Naklejki wg kategorii - Tenis

Każdy sport posiada swój własny, niepowtarzalny charakter. Składają się na niego zasady gry, jej tempo, atmosfera panująca pośród kibiców, a także historia konkretnej dyscypliny. W Myloview zawsze staramy się uchwycić wszystkie te elementy na naszych sportowych dekoracjach. Nie inaczej jest w przypadku tenisa. Dyscyplina ta bez wątpienia jest ciekawa i pasjonująca, dlatego też warto zwrócić uwagę na przedstawiające ją naklejki. Tenis w naszym kraju wciąż nie jest popularnym sportem, ale przez to pozostaje na swój sposób intrygujący oraz ekskluzywny. Jednak poświęcona mu dekoracja niekoniecznie musi nawiązywać do największych światowych rozgrywek w ramach Wimbledonu lub innego prestiżowego turnieju. Spodobać się nam może również utrzymana w zupełnie innym klimacie naklejka. Tenis stołowy to jedna z alternatyw. Ten daleki krewny klasycznego tenisa jest grą, którą niemal każdy kojarzy ze swojego dzieciństwa!

50 naklejek

 

Tradycja oraz historia przeniesione na naklejki: tenis i jego dzieje

Choć dla niektórych może być to zaskakujące, ale tenis może uchodzić za staruszka pośród innych dyscyplin sportowych. Gry o podobnych zasadach stanowiły bowiem rozrywkę już w starożytności! Zanim jednak zaczęły one przypominać współczesny tenis, musiało upłynąć kilka wieków. Niemałą rolę w historii tego sportu odegrały... średniowieczne klasztory. To właśnie pośród mnichów powstała gra nazywa jeu de pame, polegająca na odbijaniu piłki ręką lub rakietą. Z niej wykształcił się właśnie znany nam do dziś tenis. Ciekawostkę stanowi natomiast fakt, iż sport ten stał się jedną z ulubionych rozrywek koronowanych głów Europy. Tudorowie oraz Burbonowie to dwie najbardziej znane dynastie, których członkowie grywali namiętnie w tenisa. W XIX wieku pojawiły się natomiast prestiżowe turnieje tej gry, z których wiele organizowanych jest do dziś. Kiedy więc sięgamy po naklejki tenisowe, to sięgamy równocześnie po bardzo długą i ciekawą historię!

Szkolne wspomnienia jako naklejka? Tenis stołowy wciąż jest modny!

Z królewskich ogrodów oraz eleganckich kortów przenieśmy się na chwilę do... szkoły. To zwykle w różnego rodzaju świetlicach oraz salach gimnastycznych mogliśmy poznać jako dzieci przyjemność płynącą z gry w ping-ponga. W wielu z nas pasja ta pozostała do dziś. Warto ją więc w jakiś sposób wyrazić, na przykład poprzez odpowiednie naklejki na ścianę. Tenis w wersji stołowej nie posiada może tego rozmachu co jego większa, klasyczna wersja, ale nie staje się przez to mniej atrakcyjny. Nawiązujące do niego wzory na pewno spodobają się wszystkim, którzy dobrze wspominają tę grę. Oczywiście naklejki z ping-pongiem doskonale sprawdzą się również jako dekoracja pomieszczeń, w których często gra się w tenisa stołowego. Śmiało możemy umieścić je więc w świetlicach, szkołach, klubach sportowych, czy w ośrodkach kolonijnych.

Dynamiczne naklejki – tenisista w trakcie gry

Tenis, jak każdy inny sport, posiada swoją własną, indywidualną dynamikę. Uchwycenie jej postawiliśmy sobie za jeden z priorytetów, kiedy projektowaliśmy nasze naklejki. Tenis jest dyscypliną niezwykle rytmiczną, a gra odbywa się w mniej więcej stałym tempie. Jednak to sam moment zamachu rakietą stanowi najciekawszy i najatrakcyjniejszy z motywów, który mogą przedstawiać wybrane przez nas naklejki. Dekoracje tego rodzaju stanowią znakomity sposób na ożywienie każdego pomieszczenia, również salonu lub sypialni.. Umieszczone na ścianie lub którymś z mebli będą stanowić wyrazisty i mocny akcent dekoracyjny.

Graficzne naklejki na ścianę – tenis w nowoczesnym stylu

Niezwykle interesujące są również dekoracje tenisowe oparte na charakterystycznych i efektownych grafikach cyfrowych. Tego rodzaju wzory idealnie będą pasować do mieszkań nowoczesnych, świetnie komponując się z modernistycznymi meblami oraz materiałami takimi jak szkło lub metal. Pomieszczenia minimalistyczne i futurystyczne to najlepsze miejsca, gdzie sprawdzą się takie naklejki na ścianę. Tenis w nieco nowocześniejszym wydaniu potrafi zaskoczyć swoją oryginalnością.

Wesołe naklejki: tenis spodoba się również najmłodszym

Większość dzieci pasjonuje się raczej popularnymi sportami jak piłka nożna, siatkówka, czy koszykówka. Jednak fantazje maluchów potrafią zaskoczyć. Jeśli więc nasza pociecha marzy o zostaniu w przyszłości słynnym tenisistą, to powinniśmy kibicować jej w tych dążeniach. Jedną z opcji okazania naszego wsparcia jest między innymi zadbanie o odpowiednią dekorację pokoju. Na tym polu znakomicie sprawdzą się właśnie naklejki. Tenisista narysowany na tle kolorowych, rozentuzjazmowanych trybun, to przykład wzoru, który rewelacyjnie będzie pasował do dziecięcej sypialni. W naszej ofercie odnajdziecie jednak znacznie więcej wesołych i zabawnych ozdób, które spodobają się młodym pasjonatom sportu. Może być to między innymi nawiązująca do ping-ponga naklejka. Tenis stołowy jest przecież grą uwielbianą przez wiele dzieci.