Fototapeta - niebo

Oprócz błękitnego nieba, nic nam dzisiaj nie potrzeba. Kierując się słowami znanej piosenki, postanowiliśmy zadrzeć głowę do góry i zachwycić się tym, co towarzyszy nam każdego dnia, bez względu na dobre czy złe okoliczności. Fototapeta niebo, która odwzorowuje z wyjątkową pieczołowitością rozgrywające się nad naszymi głowami spektakle natury, jest znakomitym pomysłem na aranżację wnętrza. Jeśli cenisz sobie oszczędną, ale wyrazistą dekorację, to nasza propozycja z pewnością Cię zachwyci. Fototapety niebo i chmury będą się doskonale prezentować zarówno w niewielkim mieszkaniu na poddaszu, jak i w przestronnej sypialni. Odpowiednio dobrany wzór sprawi także, że fototapeta 3D niebo powiększy nam optycznie pokój. 

Fototapeta błękitne niebo

Fototapeta błękitne niebo

Fototapeta niebo umieszczona w minimalistycznym salonie stanie się fascynującą ozdobą, dynamizującą całość aranżacji.
Fototapeta niebo 3D

Fototapeta niebo 3D

Widok pochmurnego nieba z przedzierającymi się promieniami słonecznymi to godna uwagi propozycja do klasycznego wnętrza.
142 fototapet
Fototapeta zachmurzone niebo

Fototapeta zachmurzone niebo

Pochmurne niebo utrwalone na fototapecie wygląda niczym abstrakcyjne dzieło malarskie. Taka fototapeta to propozycja do nowoczesnego wnętrza.
Fototapeta z widokiem nieba

Fototapeta z widokiem nieba

Fototapeta ze słonecznym niebem dostarczy stylizacji dodatkowych kolorów i stanie się ciekawą ozdobą przestrzeni.
Fototapeta niebo chmury

Fototapeta niebo chmury

Jeśli szukacie minimalistycznej dekoracji do wnętrza vintage, fototapeta niebo jest idealnym rozwiązaniem.
Fototapeta niebo do salonu

Fototapeta niebo do salonu

Połączenie błękitu nieba i złotych promieni słonecznych urozmaici przestronny salon, zaaranżowany w nowoczesnym stylu.
Fototapeta niebo do sypialni

Fototapeta niebo do sypialni

Fototapeta niebo doda charakteru romantycznej sypialni. Nie ma bardziej relaksującego widoku niż zachód słońca na tle wiosennego nieba!
Fototapeta niebo z chmurami

Fototapeta niebo z chmurami

Zgaszone kolory fototapety z zachmurzonym niebem stanowią uniwersalne dopełnienie sypialnianej aranżacji.
Fototapeta niebo krajobraz

Fototapeta niebo krajobraz

Chmury okalające szczyty Dolomitów to fototapeta przeznaczona do dużego, słonecznego salonu. Niech stanie się jego główną dekoracją.
Fototapeta niebo nocą

Fototapeta niebo nocą

Granatowe, zachmurzone niebo nocą - taka fototapeta to idealne rozwiązanie do sypialni.
Fototapeta niebo zachód słońca

Fototapeta niebo zachód słońca

Dzięki fototapecie niebo każde wnętrze może prezentować się wyjątkowo!
Fototapeta z niebem do salonu

Fototapeta z niebem do salonu

Błękit nieba na fototapecie świetnie łączy się z naturalną paletą barw, zdominowaną przez biel, beże i szarości.

 

Fototapety niebo, czyli pobujajmy w obłokach

Niebo – błękitne, granatowe, stalowe czy różowe, gładkie lub usiane chmurami, ale zawsze piękne. Od początku świata zachwycało ludzi, którzy z jego znaków próbowali przewidywać zarówno pogodę, jak i przyszłość. Było także obiektem zachwytu malarzy. Jego zmienne nastroje utrwalali John Constable, William Turner czy Vincent van Gogh. Fototapeta niebo będzie znakomitym nawiązaniem do dzieł tych wielkich mistrzów. Umieszczona wewnątrz nowoczesnego mieszkania przeniesie je w zupełnie inny wymiar. W salonie urządzonym według zasady less is more, wyrazista fototapeta niebo i chmury będzie mogła w pełni zaprezentować swoje piękno.

