Naklejki wg kategorii - Sport

Tak jak intensywne ćwiczenia są najlepszym sposobem na to, aby być zdrowym i sprawnym fizycznie, tak naklejki sportowe są najszybszą metodą na spektakularną metamorfozę wnętrza prawdziwego miłośnika ruchu. Przedstawienia piłkarzy lub siatkarzy, zdjęcia górskich stoków, po których szusują narciarze czy motywujące do podjęcia wysiłku napisy będą oryginalną ozdobą salonu, klubu fitness lub sklepu ze specjalistycznym sprzętem. Sportowe dekoracje sprawdzą się także w pokoju nastolatka, który czynnie uprawia jedną z dyscyplin lub w pubie, który wyświetla transmisje najważniejszych sportowych wydarzeń. Naklejki na ścianę sport to nie tylko przepiękna dekoracja, ale także świetny sposób, aby zmobilizować się do aktywnego spędzania wolnego czasu.

580 naklejek

 

Naklejki sportowe na ścianę dla prawdziwego kibica

Jeśli jesteś miłośnikiem konkretnej dyscypliny sportowej sięgnij po przedstawienia, które najlepiej oddadzą jej charakter. Bogactwo wzorów sprawia, że bez kłopotu znajdziesz takie naklejki ścienne sport, które będą pasować stylistycznie do dekorowanego pokoju. Możesz sięgnąć zarówno po zdjęcie swojego ulubionego zawodnika, logo drużyny, przedstawienie sportowego obiektu, jak i graficzne wzory, które w minimalistyczny sposób prezentują omawianą tematykę.

Piłka nożna – miłośnikom futbolu z pewnością przypadną do gustu naklejki ukazujące lecącą, charakterystyczną biało-czarną piłkę, zieloną murawę z liniami wyznaczającymi poszczególne części boiska czy nocne zdjęcie stadionu ukazujące podświetlony reflektorami obiekt

Tenis – w przypadku tej dyscypliny świetnie prezentują się graficzne naklejki sport ukazujące skrzyżowane rakiety, lawinę zielonych piłeczek lecących z góry lub przedstawienie nawiązujące do pop artu, na którym widać przelatując nad siatką piłkę z komiksowym napisem „POW!”

Kolarstwo – wielbiciele dwóch kółek mogą postawić na niezwykle dekoracyjne naklejki ścienne sport, które ukazują w bardzo różnorodny sposób podstawowy element tej dyscypliny sportowej, czyli rower. Do wyboru są klasyczne zdjęcia ukazujące zawodników na trasie, artystyczne fotografie przedstawiające jedynie detal pojazdu lub zabawne rysunkowe wzory, których deseń złożony jest z wielu, malutkich rowerów

Motywujące naklejki sportowe w klubie fitness

Jeśli chodzisz regularnie do klubu fitness i nie potrzebujesz żadnej motywacji, aby kształtując sylwetkę wylewać siódme poty, to z pewnością należysz do wąskiego grona szczęśliwców o niezwykle silnej woli. Większość z nas potrzebuje bowiem bodźca, który przypomni nam, dlaczego tak się męczymy i co chcemy tym osiągnąć. Naklejki sport ukazujące przepięknie wyrzeźbione sylwetki lub dzielnie ćwiczących na siłowni ludzi sprawią, że trudniej nam będzie się poddać i wcześniej zakończyć trening. W przeważającej części jesteśmy wzrokowcami i gdy przed naszymi oczami pojawi się jasno określony cel, łatwiej będzie nam znieść trudy, aby go zrealizować. Świetnym pomysłem są także naklejki z motywującym hasłem na przykład: „Sweat is your fat crying” lub „Keep calm and be strong”. Czasami potrzeba naprawdę niewiele, aby zmotywować się do pracy, a trafnie sformułowany napis z pewnością Ci w tym pomoże.

Młodzieżowe naklejki na ścianę sport w pokoju nastolatka

Znane przysłowie mówi, że sport to zdrowie. Jeśli więc Twoje dziecko czynnie uprawia jedną z dyscyplin sportowych, to warto wykorzystać jego zainteresowanie w aranżacji wnętrza i tym samym zachęcić go do jeszcze intensywniejszych ćwiczeń. W pokoju nastolatka świetnie sprawdzą się graficzne naklejki sport o prostej i minimalistycznej formie. Mogą przedstawiać zarówno naszkicowaną sylwetkę zawodnika grającego w piłkę nożną, siatkówkę czy tenisa, jak i akcesoria oraz sprzęty typowe dla konkretnej dyscypliny na przykład piłkę, narty, rower czy sztangi. Świetnym rozwiązaniem są także malownicze zdjęcia ukazujące sportowców na tle zapierającej dech w piersiach przyrody. Takie naklejki sportowe na ścianę mają dodatkowo tę zaletę, że powiększą optycznie metraż aranżowanego pokoju sprawiając, że będzie się wydawał o wiele większy, niż jest w rzeczywistości.

Naklejki sportowe w pubie, sklepie i służbowym biurze

Wbrew pozorom sportowe ozdoby sprawdzą się nie tylko w klubie fitness czy pokoju nastolatka. Będą także rewelacyjną ozdobą pubu, w którym kibice mogą wspólnie oglądać najważniejsze mecze i sportowe rozgrywki, jak i służbowego biura, w którym zachęcą nas do aktywnego spędzenia czasu po pracy. Z kolei w sklepie sportowym ze specjalistycznym sprzętem zachęcą niejednego klienta do tego, aby swoje plany i marzenia wcielił w życie decydując się na rozpoczęcie przygody z jedną z wybranych dyscyplin. Naklejki sport przedstawiające narciarza, kolarza, biegacza czy tenisistę będą także świetną ozdobą, która urozmaici sklepową przestrzeń.