Naklejki wg kategorii - Wenecja

Labiryntowe, wąskie uliczki, kamienne mosty przerzucone nad kanałami, po których pływają gondole oraz niezliczone zabytki – jest tylko jedno miasto pasujące do tego opisu. To oczywiście Wenecja. Owo włoskie „miasto na wodzie” każdego roku odwiedzają setki tysięcy turystów pragnących na parę chwil przenieść się do świata niemal jak z bajki. Weneckie kanały, mosty, kamienice i kościoły stały się słynne na cały świat. Choć oczywiście najwspanialej prezentują się one na żywo, to jednak również w formie dekoracji potrafią wzbudzić nasz zachwyt. Dla wszystkich miłośników romantycznych widoków przygotowaliśmy więc wyjątkowe naklejki z Wenecją. Włoskie miasto na wodzie to bez wątpienia jedno z najbardziej niezwykłych miejsc w Europie. Przenieś się na chwilę w świat wąskich uliczek i śpiewających gondolierów przy pomocy ozdobnej naklejki! Wenecja i jej wyjątkowy urok mogą odmienić wygląd Twojego mieszkania!

40 naklejek

 

Zachwycające naklejki – Wenecja to jedno z najpiękniejszych miast świata

Wymienienie wszystkich niezwykłych cech Wenecji to zadanie, któremu nie można sprostać w kilku zdaniach. Wiele osób, które choć na parę dni odwiedziło to miasto, zakochiwało się w nim bez pamięci. My postanowiliśmy mu się przyjrzeć poszukując inspiracji na atrakcyjne naklejki. I znaleźliśmy ich bez liku! Weneckie budowle, pływające po kanałach gondole, klimatyczne kawiarnie, odbywający się tu karnawał – to wszystko motywy, w oparciu o które stworzyliśmy wiele oryginalnych dekoracji. Włoskie miasto na wodzie autentycznie zdumiewa swym pięknym – pozwól więc żeby zachwyciło i Ciebie!

Oryginalna naklejka: Wenecja to mosty i kanały!

Wenecja stała się sławna na świecie przede wszystkim za sprawą kanałów, które zastępują w tym mieście ulice. Niemal cały lokalny transport odbywa się właśnie drogą wodną. Dzięki temu, Wenecji nie sposób pomylić z jakimkolwiek innym miastem na świecie. Na zdecydowanej większości naszych wzorów zobaczycie właśnie kanały oraz mosty – zarówno te największe oraz najbardziej znane, jak i te mniejsze, skryte w zaułkach. Sięgając po te ozdoby, możecie być pewni, iż każdy z odwiedzających Was znajomych natychmiast rozpozna miasto przedstawione na naklejkach.

Zachód słońca nad kanałami – naklejki z Wenecją o zmierzchu

Trudno wyobrazić sobie bardziej romantyczny pejzaż niż zachód słońca nad starą częścią Wenecji. Zachwyca nas widok wieczornej zorzy nad czerwonymi dachami zabytkowych budowli, jak i niesamowita gra kolorów, towarzysząca tej porze dnia. W Myloview dołożyliśmy wszelkich starań, aby przenieść urzekającą atmosferę powoli zapadającego zmroku na nasze naklejki. Wenecja bez wątpienia jest miejscem wyjątkowym, ale gdy oświetlają ją ostatnie promienie zachodzącego słońca staje się wręcz magiczna! Po wzory przedstawiające tę malowniczą chwilę powinny sięgnąć przede wszystkim osoby poszukujące dekoracji romantycznej. Z pomocą naklejek tego rodzaju możemy sprawić, iż nasza sypialnia nabierze delikatnej, nastrojowej atmosfery.

Zabytki przeniesione na naklejki: Wenecja i jej znane miejsca

Choć niemal każdy zakątek Wenecji jest zachwycający, to jednak pośród uliczek, kanałów oraz placów tego miasta odnajdziemy miejsca, które uznawane są za wręcz obowiązkowe do zobaczenia. Oczywiście wszystkie z nich trafiły w Myloview na naklejki. Oto nasze pomysły jak w atrakcyjny sposób wykorzystać wzory przedstawiające słynne, weneckie lokacje.

  • Plac Św. Marka – to prawdopodobnie najbardziej charakterystyczne miejsce całego miasta, uchodzące wręcz za jego symbol. Pełno tu wspaniałych zabytków, jeśli więc chcemy, aby wszystkie były widoczne na naszej ozdobie, powinniśmy sięgnąć po nieco większy format wzoru. Naklejki przedstawiające Plac Świętego Marka znakomicie prezentują się w czarno-białej kolorystyce.
  • Pałac Dożów – budowla będąca prawdziwą perłą włoskiej architektury. Jej fasada zachwyca złożonością oraz bogactwem ornamentów. Dlatego też naklejki przedstawiające siedzibę władców Wenecji idealnie będą wyglądały na tle pastelowych, jednokolorowych ścian.
  • Campanile – ta ceglana dzwonnica góruje nad Wenecją, będąc równocześnie najwyższym obiektem całego miasta. Na naklejkach często przedstawiana jest na tle błękitnego, włoskiego nieba. Dzięki temu wzory z nią są bardzo pogodne i skutecznie rozjaśnią wybrane przez nas pomieszczenie.
  • Most Rialoto – najsłynniejszy z weneckich mostów łączący dwa brzegi Grand Canale. Wykonany został z białego kamienia. Przedstawiające go dekoracje-naklejki doskonale sprawdzą się jako ozdoba kuchni i innych wnętrz utrzymanych w jasnej kolorystyce.

Wielokolorowa naklejka – Wenecja pełna barw

Architekci projektujący weneckie kamienice bez wątpienia byli wyczuleni na barwy oraz kolory. Mimo iż upłynęło wiele wieków, widać to nawet i dziś. Wiele z naszych naklejek koncentruje się właśnie na wspaniałej kolorystyce owych budowli. Umieszczając kilka takich ozdób obok siebie można osiągnąć naprawdę ciekawy i oryginalny efekt.