Fototapety wg kategorii - Words'n'Views

Fototapety Words'n'views z naszej autorskiej kolekcji to połączenie klasyki z nowoczesnością, zestawienie tradycyjnego pejzażu z oryginalnym cytatem lub motywującym hasłem. Wychodząc na przeciw wyzwaniom, jakie stawia nam współczesny świat, chcieliśmy stworzyć fototapety 3D widoki, które będą nie tylko zapierającą dech w piersiach dekoracją, ale także praktycznym rozwiązaniem, które wpłynie na jakość naszego życia. Malowniczy pejzaż jest uniwersalną i ponadczasową dekoracją, a wybrany przez nas napis, na przykład „Carpe Diem”, nośnikiem wiecznie żywych wartości, o których warto pamiętać. Unikalne połączenie obrazu i słowa w formie fototapety 3D widoki to znakomity pomysł na dekorację nowoczesnego wnętrza i zaakcentowanie ważnych dla nas wartości.

Fototapeta widok na jezioro

Fototapeta widok na jezioro

Widok niczym niezmąconej tafli jeziora otoczonej górami, wprowadzi do Twojego pomieszczenia spokój i harmonię.
Fototapeta widok na las

Fototapeta widok na las

Zielona fototapeta z widokiem lasu i minimalistycznym opisem idealnie wpasuje się w nowoczesne wnętrze.
7 fototapet
Fototapeta widok na miasto

Fototapeta widok na miasto

Czarno-biały wzór z Nowym Jorkiem doskonale sprawdzi się w monochromatycznej, nowoczesnej sypialni.
Fototapeta widok na morze

Fototapeta widok na morze

Kolorowa fototapeta z widokiem na morze to idealna propozycja do pokoju nastolatki. Jej żywe barwy wprowadzą do aranżacji wesołą atmosferę.
Fototapeta widok na góry

Fototapeta widok na góry

Niecodzienne, nowoczesne ujęcie gór na prezentowanej fototapecie, idealnie wpasuje się w jasne przestrzenie i proste wnętrza.
Fototapeta Carpe Diem

Fototapeta Carpe Diem

Motywacyjna fototapeta Carpe Diem z pięknym widokiem, wprowadzi do Twojej przestrzeni ciepłe barwy i harmonię.

 

Nowoczesna fototapeta widok odmłodzi Twoje wnętrze

Fototapeta z pejzażem to prawdziwy klasyk jeśli chodzi o dekorację wnętrz. Już w latach 80. XX w. niezwykle popularne były widoki egzotycznych plaż z palmami lub rodzime krajobrazy z górskim wodospadem czy lasem utrzymanym w jesiennej kolorystyce. To, co było szczytem mody i dobrego gustu z czasem stało się symbolem kiczu i złego smaku. Słaba jakość wydruku i nienajlepszej jakości materiały sprawiły, że już w połowie lat 90. krajobrazy zaczęły znikać ze ścian naszych mieszkań. Doceniając jednak historię, która jest nieodłącznym elementem dziejów dekoracji wnętrz, w naszej autorskiej kolekcji chcieliśmy odczarować nadszarpniętą renomę krajobrazów, nadając im zupełnie nowy charakter. Fototapety Words'n'views to zapierające dech w piersiach widoki przepuszczone jednak przez modne filtry i efekty graficzne. Lekko spłowiałe kolory przypominające stare zdjęcia z albumu, prześwietlone kompozycje nadające widokom artystycznego charakteru czy czarno-białe ujęcia z wyraziście podkręconym kontrastem to doskonały sposób, aby ożywić i odmłodzić wygląd Twojego wnętrza. Fototapeta widok na morze lub górskie szczyty zestawiona z charakterystycznym napisem sprawi, że taka dekoracja będzie znakomitym uzupełnieniem zarówno tradycyjnej, jak i nowoczesnej aranżacji.  

Dwa w jednym, czyli fototapeta widok z motywującym przesłaniem        

We współczesnym świecie, w którym wszystko pędzi i nie ma ani chwili na refleksję, Twój dom powinien być ostoją, miejscem gdzie możesz się zatrzymać, odpocząć, nabrać dystansu do codziennych problemów. Odpowiednio zaaranżowane wnętrze pomoże Ci ten efekt osiągnąć. Kolorowa fototapeta widok na morze stworzy przyjemny, wakacyjny klimat, a malowniczy las z napisem „Carpe Diem” będzie Ci codziennie przypominać, że żyjemy tylko raz i musimy w pełni wykorzystać czas, który został nam dany. W codziennej gonitwie zapominamy, co tak naprawdę jest w życiu ważne. Fototapeta widok z kolekcji Words'n'views będzie nie tylko wyjątkowej urody dekoracją salonu, ale swego rodzaju ściągawką, która zaraz po przebudzeniu zmotywuje Cię do działania, a po powrocie z pracy przypomni Ci, aby wierzyć w swoje marzenia i nigdy się nie poddawać. 

Fototapeta widok miasta – aranżacja nowoczesnego salonu

Fototapeta Words'n'views to nie tylko pejzaże i malownicze widoki. Jeśli jesteś miłośnikiem nowoczesnych, industrialnych wnętrz i bardziej, niż piękno natury, przemawia do Ciebie nowoczesna sylwetka metropolii, to przygotowaliśmy coś wyjątkowego z myślą o Twoich upodobaniach. Fototapeta widok miasta ukazująca gęstą siatkę zabudowy z lotu ptaka będzie znakomitym uzupełnieniem minimalistycznie urządzonego salonu lub prostej sypialni. Czarno-biała kolorystyka o silnie zarysowanych kontrastach, imponujące drapacze chmur i klimat tętniącego życiem Nowego Jorku będą znakomitą dominantą aranżacji, która wprowadzi wielkomiejski charakter do wnętrza. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby w nowoczesnym wystroju zagościł także malowniczy krajobraz. Jeśli w salonie postawiłeś na widok Nowego Jorku, fototapeta widok na morze będzie świetną propozycją do sypialni, zwłaszcza, że przerysowane kolory tapety przywodzą na myśl współczesne dzieło sztuki.

Fototapeta widok – uniwersalna dekoracja każdego pokoju

Projektując naszą autorską kolekcję dążyliśmy do tego, aby fototapety Words'n'views były maksymalnie uniwersalne i ponadczasowe. Chcieliśmy stworzyć wzory, które będą się znakomicie prezentować zarówno w nowoczesnym salonie, przytulnej sypialni, w pokoju nastolatka czy przedpokoju. Właśnie dlatego zestawiliśmy klasyczny motyw pejzażu z wyrazistymi i chwytliwymi napisami.

  • Wypoczywając w salonie po całym dniu wytężonej pracy będziesz podziwiał malowniczy widok lasu z widniejącym na nim hasłem „Open your mind”, który przypomni Ci, aby być otwartym na nowe możliwości i doświadczenia.
  • Relaksując się w sypialni fototapeta widok ozdobiona mottem „Sleeping is for weak, dreaming is for brave” sprawi, że będziesz pamiętać o swoich marzeniach, które nadają życiu sens.
  • Z kolei w pokoju nastolatka wakacyjna tapeta z propozycją „Try to surf” zachęci go do podejmowania nowych wyzwań i rozwijania swoich zainteresowań.      

A jeśli szukasz wzoru, który stanie się wizytówką Twojego domu, umieść w przedpokoju tapetę z ponadczasowym hasłem „Carpe Diem” na tle zapierającej dech w piersiach przyrody i ciesz się każdym dniem z fototapetami Words'n'views.