Naklejki wg kategorii - Cytaty

Naklejki są ozdobami, które cechuje olbrzymia swoboda - zarówno w zakresie tematyki, jak i możliwych dekoracyjnych zastosowań. Oprócz atrakcyjnych ilustracji czy zdjęć są one w stanie wprowadzić do naszego otoczenia również wartościowe myśli, ujęte w formie wydrukowanych sentencji. Naklejki z cytatami na ścianę przydać się mogą w każdym pomieszczeniu. Najczęściej wybierane są jednak do sypialni oraz kuchni. Planując zakup tego rodzaju wzorów, warto pamiętać także, iż ozdoby tego typu ozdoby da się umieszczać nie tylko na ścianach. Drzwi, futryny, meble oraz duże przedmioty - to przykłady innych miejsc, gdzie doskonale pasować będą naklejki. Cytaty, które cenimy, mogą towarzyszyć nam więc w najróżniejszych okolicznościach. Wystarczy skorzystać z oferty Myloview!

Naklejka z sentencją

Naklejka z sentencją "Chwytaj chwile"

Jeśli nie chcesz tracić w życiu żadnych cennych chwil, umieść tę naklejkę w widocznym miejscu, a na pewno ich nie przegapisz.
Naklejka optymistyczne przesłanie

Naklejka optymistyczne przesłanie

Martwi cię jakieś niepowodzenie? Dzięki naszej naklejce będziesz pamiętać, że nie warto się nim przejmować, bo najlepsze dopiero nadejdzie.
222 naklejek
Naklejka angielski cytat do salonu

Naklejka angielski cytat do salonu

Marzenia nie zawsze spełniają się same, czasami trzeba im dopomóc. Naklejka z zachęcającym do działania cytatem, pomoże Ci w ich realizacji.
Naklejka cytaty: miłosne wyznanie

Naklejka cytaty: miłosne wyznanie

Napis z romantycznym wyznaniem to doskonały pomysł na udekorowanie mieszkania dwojga kochających się ludzi.
Naklejka życie zaczyna się dzisiaj

Naklejka życie zaczyna się dzisiaj

Cytat uświadamiający, że każdego dnia możemy zacząć życie od nowa, nie oglądając się na przeszłość. Pasuje dla każdego, kto potrzebuje zmian.
Naklejka minimalistyczna z cytatem

Naklejka minimalistyczna z cytatem

Małe hasło z wielkiem przesłaniem! Patrząc na ten cytat przed wyjściem z domu, otrzymasz sporą dawkę motywacji na cały dzień!
Naklejka z cytatem: ciesz się chwilą

Naklejka z cytatem: ciesz się chwilą

Przy coraz szybszym trybie życia, zapominamy o drobnych przyjemnościach. Udekoruj ścianę naklejką, która będzie Ci o tym przypominać.
Naklejka z cytatem miłosnym

Naklejka z cytatem miłosnym

Wszystko czego potrzebujesz do życia to miłość! Jeśli zgadzasz się ze słowami piosenki Beatelsów, ta naklejka powinna trafić w Twoje ręce!
Naklejka cytat do nowoczesnego wnętrza

Naklejka cytat do nowoczesnego wnętrza

To cytat Tupaca Shakura, amerykańskiego rapera, który chciał przez niego przekazać, że słuchając uważnie, poznamy prawdziwe intencje drugiej osoby.
Naklejka cytaty: podążaj za marzeniami

Naklejka cytaty: podążaj za marzeniami

Nie przejmuj się, jeśli spełnianie marzeń idzie Ci zbyt wolno! Jeśli uparcie będziesz dążysz do celu, na pewno jest zrealizujesz!
Naklejka z motywującym cytatem

Naklejka z motywującym cytatem

Dla tych, którzy obawiają się podejmować ryzyko i próbować nowych rzeczy, przygotowaliśmy dekorację motywującą do działania.
Naklejka z sentencją dla dziewczyny

Naklejka z sentencją dla dziewczyny

Ta naklejka jest idealna dla dziewcząt i kobiet, które potrzebują dodać sobie pewności siebie i uwierzyć we własne możliwości.

