Naklejki wg kategorii - Cytaty

Jeżeli przejrzałeś dokładnie nasz katalog, na pewno zwróciłeś uwagę na to, że wiele spośród wzorów, które w nim zebraliśmy, to motywy, które można nazwać uniwersalnymi: takie, które z łatwością można wyobrazić sobie jako dekorację praktycznie dowolnego wnętrza. Dekoracje z sentnecjami zdecydowanie się do nich zaliczają: jeśli tylko starannie dobierzesz charakter i barwę tekstu, a także jego treść. Naklejki ścienne z cytatami to jeden z najmodniejszych wzorów ostatnich sezonów, koniecznie więc zapoznaj się z naszymi inspiracjami!

Naklejka z sentencją

Naklejka z sentencją "Chwytaj chwile"

Jeśli nie chcesz tracić w życiu żadnych cennych chwil, umieść tę naklejkę w widocznym miejscu, a na pewno ich nie przegapisz.
Naklejka optymistyczne przesłanie

Naklejka optymistyczne przesłanie

Martwi cię jakieś niepowodzenie? Dzięki naszej naklejce będziesz pamiętać, że nie warto się nim przejmować, bo najlepsze dopiero nadejdzie.
222 naklejek
Naklejka angielski cytat do salonu

Naklejka angielski cytat do salonu

Marzenia nie zawsze spełniają się same, czasami trzeba im dopomóc. Naklejka z zachęcającym do działania cytatem, pomoże Ci w ich realizacji.
Naklejka cytaty: miłosne wyznanie

Naklejka cytaty: miłosne wyznanie

Napis z romantycznym wyznaniem to doskonały pomysł na udekorowanie mieszkania dwojga kochających się ludzi.
Naklejka życie zaczyna się dzisiaj

Naklejka życie zaczyna się dzisiaj

Cytat uświadamiający, że każdego dnia możemy zacząć życie od nowa, nie oglądając się na przeszłość. Pasuje dla każdego, kto potrzebuje zmian.
Naklejka minimalistyczna z cytatem

Naklejka minimalistyczna z cytatem

Małe hasło z wielkiem przesłaniem! Patrząc na ten cytat przed wyjściem z domu, otrzymasz sporą dawkę motywacji na cały dzień!
Naklejka z cytatem: ciesz się chwilą

Naklejka z cytatem: ciesz się chwilą

Przy coraz szybszym trybie życia, zapominamy o drobnych przyjemnościach. Udekoruj ścianę naklejką, która będzie Ci o tym przypominać.
Naklejka z cytatem miłosnym

Naklejka z cytatem miłosnym

Wszystko czego potrzebujesz do życia to miłość! Jeśli zgadzasz się ze słowami piosenki Beatelsów, ta naklejka powinna trafić w Twoje ręce!
Naklejka cytat do nowoczesnego wnętrza

Naklejka cytat do nowoczesnego wnętrza

To cytat Tupaca Shakura, amerykańskiego rapera, który chciał przez niego przekazać, że słuchając uważnie, poznamy prawdziwe intencje drugiej osoby.
Naklejka cytaty: podążaj za marzeniami

Naklejka cytaty: podążaj za marzeniami

Nie przejmuj się, jeśli spełnianie marzeń idzie Ci zbyt wolno! Jeśli uparcie będziesz dążysz do celu, na pewno jest zrealizujesz!
Naklejka z motywującym cytatem

Naklejka z motywującym cytatem

Dla tych, którzy obawiają się podejmować ryzyko i próbować nowych rzeczy, przygotowaliśmy dekorację motywującą do działania.
Naklejka z sentencją dla dziewczyny

Naklejka z sentencją dla dziewczyny

Ta naklejka jest idealna dla dziewcząt i kobiet, które potrzebują dodać sobie pewności siebie i uwierzyć we własne możliwości.

