Naklejki wg kategorii - Samoloty

Od momentu kiedy bracia Wright po raz pierwszy wznieśli się w przestworza za pomocą swej przełomowej maszyny minęło już ponad sto lat. W tym czasie samoloty przeszły bardzo długą drogę. Z drewnianych, nieco nieforemnych wielopłatowców przekształciły się w nowoczesne odrzutowce, osiągające zawrotne prędkości oraz potrafiące się wznieść na olbrzymie wysokości. W Myloview zwróciliśmy uwagę na ich wygląd, a także oryginalną estetykę... I uznaliśmy, że maszyny te będą znakomicie prezentować się po przeniesieniu na ozdoby, a zwłaszcza na naklejki ścienne. Samoloty (mimo iż współcześnie podróże lotnicze nieco już spowszedniały) mają w sobie coś niezwykłego, wręcz fascynującego. Przekonajcie się więc sami, jakie możliwości oferuje przedstawiająca je naklejka. Samolot w formie takiej dekoracji potrafi uatrakcyjnić zarówno ścianę pomieszczenia, meble, jak i drzwi lub okna.

48 naklejek

 

Podniebne naklejki na ścianę – samoloty w powietrzu

Człowiek niemal od zawsze zazdrościł ptakom i marzył o lataniu. O pragnieniu wzbicia się w powietrze wspominają już nawet greckie mity, takie jak ten o Dedalu i Ikarze, czy Featonie. Fantazje tych nie porzucono jednak wraz z końcem starożytności. Maszynę latającą pragnął skonstruować sławny renesansowy artysta Leonardo da Vinci, a wielcy uczeni z okresu oświecenia eksperymentowali z balonami. Jednak to dopiero pierwsze samoloty dały człowiekowi poczucie prawdziwego oderwania się od ziemi. Ich smukłe sylwetki na tle nieba stały się symbolem triumfu nauki. Dlatego też w Myloview przenieśliśmy bez wahania ten motyw na nasze naklejki ścienne. Samoloty sunące pośród chmur to spełnienie marzeń wielu pokoleń wizjonerów! Dekoracje z nimi będą więc nie tylko świetnie prezentować się w naszych mieszkaniach, ale także przypomną nam o niezwykłej historii awiacji!

Zabytkowy samolot – naklejka na ścianę do pomieszczeń retro

Nie bez powodu już we wstępie wspomnieliśmy o braciach Wright. Współczesne samoloty wyglądem niewiele mają już wspólnego z konstrukcjami z początku wieku XX. Jednak stare maszyny nie utraciły przez ten czas swojego uroku. Nie brakuje więc i osób, które zachwycają się zabytkowymi szybowcami, czy wiekowymi aeroplanami. Dla entuzjastów retro klimatu również przygotowaliśmy w Myloview ciekawe naklejki na ścianę. Samoloty z lat dwudziestych i trzydziestych, maszyny służące podczas II wojny światowej, czy powojenne klasyki – ozdoby z wszystkimi tymi maszynami odnajdziecie w naszej ofercie. Pasują one doskonale do pomieszczeń vintage i będą znakomicie wyglądać w odpowiednim otoczeniu – na przykład w pobliżu książek historycznych, pamiątek lub antyków.

Wesoła naklejka – samolot w pokoju dziecka

Samoloty uwielbiają jednak nie tylko miłośnicy historii. Przepadają za nimi również najmłodsi, dla których pilot to jeden z wymarzonych zawodów. Niejeden maluch fantazjuje o posiadaniu własnej, latającej maszyny, z pomocą której mógłby podróżować po świecie i przeżywać niezwykłe przygody. Marzenia te podsycają dodatkowo popularne kreskówki oraz filmy, w których samoloty odgrywają dużą rolę. Jeżeli i nasze dziecko podziela fascynację latającymi maszynami, to z pewnością ucieszy się z dobranej pod jego hobby dekoracji… która przedstawiać będzie kolorowy samolot! Naklejka na ścianę do pokoju małego pilota powinna być w pełni dopasowana zarówno do jego wieku, jak i gustu. Warto zaproponować też dziecku wykorzystanie takich dekoracji w kreatywny sposób – a więc nie tylko na ścianach.

Nowoczesne naklejki ścienne – samoloty wojskowe

Zainteresowanie samolotami często nie mija wraz z wiekiem. Zazwyczaj jednak to co podoba się maluchowi, raczej nie trafi w gust nastolatka. Ale to nie musi oznaczać rezygnacji z ulubionego tematu dekoracji. Wystarczy jedynie zamienić wzory! Co może więc przedstawiać przeznaczona dla dorastającego chłopaka naklejka? Samolot wojskowy, nowoczesny myśliwiec, futurystyczny odrzutowiec – to najczęstsze wybory. Co ciekawe, tego rodzaju dekoracje sprawdzić się mogą również w mieszkaniach studenckich oraz kawalerkach. W końcu z niektórych pasji nigdy się nie wyrasta! 

Na tle zachodzącego słońca…

Współczesne samoloty są w stanie pokonywać naprawdę gigantyczne odległości – podróż nimi często wiąże się ze zmianą strefy czasowej. Pasażerowie z okien maszyny nierzadko mają okazję podziwiać wschód lub zachód słońca. W Myloview uwieczniliśmy ten widok na naszych dekoracjach. Jest w nim coś niemal magicznego: podświetlone chmury, ostatnie promienie słońca oraz sunący po niebie potężny samolot… Naklejka na ścianę przedstawiająca piękny krajobraz to dekoracja, która każdemu wnętrzu nada oryginalnego charakteru.