Plakaty wg kategorii - Tygrys

Jeśli zastanawiasz się w jaki sposób wyczarować oryginalne i zachwycające wnętrze, to w rozwiązaniu tej zagwozdki pomoże Ci… tygrys syberyjski. Plakat prezentujący sylwetkę tego dzikiego zwierzęcia całkowicie odmieni dotychczasowy wystrój. Charakterystyczne pomarańczowo-czarne umaszczenie, groźne spojrzenie i egzotyczna przyroda, wprowadzą do aranżacji unikalny klimat, który poczujesz nawet w centrum wielkiego miasta. Szukając pomysłu na dekorację pokoju wcale nie musimy ścigać najnowszych trendów. Wystarczy, że zainspirujemy się przyrodą, która jest niewyczarpanym źródłem pomysłów, a w szybkiej metamorfozie wystroju pomoże nam  plakat. Tygrys zagości w naszym salonie, sypialni lub w pokoju dziecka i w każdym z tych miejsc będzie się zupełnie inaczej prezentować.

72 plakatów

 

Plakaty tygrysów do salonu miłośnika sztuki

Przygotowane w naszej ofercie wzory spodobają się nie tylko miłośnikom zwierząt, ale także wielbicielom sztuki. Sylwetki dzikich kotów połączyliśmy z niezwykle artystycznymi formami, tworząc naprawdę unikalne przedstawienia. Czym dokładnie charakteryzuje się taki plakat? Tygrys prezentuje się zupełnie inaczej, niż moglibyśmy się spodziewać. Nie jest to wizerunek wyjęty z filmu przyrodniczego, lecz swobodna, artystyczna wizja. Wśród wielu, bardzo różnych przedstawień, każdy znajdzie coś dla siebie.

  • Fanom nowoczesnej sztuki z pewnością przypadną do gustu wzory inspirowane pop artem, ukazujące zwielokrotnienie, kolorowe portrety zwierzaka na czarnym lub białym tle. Takie rozwiązanie będzie strzałem w dziesiątkę, gdy szukamy barwnego akcentu, który ożywi stonowaną, współczesną aranżację.
  • Romantycznym duszom i miłośnikom nastrojowych wnętrz polecamy przedstawienia imitujące malarstwo akwarelowe, które odznacza się delikatną formą i rozmytymi kolorami. Takie plakaty sprawdzą się nie tylko w salonie, ale także w przytulnej sypialni. A dla tych wszystkich, którzy lubią proste, geometryczne formy przygotowaliśmy wyjątkowy plakat. Tygrys przypomina na nim krystaliczną formę przywodzącą na myśl origami lub prace kubistów. Taka ozdoba z pewnością skupi na sobie całą uwagę.

Majestatyczny tygrys syberyjski: plakat do sypialni

Wprowadzając jeden wyrazisty motyw możemy urozmaicić zwykły wystrój sypialni. Zamiast chłodnej w wyrazie przestrzeni lub zbyt romantycznej aranżacji będziemy się cieszyć doskonale prezentującym się wnętrzem, a pomoże nam w tym odpowiednio dobrany plakat. Tygrys biały to niezwykle piękne i majestatyczne zwierzę, a jego śnieżne umaszczenie wywoła zachwyt u każdego. W zależności od tego, jaki efekt w sypialni chcemy osiągnąć, możemy wybrać przedstawienie w formie portretu, które znakomicie będzie się prezentować nad łóżkiem lub sylwetkę zwierzaka wylegującego się beztrosko na gałęzi drzewa. A jeśli obawiamy się, że czarno-białe umaszczenie dzikiego kota ochłodzi nam wizualnie wnętrze, zawsze możemy sięgnąć po tygrysa syberyjskiego. Wizerunek zwierzęcia na tle tropikalnej dżungli lub kąpiącego się w pobliżu rwącego wodospadu zagwarantuje przytulny, egzotyczny klimat we wnętzu. Takie przedstawienia sprawdzą się nie tylko w aranżacji w stylu boho – każdy wystrój nabierze dzięki nim tropikalnego charakteru.  

Rysunkowy plakat: tygrys z bajki w dziecięcym pokoju

To, że małe dzieci kochają wszystkie zwierzaki, nie jest żadną tajemnicą. Jeśli więc chcemy wyczarować naszemu maluchowi zachwycający wystrój pokoju, to wystarczy, że sięgniemy po przedstawienia ulubionych przez niego gatunków. W dziewczęcej aranżacji z pewnością sprawdzi się delikatny w wyrazie plakat. Tygrys biały przypominający swym wyglądem magiczne zwierzę z bajki wprowadzi do wystroju jedyny w swoim rodzaju klimat. Z kolei w chłopięcym pokoju warto postawić na rysunkowy wizerunek pomarańczowo-czarnego dzikiego kota, który odsłania kły lub czai się w gęstych zaroślach. Jeśli nasze dziecko jest jeszcze bardzo małe i sylwetka groźnego zwierzaka będzie nieodpowiednia, wybierzmy plakat z rysunkowym tygryskiem z bajki, na przykład z Kubusia Puchatka.

Aranżacja z pazurem - plakaty tygrysów u weterynarza

W jakim jeszcze pomieszczeniu sprawdzi się taki dziki plakat? Tygrys pomoże nam także urozmaicić wystrój poczekalni u weterynarza. Zamiast wizerunków domowych zwierzaków, które dobrze znamy, będziemy mogli podziwiać egzotyczny gatunek, dzięki któremu zwykłe pomieszczenie całkowicie zmieni swój charakter. Jeśli wybierzemy kilka różnych przedstawień z tropikalnymi zwierzętami, nie tylko tygrysami, ale także pandami, słoniami i lwami, to sprawimy, że oczekiwanie z pupilem w kolejce zleci nam szybciej, niż w pustym, nieciekawie prezentującym się miejscu.