Plakaty wg kategorii - Zwierzęta • Plakaty na ścianę

Zachwycamy się kwiatami i roślinnymi motywami, a zapominamy o tym, że królestwo zwierząt także jest źródłem niemal nieskończonego bogactwa wzorów, kolorów i kształtów. Duży błąd! Na szczęście nasze plakaty ze zwierzętami z łatwością go skorygują. Z całego naszego bardzo obszernego katalogu wybraliśmy najciekawsze, najładniejsze i najbardziej stylowe grafiki, aby stworzyć dla Was jedyne w swoim rodzaju plakaty zwierzęta. Jest tu tyle różnych gatunków, że nam samym trudno byłoby je zliczyć! Dlatego bez względu na to, czy potrzebny jest Ci uroczy plakat ze zwierzętami do pokoju dziecka, czy raczej nastrojowa dekoracja kawiarni albo domowego salonu, możesz być pewien, że znajdziesz tutaj coś odpowiedniego. 

Plakat leniwiec do sypialni

Plakat leniwiec do sypialni

Ten niezwykły wzór ze spokojnym leniwcem pięknie wpasuje się w jasne przestrzenie, w których znajduje się dużo zieleni.
Plakat zwierzęta malowane akwarelą

Plakat zwierzęta malowane akwarelą

Zwierzęce motywy na plakatach prezentują się wyjątkowo ciekawie. Estetyczny motyw może zastąpić inne ścienne dekoracje.
883 plakatów
Plakat zwierzę leśne

Plakat zwierzę leśne

Tego rodzaju dekoracja ścienna może znaleźć się w pokoju nastolatka lub w przedpokoju.
Pastelowy plakat z jednorożcem

Pastelowy plakat z jednorożcem

Duży plakat z sylwetką białego konia będzie eleganckim dopełnieniem nowocześnie zaaranżowanego salonu.
Plakat zwierzę w kolorze pasteli

Plakat zwierzę w kolorze pasteli

Plakat, który wygląda jak rysunek, spodoba się zarówno nastolatkom, jak i starszym miłośnikom kreatywnego designu.
Plakat zwierzęta do pokoju dziecka

Plakat zwierzęta do pokoju dziecka

Plakat z radosnymi zwierzętami będzie fascynującą ozdobą pokoju dziecięcego.
Koci plakat do salonu

Koci plakat do salonu

Miłośnicy kotów, łączmy się! Taka forma dekoracji ściennej z pewnością świetnie sprawdzi się w mieszkaniu prawdziwych kociarzy ;)
Plakat

Plakat "Bądź oryginalny"

Regularny motyw zwierzęcy wpisuje się w minimalistycznie urządzoną przestrzeń, do której wprowadza kolor i dynamikę.
Dziecięcy plakat ze zwierzętami

Dziecięcy plakat ze zwierzętami

Urocze plakaty z wizerunkami zwierząt mogą znaleźć się na ścianie w szkolnej klasie, bądź w przedszkolu.
Plakat niedźwiedź polarny

Plakat niedźwiedź polarny

Decydując się na plakat ze zwierzęcym motywem, wzbogacimy stylizację przestrzeni. Plakaty w ramach unowocześnią wnętrze.
Plakat zwierzęta Afryki

Plakat zwierzęta Afryki

Jak w błyskawiczny sposób odmienić aranżację? Poprzez dodatki - np. wybierając duży plakat ścienny!
Plakat z wilkiem do przedpokoju

Plakat z wilkiem do przedpokoju

Wizerunek wilka w ciemnych barwach, może być dobrą dekoracją w męskim wnętrzu.

 

Obudź w sobie zwierzę: plakaty ze zwierzętami

Osoby cyniczne z upodobaniem powtarzają, że im więcej ludzi poznają, tym bardziej kochają zwierzęta. Chwytliwe zdanie, ale błędne z założenia, bo wymaga przyjęcia, że nie można lubić jednocześnie i ludzi, i zwierząt! W Myloview jesteśmy dokładnie przeciwnego zdania: uwielbiamy ludzi, i właśnie dlatego tak bardzo lubimy także zwierzęta. Nasze plakaty zwierzęta są tego najlepszym przykładem! Nasze plakaty ze zwierzętami są tak zróżnicowane, jak tego wymaga różnorodność samych zwierząt. Znajdziesz tutaj najrozmaitsze gatunki: czy jesteś miłośnikiem małych, kudłatych i uroczych zwierzaków, czy raczej tych wielkich i dzikich, które imponują siłą i zręcznością. Dzięki temu można wykorzystać je nie tylko w rozmaitych wnętrzach, ale także w różnego rodzaju aranżacjach.

