Obraz Paryż

Paryż – miasto uwielbiane za romantyczny charakter i zabytkowe budowle, kojarzące się ze stylem, gracją i największymi domami mody na świecie. Nasze obrazy Paryż prezentują kameralne, malownicze uliczki, nieodwiedzane przez turystów zaułki i zachwycające detale architektoniczne. Oczywiście nie zapomnieliśmy też o charakterystycznej, wyjątkowej wizytówce miasta! Obraz z Wieżą Eiffla nie musi być nudny, ani banalny – w naszym katalogu zobaczysz go z różnych perspektyw. Wybierz zupełnie zaskakujący wzór i ciesz się unikalną aranżacją w mgnieniu oka.

Nowoczesny obraz Paryż

Nowoczesny obraz Paryż

Paryż to nie tylko Wieża Eiffla, ale również urokliwe uliczki i niesamowite zabytki. Obraz z wizerunkiem katedry Notre Dame będzie wyrazistym i niebanalnym dodatkiem.
Romantyczny obraz z krajobrazem

Romantyczny obraz z krajobrazem

Delikatna akwarela z panoramą miasta podkreśli romantyczny styl wnętrza. Obraz powieśmy np. w sypialni lub salonie.
59 obrazów
Obraz Łuk Triumfalny w Paryżu

Obraz Łuk Triumfalny w Paryżu

Duży obraz z widokiem na Łuk Triumfalny, doda elegancji minimalistycznej aranżacji w stylu boho lub skandynawskim.
Obraz Paryż do przedpokoju

Obraz Paryż do przedpokoju

Paryskie zabytki należą do najpiękniejszych na świecie. Obraz z architekturą stolicy Francji dopełni eklektyczną przestrzeń.
Minimalistyczny obraz Wieża Eiffla

Minimalistyczny obraz Wieża Eiffla

Minimalistyczny obraz będzie znakomitą ozdobą nie tylko Twojego mieszkania, ale także przestrzeni o charakterze publicznym, np. szkoły językowej.
Czarno-biały obraz Paryż

Czarno-biały obraz Paryż

Czarno-biały wizerunek Paryża to idealna dekoracja ścienna dla miłośników monochromatycznych fotografii.
Obraz Paryż do salonu

Obraz Paryż do salonu

Jeżeli chcesz zapełnić przestrzeń nad Twoją sofą to zdecyduj się na obraz. Motyw Paryża wiosną to świetna dekoracja, która wprowadzi dużo pozytywnej energii.
Obraz mapa miasta

Obraz mapa miasta

Obraz z planem miasta to bardzo uniwersalny wzór, który ozdobi nawet szare i nudne ściany Twojego biura.
Obraz Paryż w akwareli

Obraz Paryż w akwareli

Panorama Paryża to wymarzony dodatek do stylizacji salonu utrzymanego w monochromatycznej kolorystyce.
Obraz panorama miasta

Obraz panorama miasta

Wiosenny widok panoramy stolicy Francji rozbudza wyobraźnię. Obraz może znaleźć się np. w przedpokoju lub w salonie.
Obraz widok na wieżę Eiffla

Obraz widok na wieżę Eiffla

Obraz Paryża inspirowany stylem vintage urozmaici klasyczną aranżację. Dekoracja będzie przyciągać wzrok naszych gości.
Pastelowy obraz Paryż

Pastelowy obraz Paryż

Jak wzmocnić stylizację salonu? Wystarczy obraz z panoramą Paryża, by wnętrze zyskało niepowtarzalny charakter.

 

Urok dawnych lat, czyli obraz Paryża w stylu retro

Współczesny Paryż, jak większość dużych, turystycznych ośrodków, nie oparł się szalejącej globalizacji, ale modernistyczne budowle nie zakłócają stylu i harmonii stworzonej przez miasto. Obraz Paryż utrzymany w klimacie retro to doskonały sposób na zachowanie uroku miasta sprzed kilkudziesięciu lat. Panorama metropolii przypominająca starodawne zdjęcie w sepii lub kolorową, lecz nieco wyblakłą fotografię, będzie świetnym sposobem, aby przenieść się w czasie i podziwiać urok dawnego Paryża. Równie efektownie będzie prezentować się obraz w formie zabytkowej mapy miasta z zaznaczonymi najważniejszymi miejscami i punktami widokowymi. Obraz Paryż utrzymany w klimacie retro będzie znakomicie prezentować się także w nowoczesnym wnętrzu, tworząc ciekawy kontrast pomiędzy przeszłością a współczesnością.

