Dekoracje ścienne będą się dobrze prezentować tam, gdzie wykorzystano cegłę oraz tekstylia z wyrazistymi wzorami – sypialnia ozdobiona naklejką zyska w ten sposób na przytulności. Warto pamiętać, że grafika z pandą najpiękniej wkomponuje się w pokoje dziecięce zaaranżowane w skandynawskiej stylistyce – w duecie z bielonymi meblami zapewni stylizacjom jednocześnie ekspresyjny i delikatny charakter. Detale ścienne z misiami posłużą nam nie tylko do upiększenia ścian – marka Myloview umożliwia wykorzystanie motywu w formie okleiny na szafę. Dzięki temu mebel otrzyma nowy wygląd, a pokój ciepłą oprawę.