Fototapeta delfiny

Fototapety delfiny 3D będą efektowną ozdobną wnętrz lokali gastronomicznych usytuowanych w pobliżu jezior, stawów czy morskiego brzegu. Klientom z pewnością przypadną do gustu zdjęcia przedstawiające stado płynących delfinów lub morskich fal, z których wyłaniają się sylwetki tych niezwykłych ssaków. Zaś widok grupy zwierząt towarzyszących w podróży pasażerom jachtu turystycznego zachęci ich do morskich podróży, a przynajmniej do częstszych odwiedzin lokalu, w którym będą mogli o nich pomarzyć. Fototapety delfiny znajdą zastosowanie także jako dekoracja wnętrza restauracji znajdującej się w nadmorskim uzdrowisku albo kurorcie. Fotografie utrzymane w odcieniu sepii nadadzą im nieco nostalgicznego charakteru i pomogą w zbudowaniu spokojnego, refleksyjnego nastroju.

60 fototapet

 

Fototapeta delfiny do pokoju dziecięcego

Zdjęcie sympatycznych ssaków bawiących się piłką doskonale sprawdzi się w pokoju zajmowanym przez najmłodszych członków rodziny. Otoczenie, w jakim przebywamy, wpływa na nasze samopoczucie, a przedstawienie zwierząt wesoło bawiących się w basenie wywoła uśmiech na każdej dziecięcej buzi.

Na fototapetach delfiny prezentowane są na wiele sposobów, ale zawsze dynamicznie: skaczą na tle zachodzącego słońca, rozbryzgują taflę wody lub płyną tuż pod jej powierzchnią. Są radosne, szczęśliwe i wolne. Możemy być pewni, że dodadzą energii naszym dzieciom i pobudzą je do działania. Fototapety 3D delfiny dzięki efektowi głębi dodatkowo stworzą atrakcyjne wizualnie złudzenie optyczne, stymulując wyobraźnię dziecka. Nie musimy obawiać się o zniszczenie fototapety – dzięki zabezpieczeniu powierzchni laminatem jest ona odporna na uszkodzenia mechaniczne, a ewentualne zabrudzenia łatwo usunąć mokrą ściereczką.

Pokój dzienny ozdobiony fototapetą delfiny

Winylowa fototapeta z delikatnie zarysowanymi sylwetkami morskich ssaków będzie dopełnieniem wystroju salonu albo pokoju, w którym z rodziną spędzamy większość czasu. Ażurowe wizerunki delfinów w odcieniach lazurowym i błękitnym będą się dobrze komponować z elementami wnętrz zaaranżowanych w klasycznym stylu. W pokoju, w którym dominują stonowane barwy, interesująco będą prezentować się fototapety mocnych, energetycznych kolorach kobaltowym, szafirowym i turkusowym. Aby zapobiec poplamieniu i wyblaknięciu mogą one zostać pokryte laminatem. Nieco surowe, nowoczesne wnętrza ożywią fototapety delfiny 3D przedstawiające te zwierzęta w zabawnych, dynamicznych pozach. Intensywnie błękitne sylwetki tych pływających i skaczących zwierząt ukazane są na seledynowym tle.

Wykorzystanie fototapety z delfinem w łazience

Warto umieścić fotografię morskiego ssaka także w łazience, decydując się na bardziej oryginalne pokrycie ścian niż klasyczne kafelki. Wówczas co rano będzie się do nas uśmiechał sympatyczny delfin, a taki widok poprawi nam nastrój na cały dzień. I nawet poniedziałkowy poranek nie będzie już taki straszny. Jeśli zdecydujemy się na montaż fototapety delfiny 3D, nasza łazienka dodatkowo nabierze głębi, a jej powierzchnia wyda się optycznie większa. Nasi domownicy i goście będą mogli podziwiać bajecznie kolorowe dno oceanu, barwne ryby oraz koralowce, a przede wszystkim grupkę zabawnych, morskich ssaków. Fototapety 3D delfiny zabezpieczone są przed działaniem wilgoci, dzięki czemu możemy mieć pewność, że długo będą cieszyć nasze oczy. A przy tym są w pełni paroprzepuszczalne, więc bez obaw możemy ozdobić nimi ścianę naszej łazienki.  

Fototapety 3D delfiny w obiektach sportowych i gastronomicznych

Zdjęcia przedstawiające różne gatunki morskich ssaków podkreślą charakter miejsc związanych z wodnym wypoczynkiem. Sprawdzą się jako ścienna dekoracja w holu aquaparku albo przy kasach i szatni miejskiego basenu. Podziwianie fototapet z delfinami w 3D uprzyjemni czas amatorom pływania podczas oczekiwania w kolejce, a ich pociechy – oglądając wielkoformatowe zdjęcia przyjaznych ssaków  – zapomną o nudzie i marudzeniu. Ich uwagę skutecznie przyciągną wizerunki sympatycznych delfinków pluskających się w morskiej wodzie, bawiących się piłką albo skaczących przez obręcze. Fototapeta delfiny sprawdzi się również w przebieralni basenu kąpielowego przeznaczonego dla małych pacjentów szpitalnych oddziałów dziecięcych. Zabawne, morskie zwierzęta przedstawione na zdjęciach pomogą im oswoić lęk przed, być może pierwszym w życiu, kontaktem z wodą.