Zachwycający architekturą obraz: Paryż to gratka dla miłośników sztuki!

Szukając ukrytego w mieście piękna, należy zadrzeć do góry głowę i przyglądać się mijanym kamienicom. Paryż jest pełen zachwycających budowli, o których nie ma mowy w przewodnikach. Motyw przedstawiający zwieńczenie kamienicy, płaskorzeźbę lub piękny gzyms sprawią, że wnętrze nabierze zupełnie innego charakteru. Doskonale prezentuje się także obraz Paryża przedstawiający kopułę jednego z muzeów o charakterystycznym zielonym kolorze. Zrobiona z miedzi, odbijała kiedyś promienie słoneczne przypominając świetlistą kulę w panoramie miasta, dziś pokryła się patyną i jej kolor jest nie do poznania.

Stalowa konstrukcja, czyli obraz Wieży Eiffla w salonie

Mówiąc o Paryżu nie sposób nie wspomnieć o Wieży Eiffla. Nie każde miasto może pochwalić się tak charakterystycznym i znanym na całym świecie obiektem turystycznym. I choć początkowo stalowa konstrukcja budziła wiele kontrowersji wśród mieszkańców i planowano jej wyburzenie, ostatecznie podjęto decyzję o jej pozostawieniu. Dziś trudno wyobrazić sobie stolicę Francji bez górującej nad nią strzelistej budowli. Obrazy z Wieżą Eiffla wcale nie muszą być sztampowe i nudne.

  • Zamiast sięgać po przypominający pocztówkę widok miasta, wybierz obraz, który eksponuje symbol miasta w niecodzienny sposób. W tej roli doskonale sprawdzi się zdjęcie ukazujące Wieżę Eiffla od spodu. Przerysowując perspektywę i zmieniając formę sprawi, że na pierwszy rzut oka zobaczymy ciekawą stalową kompozycję, a dopiero po chwili rozpoznamy w niej znany zabytek.

  • Inną naszą propozycją jest obraz przedstawiający gęstą zabudowę XIX-wiecznych kamienic, zza których, jakby przypadkiem, wychyla się strzelisty czubek Wieży Eiffla. Nieoczywiste ujęcie tego najbardziej znanego zabytku sprawi, że dekoracja nabierze o wiele ciekawszego i oryginalnego charakteru.

Romantyczny obraz – Paryż nocą w Twojej sypialni

Miłośnicy romantycznych klimatów z pewnością pokochają nieco ciemniejszy i bardziej stonowany obraz. Paryż nocą, czyli iskrzące się od świateł zabytki, mieniące się w Sekwanie światła i księżyc w pełni będzie przypominać kadr z romantycznej komedii o szczęśliwym zakończeniu. Jeśli szukasz delikatnej, pełnej wdzięku dekoracji do sypialni, to chyba nic tak bardzo nie pasuje, jak właśnie taki, nieco bardziej klimatyczny obraz. Wieża Eiffla oświetlona milionami lampek stworzy łagodny i marzycielski wydźwięk. Malownicze, wąskie uliczki, zabytkowe kamienice porośnięte bluszczem czy kameralne bistro na rogu ulicy sprawią, że pokój nabierze francuskiego szyku. W takim wnętrzu świetnie będzie się prezentować motyw przedstawiający fragment kolorowej karuzeli stylizowanej na dawne lata ustawiony na tle Wieży Eiffla.

Obrazy dla kobiet i nastolatek – inspiracje paryskim stylem

Niesamowity styl i urok paryżanek to niegasnąca inspiracja dorastających, młodych kobiet. Paryski szyk można podkreślić wieszając w ich pokojach stylowy obraz. Paryż i jego zapierający dech w piersiach widok, a także inne jego symbole, pozwolą nam przenieść się do stolicy świata mody. Graficzna wersja wizerunku kobiety ubranej w uroczy berecik oraz apaszkę w paski podkreśli nie tylko delikatność wystroju, ale także osoby, która w nim mieszka. Świeży croissant, bagietki i sok pomarańczowy, czyli śniadanie z widokiem na Wieżę Eiffla to marzenie każdej dziewczyny, więc taki motyw również sprawdzi się świetnie jako ozdoba ścienna. Dobrym wyborem będzie też obraz Paryża namalowany akwarelą.