Plakaty wg kategorii - Style • Plakaty na ścianę

435 plakatów

 

Stylowe plakaty do Twojego mieszkania i firmy

MaszyneriaSłowo "styl" pochodzi od łacińskiego stilus, czyli rysik do pisania. Choć na pierwszy rzut oka nie widać tutaj jakiegoś wyraźnego połączenia, w istocie styl i stilus są ze sobą nierozerwalnie związane: wystarczy tylko pomyśleć o stylu jak o charakterze pisma. Nie ma dwóch takich samych charakterów pisma, prawda? Gdyby było inaczej, nie istniałaby grafologia! A jednocześnie wcale nie jest tak, że każdy charakter pisma jest absolutnie niepodobny do wszystkich innych. Jedni mają pismo nachylone, inni zamaszyste, jeszcze inni drżące albo okrągłe... I podobnie jest ze stylem: choć nie ma dwóch wnętrz urządzonych w dokładnie ten sam sposób (chyba że ktoś się o to szczególnie postarał i naprawdę skopiował wszystkie szczegóły - jak zręczny fałszerz pisma!), to jednak pewne cechy pozwalają pogrupować urządzenie wnętrz według kategorii. Mamy więc chłodny i ascetyczny styl minimalistyczny, a z drugiej strony - pełen przepychu styl barokowy (albo, jak wolą niektórzy, styl maksymalistyczny). Jest styl industrialny, nawiązujący do wyglądu fabryk, ale jest też styl rustykalny, zainspirowany wyglądem wiejskiego dworku. Jest robiący od kilku lat prawdziwą furorę oszczędny choć przytulny styl skandynawski i jest niemal równie popularny uroczy i sentymentalny styl shabby chic... Wyraźnie różni się od siebie styl wnętrz lat 80. i lat 50.Można by tak wymieniać długo, prawda? Lepiej będzie zadać pytania: jaki jest Twój styl? W jakim stylu planujesz urządzić wnętrze swojego mieszkania albo firmy? Planujesz urządzić intymną sypialnię w stylu shabby chic, minimalistyczną kuchnię czy może pogodny pokój dziecka utrzymany w stylu skandynawskim? Na wszystkie te okoliczności - i wiele więcej! - przygotowaliśmy dla Ciebie plakaty reprezentujące rozmaite popularne style dekoracyjne. Mamy nadzieję, że znajdziesz tutaj coś dla siebie! Wszystkie plakaty bez względu na motyw drukowane są na wysokiej jakości papierze plakatowym, który zapewnia im wyjątkową trwałość. Z kolei innowacyjna technologia druku cyfrowego HP Latex daje Ci pewność, że kolory będą wyraźne i głębokie, i że nie wyblakną przez długie lata!

 
Plakaty na zamówienie: wykreuj wyjątkowe wnętrze

Plakaty na zamówienie: wykreuj wyjątkowe wnętrze

Dekoracje ścienne, podobnie jak meble, potrafią całkowicie zmienić nasze wnętrze. Należy o tym pamiętać, wybierając plakaty na ścianę do naszego mieszkania.
Plakaty inspirowane komiksami – 3 najciekawsze propozycje

Plakaty inspirowane komiksami – 3 najciekawsze propozycje

Komiksy są tym obszarem ludzkiej twórczości, który z jednej strony od dziesięcioleci cieszy się ogromną popularnością, a z drugiej nie jest traktowany szczególnie poważnie przez „uznanych” specjalistów od kultury. A szkoda, ponieważ komiksy to niesamowicie bogaty zbiór opowieści – i nie tylko opowieści!
5 plakatów z miastami, na które warto zwrócić uwagę

5 plakatów z miastami, na które warto zwrócić uwagę

Każde wielkie miasto odznacza się swoim charakterystycznym klimatem, aurą, zapachami, a nawet dźwiękami. Choć w dobie światowej globalizacji mogłoby się wydawać, że wszystkie metropolie stają się do siebie podobne, to na szczęście tak nie jest. Deszczowy Londyn, romantyczny Paryż, starożytny Rzym czy nowoczesny Nowy Jork – można śmiało powiedzieć, że wszystkie są do siebie podobne pod tym względem, że się różnią. Właśnie te indywidualne cechy sprawiają, że plakaty miasta będą znakomitą ozdobą zarówno nowoczesnego, jak i klasycznego wnętrza, a ich niepowtarzalny urok sprawi, że aranżacja przemieni się z banalnej w zachwycającą. Na jaki plakat do domu warto zwrócić uwagę? Jest ich kilka, a wszystko zależy od Ciebie!