Plakaty wg kategorii - Motywacyjne • Plakaty na ścianę

Jeżeli kiedykolwiek zdarzyło Ci się, że w weekend wstałeś rano tylko po to, by przynieść sobie trochę jedzenia z lodówki, a potem spędziłeś cały dzień w łóżku, oglądając jeden po drugim kolejne odcinki ulubionego serialu, a potem bezlitośnie wyrzucałeś sobie, że przecież było tyle ciekawych, pasjonujących, twórczych i niebanalnych rzeczy, które mogłeś w tym czasie zrobić, to... cóż, znamy to uczucie. I nie, nie obiecujemy, że damy Ci receptę na to, jak raz na zawsze pozbyć się jego przyczyny. Mamy jednak coś, co - być może - pomoże Ci mu zapobiec: to plakaty motywacyjne! 

Inspirujący plakat motywacyjny

Inspirujący plakat motywacyjny

Efektowny plakat będzie jednocześnie ciekawą ozdobą i nośnikiem motywacyjnych haseł. Plakat zastąpi inne grafiki ścienne.
Plakat motywacyjny czarno-biały

Plakat motywacyjny czarno-biały

Do dekoracji wnętrza urządzonego w stylu skandynawskim wykorzystajmy czarno-białe grafiki. Plakat motywacyjny sprawdzi się tu idealnie.
523 plakatów
Plakat motywacja w salonie

Plakat motywacja w salonie

Połączenie czerni i czerwieni dodaje charakteru każdej aranżacji. Taki plakat może znaleźć się w nowoczesnym salonie.
Plakat motywacyjne hasło

Plakat motywacyjne hasło

W pokoju młodzieżowym postawmy na nowoczesne dodatki, takie jak np. plakat z motywacyjnym hasłem.
Plakat motywacyjny dla nastolatka

Plakat motywacyjny dla nastolatka

"Be wild and free" - taki wymowny przekaz doskonale odzwierciedla charakter niepokornego nastolatka!
Plakat motywacyjny do salonu

Plakat motywacyjny do salonu

Plakat do salonu utrzymany jest w ciepłej kolorystyce, przez co wtapia się w klasyczną aranżację całego wnętrza.
Plakat motywacyjny nowoczesny

Plakat motywacyjny nowoczesny

Niesztampowa geometria i motywacyjne hasło - plakat w takiej estetyce proponowany jest do nowoczesnych, minimalistycznych wnętrz.
Plakat motywacyjny typografia

Plakat motywacyjny typografia

Motywacyjna typografia w formie plakatu będzie dobrym uzupełnieniem stylowego wnętrza biura lub pracowni artystycznej.
Plakat motywacyjny styl scandi

Plakat motywacyjny styl scandi

Plakat w stylu skandynawskim stanowi uniwersalny sposób na dekorację przestrzeni - nie tylko tej minimalistycznej!
Plakat motywacyjny z kawą

Plakat motywacyjny z kawą

Plakat z filiżanką kawy pobudzi Was do pracy! Typografię można umieścić w kuchni, bądź w jadalni.
Plakat motywacyjny z krajobrazem

Plakat motywacyjny z krajobrazem

Miłośnikom przygód i podróży proponujemy fascynujący plakat z górskim widokiem i motywacyjnym hasłem.
Plakat motywujący w czerni i bieli

Plakat motywujący w czerni i bieli

Czarno-biały plakat warto umieścić na ścianie w stylowym pubie. Poster przyciąga uwagę, a jednocześnie stanowi ciekawą ozdobę.

 

Potrafisz to zrobić! Wierzymy w Ciebie! Plakaty motywacyjne nie tylko do biura

Plakaty motywacyjne to dekoracje, które maja dać Ci natchnienie i zachęcić do pozytywnego myślenia. W niniejszej kategorii znajdziesz plakaty motywujące do najrozmaitszych rzeczy: od zdrowego odżywiania się i pamiętania o regularnej aktywności fizycznej poprzez bycie milszym dla ludzi dookoła aż po, tradycyjnie, bardziej produktywną, wydajniejszą pracę. Plakaty motywujące do pracy to popularny, ale zdecydowanie nie jedyny wybór: jesteśmy pewni, że znajdziesz tutaj coś, co zagrzeje Cię do poprawiania i ulepszania innych obszarów życia!

Brak motywacji to chyba jedna z najszerzej rozpowszechnionych chorób współczesności. Gdyby opodatkować mówienie "nie chce mi się", "nie mam ochoty" i "w sumie po co", to można by z górką załatać dziury budżetowe chyba każdego kraju na planecie! Nie ma jednak się czemu dziwić: choć wydawałoby się, że technologia ułatwi nam życie i zdejmie z nas lwią część obowiązków (czy wiecie, ile czasu zajmowało pranie, zanim nastała era pralek automatycznych? Zgroza, zgroza po prostu!), to jednak pracujemy coraz więcej i więcej - a przez to jesteśmy coraz bardziej zmęczeni, coraz mniej wyspani, coraz bardziej zabiegani. I, jeśli wybaczycie nam ten wysyp "coraz" - coraz łatwiej przychodzi nam spędzenie wieczoru przed telewizorem czy w sztucznym świecie mediów społecznościowych, zamiast, na przykład, na realizowaniu się na kursie czegoś interesującego, uprawianiu sportu czy nawet na robieniu czegoś miłego i sensownego z rodziną lub przyjaciółmi... A przecież wszyscy właśnie tego chcielibyśmy, prawda? Oczywiście: i w tym właśnie pomóc mogą nam plakaty motywacyjne.

