Obrazy wg kategorii - Przestrzenne

Obrazy przestrzenne cechują się niezwykle efektowną formą. Dzięki trójwymiarowym wzorom, płaska powierzchnia płótna przekształca się w niczym nieograniczoną głębię. Abstrakcyjne, geometryczne wzory, o niezwykle nowoczesnej formie, prezentują nie tylko bardzo wysokim poziom estetycznym. Są także bardzo praktycznym rozwiązaniem, gdy zmagamy się z kameralnym wnętrzem. Obrazy przestrzenne na ścianę, zwłaszcza te wielkoformatowe, pomogą nam optycznie powiększyć metraż i sprawią, że znana nam przestrzeń nabierze zupełnie nowego charakteru. W naszej ofercie znajdują się zarówno monochromatyczne, jak i niezwykle kolorowe wzory, dzięki czemu bez trudu znajdziemy coś pasującego do urządzanego pomieszczenia.

95 obrazów

 

Kilkuczęściowe obrazy przestrzenne do salonu

Współczesne, nowoczesne aranżacje bardzo często kierują się zasadą „less is more”. Stonowana kolorystyka wystroju, minimalna liczba mebli i sprzętów, a także pieczołowicie wyselekcjonowane akcenty dekoracyjne sprawiają, że wnętrza są lekkie, przejrzyste, a przy tym bardzo efektowne i wyraziste. Taki sposób urządzania przestrzeni jest strzałem w dziesiątkę, gdy dysponujemy niewielkim metrażem, a chcemy cieszyć się przestronnym pokojem. Niewielka liczba elementów wprowadzonych do salonu spowoduje, że ten od razu będzie się wydawał większy, niż rzeczywiście jest. Trochę więc na przekór, chcemy Wam zaproponować ozdobę, którą można opisać słowami „im więcej, tym lepiej”. Chodzi mianowicie o obrazy przestrzenne na ścianę w formie poliptyku, czyli kompozycji złożonej z czterech, a nawet pięciu elementów. W minimalistycznej aranżacji tak rozbudowana dekoracja będzie się znakomicie prezentować, jeśli tylko mamy odpowiednio dużą ścianę, na której będziemy mogli wyeksponować takie przedstawienie. Abstrakcyjne wzory w formie trójwymiarowych kompozycji, unoszących się w przestrzeni brył czy wypukłych mozaik, staną się niezwykle efektowną ozdobą nowoczesnego salonu.

Obrazy przestrzenne w przedpokoju – dekoracja, która przykuje uwagę

Na pytanie, czy w przedpokoju spędzamy wiele czasu, większość z nas odpowie przecząco. Z tego też względu nie poświęcamy zbyt wiele uwagi tej części mieszkania. Tymczasem przedpokój możemy potraktować jak preludium, czyli wprowadzenie do właściwej części naszego wnętrza. Mówi się, że najważniejsze jest pierwsze wrażenie i to właśnie efektowna aranżacja przedpokoju pomoże nam w pełni zrealizować to założenie.

Naszą propozycją są obrazy przestrzenne utrzymane w jasnej, świetlistej wręcz kolorystyce. W związku z tym, że najczęściej mamy do czynienia z niewielkim metrażem, wieszana tutaj dekoracja nie powinna być zbyt ciemna, by nie przytłoczyć optycznie pomieszczenia. Zastanawiając się nad najlepszym wzorem, warto sięgnąć po kompozycję przypominającą abstrakcyjny, kosmiczny tunel podświetlony reflektorami. Inną propozycją są przedstawienia prezentujące zakręcone, serpentynowe formy przypominające coś pomiędzy muszą ślimaka a spiralną klatką schodową. To jednak zaledwie garść możliwości, a w bogatej ofercie wzorów znajduje się wiele innych, oryginalnych kompozycji, które mogą Wam przypaść do gustu.

Obrazy przestrzenne z gry komputerowej w pokoju nastolatka

Zrywamy ze stonowanymi, monochromatycznymi wzorami. W pokoju nastolatka powinno być energetycznie, barwnie i optymistycznie. Spośród wielu dostępnych w naszym sklepie wzorów postawiliśmy na kompozycje przypominające starodawne gry komputerowe. Jednym z najsłynniejszych, najbardziej popularnych i z pewnością kultowych już tytułów, jest Tetris. Proste zasady polegające na dopasowywaniu do siebie klocków i wciągający charakter sprawiły, że nawet dzisiaj chętnie gramy w tę grę na naszych nowoczesnych smartfonach.Obrazy przestrzenne 3D prezentujące kolorowe klocki lub trójwymiarowe mozaiki, spodobają się każdemu miłośnikowi komputerowej rozrywki. Im bardziej barwne wzory, tym lepiej. Świetne efekty osiągniemy także wtedy, że wybierzemy wielkoformatowe płótno. Nie bójmy się sięgać po naprawdę wyraziste i rzucające się w oczy przedstawienia. W młodzieżowym wystroju możemy sobie pozwolić na pewną dozę aranżacyjnego szaleństwa!  

Obrazy przestrzenne 3D, które odmienią służbowe biuro

Biura bardzo często odznaczają się minimalistycznym, ascetycznym wystrojem. Rzadko kiedy spotkamy w nich dekoracje czy jakiekolwiek inne zdobnicze akcenty. I choć oczywistym jest, że w służbowym pomieszczeniu nie możemy sobie pozwolić na stworzenie przytulnych, typowo domowych warunków, to nie oznacza to jednak, że musimy godzić się na całkowicie nieprzyjazne i chłodne w wyrazie wnętrze. Obrazy przestrzenne na ścianę utrzymane w geometrycznej, nowoczesnej estetyce przypominającej współczesne dzieła sztuki, sprawdzą się w takim miejscu perfekcyjnie. Eleganckie formy urozmaicą wystrój, zachowując jednocześnie profesjonalny charakter biura. Pojedyncze przedstawienie, dyptyk, a może rozbudowany tryptyk? Wybierz takie rozwiązanie, które najlepiej wpasuje się w metraż Twojego wnętrza.