Naklejki wg kategorii - Sowa

Jak odświeżyć wygląd domowych wnętrz? Czasami zdaje się nam, że zrobiliśmy już wszystko, a jednak gdzieś na granicy naszych myśli czai się spostrzeżenie z gatunku „czegoś mi tu brakuje”... W istocie tak właśnie jest – to właśnie drobne elementy, które mogłyby uczynić nasze cztery kąty pięknymi i wyjątkowymi, są bardzo istotne. Właśnie dlatego proponujemy Wam dekoracyjne naklejki. Sowy są stworzeniami, które od czasów starożytnych uchodzą za strażników mądrości. Naklejka ścienna sowa to efektowna ozdoba pokoju dziecięcego - i nie tylko! Przeczytajcie nasz poradnik i zainspirujcie się!
44 naklejek

 

Naklejki sowy sprawią, że zrobisz wielkie oczy!

Wyobraź sobie następującą sytuację: Twoje dziecko powoli zbliża się do wieku szkolnego. W jego pokoju nie ma zbyt wielu ozdób: mało która przetrwała próbę czasu. Postanawiasz więc sięgnąć po naklejki na ścianę. Sowy wkrótce wypełniają pomieszczenie, dając wszystkim poczucie, że przyszli właśnie do tajemniczego, ale przyjaznego lasu, w którym unosi się atmosfera wiedzy...

Jeśli na którejś ze ścian znajdziemy dziury albo niemożliwą do zmycia plamę, nie musimy się o to martwić: po prostu umieszczamy tam naklejki na ścianę. Sowy w tym przypadku sprawdzą się wspaniale - tak dekoracyjny wzór jest zazwyczaj bogaty w szczegóły, które sprytnie zamaskują mankamenty powierzchni. Wybierając odpowiednie naklejki sowy, kierujmy się nie tylko swoim gustem (lub gustem pociech, których pokój ma być ozdobiony w ten sposób). Spróbujmy "zgrać" naklejki z obowiązującą aranżacją. W naszym katalogu znajdziesz graficzne oraz fotograficzne naklejki na ścianę z sowami.

  • Sowy są piękne, ale potrzebują towarzystwa innych zwierząt! My zaś możemy w ten sposób zaaranżować leśną scenerię, na którą miło będzie popatrzeć. Naklejka ścienna sowa 3D to fascynujący detal: jeśli przymocujemy ją nad jakimś meblem albo obrazem, będzie wyglądało to tak, jakby ów nocny ptak właśnie zatrzymał się tam na spoczynek!

Naklejki na ścianę sowy odmienią oblicze salonu

Salon jest wnętrzem reprezentacyjnym, a naklejki sowy mogą ulepszyć każdą klasyczną aranżację. Co więcej, nocny ptak doda niepowtarzalnego uroku nawet wnętrzu w stylu retro. Naklejka ścienna sowa może z powodzeniem posłużyć za uzupełnienie przestrzeni, na przykład przyklejona obok ściennego zegara. Umieszczenie jej w pobliżu szafy czy innego mebla również jest dobrym pomysłem - a jeśli gdzieś pojawia się przetarcie, powinniśmy rozważyć, czy nie byłoby właściwym użyć naklejki na meble! Sowy prezentują się tu wyjątkowo dobrze: pasują nawet do dystyngowanych, eleganckich aranżacji.

W nowoczesnym salonie  naklejki na meble sprawdzą się jeszcze lepiej. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że biel mebli będzie wyglądać doskonale, gdy uzupełnimy ją o kontrastowy detal - czarną naklejkę z sową. Nalepki z ptakami doskonale komponują się zarówno z metalem, jak i szkłem czy drewnem, są też łatwe do usunięcia, kiedy już nam się znudzą (co na pewno nie nastąpi szybko!). Naklejki te z całą pewnością nie zostawią też brzydkich śladów na meblach. A może umieścimy je na szybie? Możliwości jest wiele!

Naklejki sowy w sypialni

To naprawdę proste: sowa kojarzy się z nocą, a noc ze spaniem. Nic więc dziwnego, że właśnie w sypialni możemy umieścić sowie naklejki na ścianę. Musimy, rzecz jasna, postępować tutaj w zgodzie ze stylem, w którym urządzone jest wnętrze. Kolorowe naklejki kojarzące się ze szkołą dobrze wyglądają w pokoju dziecka, ale kiepsko w eleganckiej, nowoczesnej sypialni, w której dominuje biel czy szarość. Z kolei proste, minimalistyczne elementy przyklejone na ściany w pokoju urządzonym w stylu vintage będą dziwnie kontrastować z pozostałymi dekoracjami i sprzętami. Jeśli dotąd nie znaleźliśmy żadnego konkretnego pomysłu na sypialnię, a przyszedł czas na stworzenie nowej aranżacji, przyklejmy naklejki na ścianę. Sowy będą na nas patrzeć przez całą noc - aż szkoda, że ich leciutkie pohukiwanie nie może ukołysać nas do snu...