Minimalistyczny wystrój: niezbędne meble o prostej, niewymuszonej formie, gładkie ściany bez obrazów i nieco surowa w wyrazie podłoga bez dywanu, będą doskonałym otoczeniem dla niebiańskiej fototapety! W przestronnym pokoju utrzymanym w kremowych tonacjach warto pokusić się o mocny akcent dekoracyjny.  Fototapeta niebo nocą będzie świetnym kontrastem dla jasnego wnętrza. Dodatkowo umieszczenie jednej ciemniejszej ściany we wnętrzu optycznie je powiększa, podobnie jak zastosowanie wzoru 3D

Z nieba mi spadłaś: fototapeta niebo na poddaszu

Dobrze zaprojektowane mieszkanie na poddaszu nie musi być ani ciemne, ani klaustrofobiczne. W przypadku niewielkiego metrażu, warto je zaaranżować jako jedną wspólną przestrzeń, tworząc apartament w typie studio. Nie oddzielając od siebie w wyraźny sposób kuchni, salonu i sypialni zyskujemy przestronne, jasne wnętrze. Granice pomiędzy kolejnymi strefami możemy zaznaczyć wybierając na przykład odpowiednią tapetę. Fototapeta niebo na sufit jest świetnym pomysłem na wprowadzenie niebiańskiego akcentu do mieszkania znajdującego się na ostatniej kondygnacji. Umieszczona w części sypialnej stworzy romantyczny nastrój, z kolei w salonie może stanowić główną dekorację przestrzeni. W jasnej aranżacji doskonale będzie się prezentować  fototapetaprzedstawiająca różowo-fioletowe chmury lub intensywnie granatowy nieboskłon z kilkoma białymi obłokami. 

Niebiańska sypialnia na wyciągnięcie ręki

Jeśli kochasz spać pod gołym niebem, a pogoda nie zawsze na to pozwala, doskonałym pomysłem jest fototapeta niebo nocą w sypialni prezentująca całą gamę gwiazd i konstelacji. Romantyczna dekoracje będzie pasować zarówno do klasycznego, jak i nowoczesnego wnętrza. Jeśli obawiasz się, że ciemny wzór przytłoczy wnętrze, sięgnij po fototapetę nieba tuż po zachodzie słońca - gdy widać już gwiazdy, ale nieboskłon pozostaje jeszcze wciąż delikatnie różowy. 

Z głową w chmurach - fototapeta 3D niebo w pokoju dziecka

Każde dziecko marzy o tym, aby odkryć w sobie cudowną moc, która pozwoli mu latać w przestworzach. Jeśli chcesz wcielić się w rolę superbohatera i umożliwić to swojemu maluchowi, chętnie Ci w tym pomożemy! Fototapeta 3D niebo to świetny pomysł, aby przenieść pokój dziecka wysoko w niebiańskie rejony. Realistycznie przedstawione chmury, stworzą wrażenie głębi, jak gdyby pokój rzeczywiście otwierał się na prawdziwe przestworza. A jeśli Twoja pociecha kocha gwiazdy i marzy o tym, aby zostać w przyszłości kosmonautą albo astronomem, fototapeta niebo i chmury będzie zachwycającym pomysłem. Nieboskłon usiany wyraziście zaznaczonymi konstelacjami będzie świetną okazją dla dziecka do rozwijania swoich pasji i zainteresowań. Jeśli królestwo Twojego malucha posiada nieregularne wymiary lub większość ścian zasłonięta jest meblami, praktycznym rozwiązaniem jest fototapeta niebo na sufit, która bez względu na aranżację przestrzeni będzie grać pierwsze skrzypce.