Plakaty wg kategorii - Nowy Jork

Wgryźć się w Wielkie Jabłko to marzenie wielu zapalonych turystów – i nie tylko! Od dziesiątek lat NYC przyciąga ludzi z całego świata pragnących zrobić karierę w swojej dziedzinie. To być może jedno z najbardziej inspirujących miejsc na całej Ziemi – a na pewno jest takim dla nas! To dlatego poświęciliśmy mu osobną kategorię – kategorię, która, nawiasem mówiąc, cieszy się wielką popularnością wśród osób wybierających u nas plakaty. Mamy nadzieję, że każdy przygotowany przez nas Nowy Jork plakat będzie równie inspirujący jak miasto, które przedstawia! Zebraliśmy tutaj zarówno to, z czego Nowy Jork znany jest najbardziej  - znajdziesz więc tutaj niejeden plakat New York taxi - jak i trochę mniej znane wzory, w rodzaju widoków na mniej "filmowe" dzielnice miasta czy portrety jego mieszkańców. Dzięki temu z pewnością uda Ci się dopasować plakat Nowy Jork do każdego wnętrza, w którym zechcesz go zawiesić!

Kolorowy plakat Nowy Jork

Kolorowy plakat Nowy Jork

Poszukiwanie inspiracji do salonu rozpocznijmy od wycieczki do Nowego Jorku! Kolorowy plakat rozbudza wyobraźnię.
Plakat Nowy Jork typografia

Plakat Nowy Jork typografia

Typograficzny plakat to ozdoba wnętrza w nowoczesnym stylu. Oprawiony plakat można oprzeć o ścianę.
57 plakatów
Plakat Brooklyn vintage

Plakat Brooklyn vintage

Stylowa typografia na ścianie: plakat sprawdzi się w roli dekoracji eklektycznego salonu.
Plakat Nowy Jork do salonu

Plakat Nowy Jork do salonu

Minimalistyczny wystrój wnętrza podkreślimy poprzez dodatki w monochromatycznych barwach. Na ścianie powieśmy plakat inspirowany Nowym Jorkiem.
Plakat Nowy Jork Brooklyn

Plakat Nowy Jork Brooklyn

Plakat Nowego Jorku to propozycja dekoracji, która sprawdzi się w pokoju nastolatka. Kolorowe napisy dynamizują styl wnętrza.
Plakat Nowy Jork sport

Plakat Nowy Jork sport

Plakat ze sportowym motywem możemy umieścić w nowoczesnej aranżacji mieszkania, bądź na ścianie szkolnego korytarza.
Typograficzny plakat Nowy Jork

Typograficzny plakat Nowy Jork

Plakat inspirowany Nowym Jorkiem i powieszony w pokoju dziennym, dodaje stylizacji niepowtarzalnego charakteru.
Plakat Nowy Jork do sypialni

Plakat Nowy Jork do sypialni

Plakat na ścianie w sypialni wygląda bardzo modnie. Czarno-biały motyw dopasuje się do każdego rodzaju aranżacji.
Plakat NY czarno-biały

Plakat NY czarno-biały

Czarno-biały print na plakacie prezentuje się elegancko. Za pomocą takiej grafiki odciążymy klasyczną aranżację.
Plakat Statua Wolności

Plakat Statua Wolności

Spektakularna Statua Wolności uwieczniona na plakacie będzie główną ozdobą nowoczesnej przestrzeni salonu lub biura.
Plakat NY dla nastolatka

Plakat NY dla nastolatka

Pierwiastek wielkiego miasta w pokoju nastolatka! Jesteśmy pewni, że plakat z napisami spodoba się młodzieży.
Plakat vintage Nowy Jork

Plakat vintage Nowy Jork

Estetyka vintage sprawdza się w sztuce urządzania wnętrz. Możemy łączyć ją z innymi nurtami, np. ze stylem rustykalnym.

 

