Fototapeta pociąg

Prawdopodobnie mało kto z Was podejrzewa, że fototapeta z pociągiem może być wdzięczną, pełną dobrego smaku dekoracją nowoczesnego wnętrza. Zabytkowe maszyny parowe z XIX w. o majestatycznej formie i stylowym wyglądzie, starodawne dworce o stalowych, przeszklonych konstrukcjach i migająca sygnalizacja będą zapierającą dech w piersiach ozdobą industrialnego salonu lub pokoju w stylu retro. Kolorowa fototapeta z pociągiem ożywi monotonne wnętrze, z kolei monochromatyczny wzór będzie się znakomicie odcinał na tle barwnej aranżacji. Zabawna, graficzna tapeta ścienna pociągi sprawdzi się także jako dekoracja chłopięcego pokoju. Ale propozycji jest znacznie więcej, a wszystko zależy od Twojej kreatywności i wyobraźni! 
Fototapeta niebieski pociąg

Fototapeta niebieski pociąg

Fototapeta z niebieskim pociągiem pędzącym przez miasto, nie lubi konkurencji - umieśćmy ją w przestronnym wnętrzu.
Fototapeta tunel kolejowy

Fototapeta tunel kolejowy

Tapeta z tunelem kolejowym optycznie powiększa salon i staje się jego wyrazistą ozdobą.
57 fototapet
Fototapeta stary pociąg

Fototapeta stary pociąg

Fototapety z pociągami przyciągają uwagę. Seria inspiracji z środkami transportu przeznaczona jest dla wszystkich fanów dalekich podróży.
Fototapeta z pociągiem 3D

Fototapeta z pociągiem 3D

Pociąg w restauracji - fototapeta może posłużyć za motyw przewodni aranżacji bistro, czy kawiarenki.
Fototapeta pociąg w górach

Fototapeta pociąg w górach

Krajobraz ścienny sprawdzi się jako dekoracja dużego salonu, bądź przedpokoju, który zaaranżowaliśmy w minimalistycznym stylu.
Fototapeta pociąg w Nowym Jorku

Fototapeta pociąg w Nowym Jorku

Nowojorskie widoki w sypialni - decydując się na taką tapetę zapomnijmy o innych detalach graficznych.

 

Tapety pociągi w industrialnym wydaniu

Przestronne, industrialne wnętrza cieszą się niesłabnącym już od wielu lat zainteresowaniem. Surowe wykończenie wnętrza bazujące na nieotynkowanych, betonowych powierzchniach i ceglanych ścianach doskonale koresponduje z nowoczesnymi meblami o prostej formie, a loftowe, metalowe lampy dopełniają całości. W takiej przestrzeni tapety pociągi będą nie tylko pasującą, ale przede wszystkim zachwycającą dekoracją wnętrza. Artystycznie wykonane, czarno-białe zdjęcia starodawnych maszyn będą się komponować z surowym wystrojem przypominającym wnętrze dawnej fabryki lub hali produkcyjnej. Spośród szerokiej oferty wzorów bez problemu znajdziesz egzemplarz tapety pociągi, który będzie pasować do aranżowanego przez Ciebie salonu.

  • Naszym faworytem są zachwycającej urody tapety pociągi polskie przedstawiające zabytkowe maszyny na tle rodzimych krajobrazów. Potężna sylwetka pociągu skontrastowana z efemerycznym pięknem przyrody i otulona kłębami pary tworzy jedyny w swoim rodzaju widok, który stanie się najważniejszym elementem Twojego wystroju.
  • Z kolei fototapeta pociąg eksponująca jedynie detal maszyny przypadnie do gustu osobom, które potrafią dostrzec piękno w nietypowych miejscach. Stalowe elementy maszyny będą znakomicie korespondować z metalowymi lampami i meblami, a wykadrowany wzór sprawdzi się doskonale w małym salonie.
  • A jeśli chcesz optycznie powiększyć aranżowaną przestrzeń, fototapeta pociąg przedstawiająca widziane z lotu ptaka torowisko sprawdzi się w tej roli perfekcyjnie. Kolorowe wagony przypominające wijące się węże i gęsta siatka torów rozciągających się aż po horyzont wprowadzą efekt trójwymiarowości, dzięki czemu salon będzie się wydawać o parę metrów większy, niż jest w rzeczywistości.

Tapety pociągi polskie w retro salonie

Polski design lat 50. i 60. prezentował niezwykle wysoki, wręcz światowy, poziom. Panująca obecnie moda na PRL przywróciła pamięć o tym zapomnianym okresie w naszej sztuce, wzornictwie i meblarstwie. Jeśli jesteś miłośnikiem stylu retro, a w urządzanym salonie znajdują się meble pamiętające młodość Twoich rodziców, to tapety pociągi polskie będą znakomitym pomysłem na dopełnienie aranżacji. Wzory przedstawiające niebiesko-żółte lokomotywy o wielkich reflektorach, wnętrza wagonów o charakterystycznych siedzeniach czy mknące maszyny na tle polskiego krajobrazu stworzą spójny i harmonijnie prezentujący się wystrój salonu, który będzie cieszył Twoje oczy przez długie lata. Z kolei fototapeta pociąg ukazująca zabytkowe maszyny parowe z XIX w. sprawdzi się w salonie urządzonym w stylu kolonialnym. Dekorując takie wnętrze warto sięgnąć po wzór przypominający kolorystycznie starodawne zdjęcie w sepii.

Uniwersalna fototapeta z pociągiem

Fototapeta z motywem kolei sprawdzi się jednak nie tylko w domowej przestrzeni. Będzie także interesującym rozwiązaniem do kawiarni, której wystrój nawiązuje do eleganckiego XIX w. Sprawdzi się także jako dekoracja muzeum techniki lub transportu, gdzie wielkoformatowa fototapeta na wymiar pociąg będzie stanowić świetną ilustrację zabytkowej maszyny, która nie mogła się znaleźć w muzealnej przestrzeni. Z kolei wzór ukazujący starodawne, skórzane kufry podróżne pozostawione na peronie może się stać zachwycającą dekoracją sklepu z galanterią skórzaną i eleganckimi walizkami.

Tapeta ścienna pociągi w pokoju dziecka

Kolorowa, graficzna fototapeta z pociągiem będzie także świetnym pomysłem na aranżację chłopięcego pokoju. Jeśli Twoje dziecko kocha podróżować, a w każdej wolnej chwili ogląda bajkę o zabawnym pociągu Tomku i jego przyjaciołach, to tapeta z ciuchcią z pewnością przypadnie mu do gustu. Dekorując wnętrze warto także sięgnąć po tematyczne plakaty lub naklejki na ścianę, które sprawią, że fototapeta na wymiar pociąg będzie się jeszcze lepiej prezentować. W przypadku większego chłopca, który wyrósł już z bajek dla dzieci, dobrym rozwiązaniem będzie fototapeta z pociągiem przedstawiająca model najszybciej na świecie francuskiej kolei. Nowoczesna forma pojazdu i żywe kolory będą znakomitą dekoracją chłopięcego pokoju.