 

Pozytywne naklejki z cytatami na ścianę sypialni

Znalezienie motywacji do działania i wysiłku w codziennej rutynie bywa czasami trudne. Zwłaszcza jeżeli któryś dzień z rzędu za oknem panuje brzydka pogoda, a my musimy bladym świtem zrywać się z łóżka. Czemu więc nie wprowadzić do naszego otoczenia motywów, które pomogą nam spojrzeć na świat pozytywniej? W takiej roli znakomicie sprawdzą się właśnie budujące cytaty. Na ścianę sypialni możemy wybrać bardzo różne treści, przeniesione na dekoracyjne naklejki. Niektórzy preferować będą sentencje bardziej poważne i ambitne - inni raczej humorystyczne zdania lub aforyzmy o nie do końca poważnym wydźwięku. Oczywiście wybierając spośród tak zróżnicowanych wzorów, należy zwrócić uwagę nie tylko na samo motto, które trafiło na dekorację, ale również estetyczny aspekt takiej ozdoby. Naklejki z cytatami na ścianę mogą bowiem być utrzymane w wielu stylistykach. O ich wizualnym odbiorze decyduje między innymi wykorzystany font oraz tło, na jakim znalazł się napis. W przypadku wzorów do sypialni zwykle lepszym rozwiązaniem okazują się ozdoby jasne i subtelne estetycznie. Jeżeli jednak nie mamy żadnych oporów, aby postawić przede wszystkim na wyrazistość, to śmiało możemy pobawić się kolorami. Wybrany przez nas cytat powinien przecież przyciągać wzrok już od pierwszych chwil po opuszczeniu łóżka!

Motywujące naklejki - cytaty, które wspomogą nasz trening

Coraz więcej osób jest świadomych, jak ważny dla naszego zdrowia jest regularny wysiłek fizyczny. To jednak kolejna ze sfer życia, w której nierzadko dokucza nam brak motywacji. Walka o zgrabną sylwetkę oraz właściwą kondycję zaczyna się więc zanim jeszcze rozłożymy matę i sięgniemy po hantle. Żeby treningi w domu były maksymalnie efektywne, musimy między innymi odpowiednio zagospodarować sobie przestrzeń przeznaczoną do ćwiczeń. Również w tym przedsięwzięciu warto postawić właśnie na naklejki z cytatami na ścianę. Są to bowiem dekoracje, które bez trudu wkomponujemy w każde otoczenie - nawet w sytuacji, gdy nie dysponujemy dużą przestrzenią. Co więcej ozodby tego typu nie wpłyną negatywnie na praktyczny wymiar naszego kącika do ćwiczeń. Oczywiście także w tym przypadku powinniśmy zadbać o to, aby nasze naklejki z cytatami były dopasowane tematyką do otoczenia. Warto więc sięgnąć po wzory bezpośrednio odwołujące się do motywu sportu, treningów, zdrowia. Bez trudu znajdziecie takie dekoracje ofercie Myloview. Gwarantujemy, iż wykonywanie nawet bardzo ambitnych i trudnych ćwiczeń w otoczeniu tego rodzaju ozdób stanie się łatwiejsze, a czynione postępy będą przynosić znacznie więcej satysfakcji!

W krainie gotowania - cytaty na ścianę kuchni

W każdym mieszkaniu znajduje się jeszcze jedno miejsce, do którego znakomicie pasują naklejki z krótkimi, chwytliwymi sentencjami… Zwłaszcza tymi związanymi z jedzeniem oraz gotowaniem! Oczywiście mamy tu na myśli kuchnię. Ze względu na bardzo szczególny charakter tego pomieszczenia, najlepiej sprawdzają się w nim ozdoby uniwersalne, posiadające wiele zastosowań - czyli właśnie takie, jak naklejki. Cytaty, które nas interesują, w przypadku kuchni jesteśmy w stanie przenieść nie tylko na ściany, ale również na meble (na przykład szafki) oraz inne elementy wyposażenia: kuchenkę, lodówkę, czy zmywarkę. Niezależnie jednak od miejsca przeznaczenia takiej ozdoby, warto atrakcyjnie zgrać ją z ogólną aranżacją całego wnętrza. W wielu przypadkach będzie oznaczać to postawienie na prostą stylistykę oraz jasne kolory. Naklejki z cytatami dedykowane do kuchni najczęściej odwołują się do tematyki kulinarnej. Mogą jednak odgrywać bardzo różne role w odbiorze tego pomieszczenia. Przykładowo część wzorów została zaprojektowana w taki sposób, aby wspierać nas w utrzymaniu zdrowej diety. Inne podkreślają natomiast pyszny smak naszych ulubionych łakoci - czekolady lub lodów. Jeszcze inne dedykowane są natomiast osobom, które nie wyobrażają sobie poranka bez filiżanki aromatycznej, ciemnej kawy.