 

Potęga słowa: naklejki cytaty na ścianę i nie tylko

Ktoś kiedyś powiedział, że jeden obraz mówi więcej niż tysiąc słów. I my zgadzamy się z tym stwierdzeniem w stu procentach! Podobnie działają naklejki z sentencjami – Twój ulubiony cytat, którym kierujesz się w życiu, podpowie innym, jakim człowiekiem jesteś. Gdybyś mógł ozdobić dowolne pomieszczenie dowolnym cytatem, jaki byś wybrał? Czy byłoby to Twoje motto życiowe, czy raczej zdanie z ulubionej książki albo fragment dialogu z ukochanego filmu? A może coś, co kiedyś powiedziała do Ciebie bliska osoba, i czego nigdy nie zapomniałeś? Mamy nadzieję, że w niniejszej kategorii znajdziesz naklejki z cytatami na ścianę, które będą zawierały te właśnie ulubione słowa. A może trafisz tutaj na coś, co Cię zainspiruje?

Naklejki z cytatami: jak dobrać najlepszą?

Wśród wielu tysięcy opcji nie jest łatwo znaleźć taką, która będzie nam się podobała najbardziej: i wcale nie ze względu na brak możliwości wyboru, ale raczej dlatego, że trudno zdecydować się na wybór zaledwie jednej naklejki z cytatem! Jak wybrać tę najlepszą? Taką, która jednocześnie będzie dobrze oddawała nasze odczucia i zdobiła mieszkanie? Mamy kilka rad:
  • Popatrz na dekorację z sentacjami jak na dzieło sztuki, a nie jak na coś, co ma konkretną treść. Jaki jest kolor liter i tła? Jaki jest styl użytego fontu? Czy jest hipernowoczesny i bez szeryfów, czy raczej staroświecki i stylizowany na pismo odręczne? A może wygląda, jakby napis zrobiła niewprawna rączka dziecka? Odczucia, jakie wywołują w Tobie naklejki z cytatami jeszcze bez uwzględnienia tego, co właściwie jest tam napisane, a także styl, w jakim zostały wykonane, są równie ważne jak tekst. 
  • Weź pod uwagę rozmiar tekstu na naklejce. Jeżeli planujesz ozdobić niewielką powierzchnię, małe literki będą w porządku, ale jeśli Twój projekt jest większy – na przykład chcesz okleić drzwi szafy czy nawet fragment ściany – nieco większa czcionka będzie bardziej odpowiednia, ponieważ mniejsza rozmyłaby się na tle całości;
  • Pamiętaj, że kolory są bardzo istotne. Możesz wykorzystać je do nadania wnętrzu pożądanej atmosfery: wybierz kontrastowe naklejki z cytatami, jeżeli chcesz ożywić całość, oraz harmonijnie dobrane do otoczenia pod względem koloru, jeśli zależy Ci na uspokojeniu i złagodzeniu wyrazu całości.

Słowa, słowa, słowa, czyli naklejki na ścianę z cytatami po angielsku

Nasi klienci często pytają nas, co wybrać: czy lepsze będą cytaty po angielsku, czy raczej takie, które przedstawiają napisy w języku polskim – a może najlepiej będzie sięgnąć po coś zupełnie innego, jak alfabet chiński? Cóż, prawda jest taka, że nie ma na to jednej odpowiedzi. Język angielski słynie ze swojej zwięzłości, więc jeśli zależy Ci na konkretnej treści, prawdopodobnie krócej i celniej wyrażona zostanie ona po angielsku. Z kolei cytaty po polsku stwarzają często większe pole do popisu, jeżeli chodzi o żarty językowe… Decyzja zależy do Ciebie!

Wybieramy odpowiednie miejsce na naklejki – cytaty nawet na szafkach?

Jest mnóstwo powodów, aby uwielbiać naklejki cytaty, ale gdybyśmy mieli wskazać jeden, to na pewno byłaby ich uniwersalność. Co przez to rozumiemy? To, że dekoracje z sentencjami można z łatwością zastosować do ozdobienia różnego rodzaju wnętrz, zarówno domowych, jak i firmowych – od sypialni poprzez przedpokój, aż po łazienkę (tak, łazienkę! Technologia druku lateksowego, jaką wykorzystujemy, aby stworzyć nasze naklejki ścienne nadaje im trwałość, dzięki której z łatwością zniosą nawet trudne łazienkowe warunki, które dla innego rodzaju dekoracji mogłyby okazać się zabójcze). Można też przykleić je na dowolnej gładkiej, równej, czystej powierzchni: może to być lodówka, laptop, blat stołu, szafa, ściana, szyba, przepierzenie i wiele, wiele innych! Każde z nich będzie równie dobre i w każdym z nich starannie dobrane naklejki cytaty będą prezentować się fantastycznie.