Co to są plakaty motywacyjne?

Wyrażenie "plakaty motywacyjne" zazwyczaj nasuwa skojarzenia z czymś takim, jak staroświeckie plakaty motywujące do pracy. Wiecie, wszystkie te wezwania, by dać z siebie wszystko, czerpać radość z pracy zespołowej i dbać o dobro wspólne... Tak naprawdę jednak powinniśmy tutaj, zamiast mówić o plakatach motywacyjnych, używać słów "plakaty motywujące". To dlatego, że nasze plakaty motywują, ale nie tylko do tego, aby w osiem godzin wyrabiać normę za dwanaście! Czasem motywują do bycia lepszym człowiekiem, czasem do tego, by częściej się uśmiechać, a czasem do tego, o czym tak często zapominamy: by znaleźć przyjemność w najprostszych rzeczach, z błogim nicnierobieniem włącznie. Motywują do pracy nad sobą, i to we wszystkich aspektach: to dlatego, gdybyśmy mieli zrobić listę miejsc, w których najlepiej sprawdzą się plakaty motywujące, siłownia, studio jogi czy klub fitness byłyby w pierwszej piątce! A skoro przy tym jesteśmy...

Gdzie najlepiej zawiesić plakaty motywacyjne do druku?

Siłownia, klub fitness, studio jogi i wszystkie inne obiekty sportowe - to miejsca, w których plakaty motywujące do pracy (nad własną formą i sylwetką) sprawdzą się wprost znakomicie, z oczywistych przyczyn. W końcu regularne treningi wymagają mnóstwo siły woli, a ta na pewno zyska na odrobinie dodatkowej zachęty, prawda? Ale obiekty sportowe to nie jedyne takie miejsce! Równie dobrze plakaty motywujące do druku sprawdzą się w charakterze dekoracji domowej sypialni (bo trudno o moment, gdy mamy mniej motywacji, niż ten, kiedy z jękiem budzimy się, nie mogąc uwierzyć, że to już naprawdę pora, by zadzwonił budzik) albo biura - i to zarówno tego w siedzibie firmy, jak i w mieszkaniu. Pokój nastolatka (by nie wspomnieć o samym nastolatku...) na pewno także zyska na tego rodzaju ozdobie!  

Co zrobić, żeby plakat motywacyjny zadziałał?

Czasem mamy wrażenie, że do każdego naszego plakatu powinniśmy dołączyć ulotkę, podobną do takiej, jaką zawsze dołącza się do leków, z informacją "Samo tylko zawieszenie plakatu motywacyjnego wcale jeszcze nie gwarantuje osiągnięcia sukcesu/wydajniejszej pracy/wyrzeźbienia wymarzonej sylwetki/czegokolwiek innego". Można jednak zwiększyć prawdopodobieństwo sukcesu, traktując plakat jako narzędzie, a nie magiczne rozwiązanie. Jak to zrobić? Po pierwsze: dekoracja powinna zawisnąć tam, gdzie najczęściej dopada Cię zwątpienie w to, nad czym chcesz popracować. Może to być biurko w pracy, może to być kuchnia (w której czai się zdradziecka lodówka...), może to być przedpokój (gdzie tak łatwo jest ominąć wzrokiem buty do biegania) - i tak dalej. Po drugie: trzeba postawić na konkrety! Jeśli marzysz o przebiegnięciu maratonu, to plakat zachęcający do częstszego uśmiechania się będzie... cóż, raczej nietrafiony. Po trzecie i być może najważniejsze: zrób co w Twojej mocy, aby plakat nie był tylko dekoracją, a prawdziwą inspiracją i motywacją! Trzymamy kciuki, żeby Ci się udało!

Jak urządzić pokój młodzieżowy? Oto 4 propozycje!

Jak urządzić pokój młodzieżowy? Oto 4 propozycje!

Aranżując mieszkanie, z pewnością napotkamy wiele wyzwań, z którymi będziemy sobie musieli poradzić. Może to być za mała sypialnia, zbyt ciemny salon czy pozbawiona okien kuchnia. Dla niektórych problemem będzie także brak pomysłu na to, jak urządzić i ozdobić pokój młodzieżowy. Zobaczymy, w jaki sposób szybko i efektownie wyczarować stylizację, która będzie nie tylko zachwycająca, ale również ponadczasowa, a nawet ekologiczna.
Jaki plakat podarować na urodziny?

Jaki plakat podarować na urodziny?

O ile wręczanie bliskim osobom rozmaitego rodzaju dekoracyjnych bibelotów - od wazonów poprzez poduszki aż po małe rzeźby - jest stosunkowo popularne, o tyle często unika się kupowania na prezent dekoracji ściennych, takich jak plakaty czy obrazy. Tylko... właściwie dlaczego?
5 oryginalnych plakatów do salonu w każdym stylu

5 oryginalnych plakatów do salonu w każdym stylu

Jeśli chcemy stworzyć aranżację, która będzie zawsze modna i na czasie, mamy do wyboru dwie możliwości. Możemy pilnie śledzić wszystkie pojawiające się trendy i nowinki, zmieniając co kilka miesięcy wystrój naszego domu lub mieszkania, albo postawić na uniwersalne i ponadczasowe ozdoby do salonu, które będą pasować do każdego stylu. O wiele bardziej rozsądne wydaje się drugie rozwiązanie.