Stylowe plakaty zwierzęta do salonu

W dawnych czasach – no, może nie aż tak bardzo dawnych, bo mniej więcej sto, góra sto pięćdziesiąt lat temu – żaden elegancki salon nie mógł się obejść bez obrazu przedstawiającego mknące konie. Czasem były to „czwórki” i „trójki”, czyli malowidła z wozami zaprzężonymi w taką właśnie ilość koni, a czasem po prostu coś w rodzaju końskich portretów. Konie uchodziły bowiem – i nie bez przyczyny przecież – za najszlachetniejsze ze zwierząt, na tyle „eleganckie”, by ich podobiznami udekorować wystawny salon. Współcześnie plakaty zwierzęta - z końmi - ą nadal bardzo popularne, ale czemu nie rozszerzyć spektrum gatunków? W minimalistycznych wnętrzach świetnie będą wyglądały plakaty ze zwierzętami o czarno-białym umaszczeniu, na przykład zebrami czy pandami, w tych maksymalistycznych i neobarokowych – z pawiami i innymi egzotycznymi ptakami, w skandynawskich – jelenie, renifery i zające… W zasadzie nie istnieje styl, do którego nie znalazłby się odpowiedni zwierzęta plakat: i bardzo dobrze, ponieważ zwierzęce motywy ożywiają wnętrze i jednocześnie sprawiają, że wygląda ono ciekawiej i bardziej stylowo.

Ku przestrodze: plakat ochrona zwierząt

Wszyscy wiemy, że ochrona środowiska jest jednym z najważniejszych zadań współczesności. Wiedzę tę trzeba wpajać także naszym dzieciom, i to od najmłodszych lat: plakat ochrona zwierząt jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na upowszechnianie tego przekazu w przystępnej, łatwej do zrozumienia formie. Ponieważ nie tylko ma wartość edukacyjną, ale także wygląda świetnie, można z powodzeniem wykorzystać go ozdobienia ściany w szkole czy nawet w przedszkolu – na przykład w sali do nauki biologii. Ponieważ każdy nasz plakat drukujemy na wysokiej klasy, bardzo wytrzymałym papierze, i to wykorzystując innowacyjną technologię druku lateksowego, a do tego oferujemy profesjonalną oprawę każdej dekoracji, będzie to ozdoba, która zdecydowanie sprawdzi się nawet w tak „trudnym” środowisku, jakim jest szkoła.

Plakaty ze zwierzętami i wystrój tematyczny w pokoju dziecka

Wystrój tematyczny, czyli dekorowanie dziecięcego pokoju w taki sposób, aby całość nawiązywała do jakiegoś wybranego z góry motywu, to w ostatnich latach bardzo silny trend. Widuje się pokoje wyglądające jak pałac księżniczki z bajki, jak kosmiczny statek, okręt piratów… Zwierzęta i ich naturalne środowisko – dżungla, las, sawanna, dno oceanu – to jeden z najpopularniejszych motywów, i nietrudno się domyślić, dlaczego tak jest: dzieciaki uwielbiają zwierzęta! Plakat ze zwierzętami  to łatwy sposób na stworzenie tematycznej dekoracji, która jest ładna, trwała i… łatwa w montażu! Zestaw ją z innymi zwierzęcymi gadżetami, a z łatwością stworzysz tematyczną dekorację, która zachwyci Twoje dziecko i wszystkich jego kolegów! Zawieś obok siebie kilka mniejszych plakatów przedstawiających różne zwierzaki (na przykład rozmaite gatunki ryb, albo zwierzęta zamieszkujące to samo środowisko), a uzyskasz świetny, bardzo stylowy efekt minigalerii! Innym sposobem na ciekawą dekorację może być duży plakat ze zwierzętami zawieszony w dobrze widocznym, centralnym punkcie wnętrza.