Fototapeta galaktyka

Od pewnego czasu fototapeta galaktyka cieszy się niezwykle dużym zainteresowaniem. Wynika to prawdopodobnie z faktu, że motyw kosmosu stał się bardzo modny i możemy znaleźć go zarówno na ubraniach, dodatkach, obudowach telefonów czy artykułach papierniczych. Naszym zdaniem tapety ścienne galaktyka zasługują jednak na to, aby pozostać w centrum zainteresowania o wiele dłużej, niż tylko przez kilka miesięcy trwania pewnego trendu. Są one bowiem zachwycającą i zupełnie unikalną dekoracją, która każde wnętrze odmieni nie do poznania! Salon, kuchnia, łazienka czy pokój nastolatka – nie ma takiego pomieszczenia, w którym fototapeta galaktyka mogłaby niekorzystnie wyglądać. Jeśli nam nie wierzycie, przeczytajcie koniecznie poniższy poradnik! 

Fototapeta galaktyka pełna gwiazd

Fototapeta galaktyka pełna gwiazd

Fototapeta w stylu galaxy stanowi wyrazisty dodatek do nowoczesnych aranżacji. Wykorzystajmy ją w mieszkaniu, bądź w stylowej sypialni.
Rysunkowa fototapeta galaktyka

Rysunkowa fototapeta galaktyka

Kosmiczna wyprawa... do sypialni! Dzięki takiej fototapecie przestrzeń nabierze charakteru.
139 fototapet
Fototapeta kolorowe mgławice

Fototapeta kolorowe mgławice

Na tak mocny detal w stylizacji salonu mogą zdecydować się wyłącznie fani nowoczesnej sztuki urządzania wnętrz.
Fototapeta kosmiczne konstelacje

Fototapeta kosmiczne konstelacje

Interesujący kosmiczny motyw fototapety sprawdzi się w nowoczesnej aranżacji restauracji lub salonu.
Neonowa fototapeta galaktyka

Neonowa fototapeta galaktyka

Mocna kolorystyka fototapety inspirowanej kosmosem nie zaburzy harmonijnej aranżacji w przestronnym pokoju dziennym lub sypialni.
Galaktyczna fototapeta do salonu

Galaktyczna fototapeta do salonu

Galaktyka na ścianie w salonie będzie stanowić główną dekorację przestrzeni.
Fototapeta galaktyka do pokoju nastolatka

Fototapeta galaktyka do pokoju nastolatka

Pokój nastolatka warto urozmaicić poprzez efektowny motyw ścienny, np. fototapetę z galaktyką.
Dziecięca fototapeta z akwarelą

Dziecięca fototapeta z akwarelą

W pokoju dziecka nie może zabraknąć fototapety z kosmicznym motywem, który pięknie ozdobi dziecięcą wyobraźnię.
Kolorowa fototapeta do pokoju dziecka

Kolorowa fototapeta do pokoju dziecka

Choć trend galaxy pojawił się w modzie kilka lat temu, to wciąż stanowi jeden z najciekawszych trendów wnętrzarskich.
Różowa fototapeta galaktyka

Różowa fototapeta galaktyka

Taki mocny akcent kolorystyczny to świetny pomysł dekoracyjny. Galaktyczny motyw połącz z jasnymi meblami, a efekt wow gwarantowany!
Fototapeta galaktyka do jadalni

Fototapeta galaktyka do jadalni

Fototapeta z galaktyką może być świetnym rozwiązaniem dekoracyjnym w hostelu.
Fototapeta z przestrzenią kosmiczną

Fototapeta z przestrzenią kosmiczną

W pomieszczeniu w stylu retro, nowoczesna aranżacja z fototapetą ścienną to rozwiązanie, obok którego nikt nie przyjdzie obojętnie!

 

Tapety galaktyka – zanurzmy się w kosmosie!

Czym tak naprawdę jest galaktyka, która znajduje się na naszych fototapetach? To nic innego, jak zbiór gwiazd, kosmicznego pyłu, gazu i ciemnej materii. Choć z teoretycznego punktu widzenia nie brzmi to urzekająco, wystarczy tylko spojrzeć na znajdujące się w naszym sklepie fototapety galaktyka, aby zobaczyć, jak niesamowicie pięknym cudem jest to zjawisko. Mieszanina wszystkich możliwych kolorów i światła, wirujące okręgi i przypominający zorzę polarną pył składają się na zapierającą dech w piersiach całość. Jeśli szukasz wyjątkowej dekoracji swojego mieszania lub domu, to  fototapeta na wymiar galaktyka jest znakomitym rozwiązaniem.

