Obrazy wg kategorii - Tenis

Gdybyśmy Was zapytali, który sport cieszy się największą popularnością, z pewnością wszyscy (a przynajmniej zdecydowana większość) zakrzyknęliby chórem „piłka nożna!” Coś w tym jest, ale nie dajcie się zwieść. Inne dyscypliny depczą futbolowi po piętach. Obecnie rosnące zainteresowanie budzi tenis. To iście królewska gra, a przy tym szlachetna, widowiskowa, dynamiczna i niezwykle elegancka. Sama Elżbieta II przez ponad sześćdziesiąt lat była patronką Wimbledonu, jednego z najstarszych i najbardziej prestiżowych turniejów tenisowych na świecie, zaliczanych do tak zwanego Wielkiego Szlema. Jeśli chcecie podziwiać piękno rywalizacji na korcie, wcale nie musicie wyjeżdżać do Australii, Anglii, Francji czy Stanów Zjednoczonych. Wystarczy że zainwestujecie w obrazy tenis i ozdobicie nimi swoją życiową przestrzeń…

40 obrazów

 

Czas na serwis, czyli mocne tenisowe uderzenie w dekoracji wnętrz

Od czego zacząć dekoratorską rewolucję? Dobrym miejscem na zamanifestowanie Waszych upodobań będzie salon, czyli centrum dowodzenia domowym wszechświatem. Obrazy tenis ziemny zawieszone na jednej z głównych ścian z pewnością zapadną w pamięć gości i wzbudzą ich zachwyt. Możecie zdecydować się na realistyczne fotografie międzynarodowych kortów albo zdjęcia przedstawiające zawodników w trakcie rozgrywania meczu. A jeśli zależy Wam na tym, by nie tylko oszałamiać, ale również intrygować, sięgnijcie po mniej oczywiste motywy, na przykład abstrakcyjne, wielobarwne grafiki w luźny sposób nawiązujące do „białego sportu”. Tego typu ozdoby – artystyczne, kolorowe obrazy tenis z nutą ekstrawagancji – stanowią idealne dopełnienie aranżacji w stylu nowoczesnym. Są swoistą antytezą prostoty, monochromatycznej bieli i wszechobecnych szarości, a jednocześnie wspaniałym podkreśleniem minimalistycznego designu.

Być jak Roger Federer, czyli obrazy tenis w dekoracji dziecięcego królestwa

Tenis to sport dla każdego, bez względu na wiek czy poziom posiadanych umiejętności. Sprawia wiele radości zarówno młodszym jak i starszym. Chcecie zarazić swoje pociechy miłością do tej niezwykłej dyscypliny? Pokazać im czym jest zdrowa rywalizacja? Oderwać od komputera i zachęcić do aktywności fizycznej? Zadanie trudne, ale nie do niewykonania. Czasem już jedna wizyta na korcie wystarczy, by zaszczepić w latoroślach sportowego bakcyla. Przydadzą się również z pewnością odpowiednie, tematyczne akcesoria, na przykład: obrazy tenis ziemny. W przypadku pokoi mniejszych dzieci świetnym rozwiązaniem będą grafiki z motywem różnokolorowych rakiet albo piłek tenisowych. W królestwie nastolatków wykorzystać można natomiast wspomniane już wcześniej realistyczne kadry z meczowych rozgrywek albo czarnobiałe grafiki w stylu vintage.

Obrazy tenis – wszechstronna sztuka w najlepszym wydaniu

Nie zapominamy również o wielbicielach ping-ponga, czyli tenisa stołowego. Obrazy ze wspomnianym motywem zajmują w naszej kolekcji sporo miejsca. Zobaczycie w niej kilkadziesiąt różnych artykułów – ilustracje wektorowe, fotografie panoramiczne, dyptyki, tryptyki, kwadraptyki, pentaptyki, etc. Wszystkie wymienione wyżej propozycje łączy jedno – najwyższa jakość – zostały wydrukowane na płótnie artystycznym i naciągnięte na solidne krosna z sosnowego drewna. Ping-pongowe dekoracje – podobnie jak obrazy tenis ziemny – znajdują niezwykle szerokie zastosowanie - służą nie tylko jako ozdoba domowych pieleszy.

Obrazy tenis stołowy dobre nie tylko dla domu…

Obrazy tenis stołowy doskonale sprawdzą się również w obiektach użyteczności publicznej. Będą pasować wszędzie tam, gdzie aktywność fizyczna gra pierwsze skrzypce. Warto wykorzystać je w dekoracji sklepów ze sprzętem sportowym, szkolnych sali gimnastycznych, osiedlowych świetlic, centrów rozrywki czy ośrodków rekreacji. Właściwie dobrana dekoracja wyeksponuje walory danego lokalu, optycznie powiększy niewielką przestrzeń i nada jej nieszablonowy charakter. Stanie się dlań wspaniałą reklamą, dużo lepszą, niż na przykład różnego rodzaju ulotki. Wszak nie bez kozery zwykło się mawiać: jak Cię widzą, tak Cię piszą, nieprawdaż? Estetyczne, oryginalne, a jednocześnie funkcjonalne wnętrza to bez wątpienia najlepsza wizytówka każdego biznesu!