Najwspanialsze i najgorsze miasto na świecie: plakat Nowy Jork

Jeżeli wierzyć hollywoodzkim filmom, licznym serialom, książkom, komiksom i wszystkim innym możliwym mediom, Nowy Jork jest jednym z najwspanialszych miejsc, jakie tylko można sobie wyobrazić. Jednocześnie jest jednym z najgorszych, ponieważ – znów: jeśli wierzyć hollywoodzkim filmom… - jest miejscem bardziej niż inne podatnym na zniszczenie, czy to przez kataklizm, czy przez nalot kosmitów, atak jądrowy czy dowolną inną katastrofę, mniej lub bardziej prawdopodobną. NYC to miasto o tysiącu twarzy. Niektórzy widzą w nim gniazdo przestępczości i jedno z najniebezpieczniejszych wielkich miast świata. Dla innych jest mekką wszelkiego rodzaju artystów, od pisarzy poprzez malarzy aż po filmowców. Dla jeszcze innych może być współczesną wersją starożytnego Rzymu: ogromnego miasta, w którym zmieszały się wszystkie kultury świata, i które mimo to – a może właśnie dlatego – było źródłem kultury, którą próbowały naśladować i przyswajać wszystkie inne państwa i miasta. Wszystko to sprawia, że Nowy Jork – bez względu na to, jak by na niego nie patrzeć – jest niewyczerpanym źródłem pomysłów i natchnienia. Także dla nas! Każdy przygotowany przez nas plakat Nowy Jork jest inny i wcale nie wszystkie przedstawiają typowe i dobrze znane aspekty i widoki tego miasta nazywanego Wielkim Jabłkiem. Dzięki temu można wykorzystać je na bardzo, bardzo wiele kreatywnych sposobów – jakich? 

Plakat New York taxi: przebłysk koloru w minimalistycznym wnętrzu

Jest wiele rzeczy, z których znane jest NYC, ale żółte taksówki zdecydowanie znajdują się w pierwszej dziesiątce tych najbardziej rozpoznawalnych. Te charakterystycznie słoneczne samochody wyraźnie odcinają się na tle szarości asfaltu i betonu wieżowców, jednocześnie harmonijnie komponując się z feerią barw neonów, bannerów i innych reklam. Wszystko to sprawia, że plakat New York tego rodzaju jest ozdobą, która wprost idealnie nadaje się do tego, by stać się barwnym akcentem w minimalistycznym albo industrialnym wnętrzu salonu: będzie cudownie wyglądać na białej albo szarej ścianie, otoczony meblami i dodatkami w neutralnych kolorach! Dużą zaletą takiego plakatu jest to, że będzie robił dobre wrażenie zarówno w niewielkim, jak i w dużym formacie: choć, naturalnie, im większy plakat, tym większy i mocniejszy będzie efekt!

Plakat Nowy Jork nocą: nowoczesna dekoracja wnętrza

Nie ma chyba bardziej intrygującego nocnego widoku miasta niż nocna panorama Nowego Jorku. Te rozświetlone wieżowce, te rozżarzone neony, te sznury samochodów, latarnie, światła odbijające się w wodach rzeki Hudson i zatoki… Jest coś niezwykle nastrojowego – jednocześnie melancholijnego, tajemniczego i trochę groźnego – w tym widoku! Trudno się dziwić, że taki właśnie nocny plakat New York to jeden z najpopularniejszych wzorów w naszej ofercie. Taki Nowy Jork plakat będzie wyglądał dobrze w szeregu wnętrz: sprawdzi się i w salonie w stylu retro, o wystroju jakby zainspirowanym wnętrzami przedstawionymi w starych filmach Woody'ego Allena (czy zresztą możemy wyobrazić sobie coś bardziej nowojorskiego?), i w minimalistycznej sypialni, i nawet w łazience, kuchni albo innych domowych pomieszczeniach.

Plakat Nowy Jork mapa: idealna ozdoba szkoły językowej (i nie tylko!)

Otwierasz szkołę językową i szukasz dekoracji, które jednocześnie byłyby ozdobne i miały walor edukacyjny? Plakat Nowy Jork mapa będzie w sam raz! Jest pod wieloma względami bardziej interesujący, a na pewno bardziej oryginalny niż typowy plakat New York, bo pozwala poznać topografię miasta i, na przykład, sprawdzić wreszcie, gdzie jest Manhattan, gdzie Brooklyn, gdzie West End i gdzie SoHo… Pomyśl tylko, ile intrygujących zajęć można przygotować na tej podstawie, ile ciekawych rozmów przeprowadzić! Plakat Nowy Jork, nie tylko mapa, będzie świetnie pasował także do wielu innych miejsc związanych z językiem angielskim albo kulturą Stanów Zjednoczonych: równie dobrze jak w szkole językowej odnajdzie się w restauracji serwującej amerykańską kuchnię, w kawiarni czy nawet w butiku. Jeśli wieszasz swój plakat w miejscu, w którym jest znaczne natężenie ruchu, i gdzie występuje ryzyko zabrudzenia dekoracji, koniecznie zadbaj o oprawę dla niego: plakat w ramie nie tylko wygląda bardziej elegancko, ale także jest mniej narażony na zniszczenie, by nie wspomnieć o tym, że znacznie łatwiej jest go zawiesić albo postawić!