Salon na orbicie, czyli fototapety 3D galaktyka

Tapety galaktyka są doskonałym pomysłem na aranżację minimalistycznego salonu. Wyrazisty, pełen kolorów wzór nie znosi bowiem konkurencji i najlepiej prezentuje się w miejscu, gdzie może skupiać na sobie całą uwagę. Jeśli w Twoim pokoju dominują stonowane kolory, a zasada „mniej znaczy więcej” dominuje w doborze mebli i dodatków, to możesz śmiało sięgnąć po tapety ścienne galaktyka z oferty naszego sklepu.

Wybierając konkretny wzór warto się zastanowić, czy w naszym pokoju znajdują się wyraziste akcenty kolorystyczne w postaci na przykład zasłon, poduszek na sofie czy dywanu. Jeśli tak to ciekawy efekt osiągniemy, gdy dobierzemy kolor fototapety galaktyka dopasowany do wspomnianego wyżej elementu wystroju. Dzięki temu wybrana przez nas tapeta lepiej dopasuje się do aranżowanego wnętrza.

Nieziemska para - fototapeta galaktyka w sypialni

Wchodząc po całym ciężkim dniu do sypialni, chcielibyśmy czasami wylogować się z otaczającej nas rzeczywistości. Zapomnieć o wszelkich problemach i obowiązkach, jakie czekają nas nazajutrz i zanurzyć się w beztroskim relaksie. Jeśli i Tobie towarzyszą takie odczucia, fototapeta na wymiar galaktyka jest znakomitym rozwiązaniem. Delikatne płynne linie, kolorowy, magiczny pył i wirujące gwiazdy sprawią, że poczujesz się jak w innej rzeczywistości, gdzie nie ma żadnych obowiązków ani trosk. W zależności od tego, w jaki sposób urządzona jest Twoja sypialnia możesz umieścić tapetę u wezgłowia swojego łóżka lub po przeciwnej stronie, aby leżąc przed snem cieszyć oczy zachwycającą dekoracją.

Kosmiczna łazienka - fototapety 3D galaktyka w morskim kolorze

Tak jak zaznaczyliśmy na samym początku, tapety ścienne galaktyka będą się znakomicie prezentować w każdym pomieszczeniu. Nie ma więc żadnych przeciwwskazań, aby przenieść naszą łazienkę w kosmiczne przestworza. Posunięcie to jest tym bardziej trafne, jeśli nasza łazienka charakteryzuje się niewielkim metrażem i chcielibyśmy ją nieco powiększyć. Fototapeta na wymiar galaktyka będzie świetnie spełniać swoją rolę, jeśli pozostałe ściany pomieszczenia pomalujemy na jasny kolor. Dzięki temu jedna ciemniejsza płaszczyzna będzie sprawiać wrażenie oddalonej od pozostałych budując wrażenie dodatkowej głębi. A jeśli pragniesz utrzymać morską kolorystykę łazienki, wystarczy że sięgniesz po galaktykę mieniącą się wszystkimi odcieniami niebieskiego i zieleni.

Pokój nastolatka nie z tej ziemi, czyli pomysły na tapety galaktyka

Modne kosmiczne dodatki w pokoju nastolatka warto uzupełnić o jeden zasadniczy element, czyli fototapety 3D galaktyka. Będą nie tylko zachwycającą dekoracją, ale także świetnym sposobem, aby powiększyć optycznie przestrzeń. A jeśli chcesz osiągnąć naprawdę zachwycający efekt, który wprawi Twoje dziecko w niekończący się zachwyt, przyklej tapetę na jedną ze ścian a następnie na cały sufit. Dzięki temu osiągniesz wrażenie, że kosmos wdziera się do pokoju i stopniowo wypełnia cały metraż. Pozostając w kosmicznym temacie polecamy także nasze naklejki na meble, ściany i laptopy z motywem galaktyki, które będą świetnym uzupełnieniem kosmicznego pokoju.

Przedstawiliśmy Wam do tej pory różne pomysły na wykorzystanie fototapety galaktyka w domowym zaciszu. Wzór ten jest jednak doskonałym pomysłem na aranżację restauracji, kawiarni, młodzieżowego klubu czy dyskoteki. Kosmiczne akcenty we wszystkich kolorach tęczy sprawią, że wnętrze nabierze charakteru i wyrazistości. Wzór ten jest także znakomitym sposobem na zagospodarowanie dużej pustej ściany bez wyrazu. Nasza fototapeta na wymiar galaktyka perfekcyjnie dopasuje się do aranżowanej przez Ciebie przestrzeni niezależnie od tego jaki metraż prezentuje.