Plakaty wg kategorii - Tenis

Co mogą przedstawiać sportowe plakaty? Tenis, za sprawą sukcesów Agnieszki Radwańskiej, stał się jedną z najbardziej popularnych i chętnie oglądanych dyscyplin. Dynamiczna gra, w której dwójka zawodników zawzięcie walczy o zdobycie punktowej przewagi, naprawdę wciąga – nawet wtedy, gdy mecz oglądamy nie na trybunach, lecz w domowym zaciszu. Jeśli więc staliśmy się fanami tego sportu lub w wolnym czasie sami bierzemy rakietę do ręki i idziemy rozegrać mały turniej z przyjaciółmi, doskonałą ozdobą naszego wnętrza będzie właśnie taki plakat. Tenis stołowy również zasługuje na naszą uwagę. Choć dyscyplina ta jest rzadziej transmitowana w mediach, każdy, kto choć raz zagrał, wie, jak emocjonujący jest to sport!

Plakat piłka do tenisa

Plakat piłka do tenisa

Plakat z piłką tenisową będzie odpowiednią dekoracją dla każdego entuzjasty tego szlachetnego sportu.
Plakat tenis abstrakcja

Plakat tenis abstrakcja

Kolorowy plakat z tenisistą ożywi białe, monotonne ściany i wprowadzi do wnętrza nieco dynamizmu.
39 plakatów
Plakat mecz tenisa retro

Plakat mecz tenisa retro

Wiesz, że współczesna wersja tenisa pochodzi z XIX wieku? Jeśli chciałbyś poczuć klimat tamtych czasów, spraw sobie nasz plakat retro.
Plakat tenis czarno-biały

Plakat tenis czarno-biały

Grafika z rakietą tenisową sprawdzi się nie tyko w mieszkaniu, ale też np. w recepcji klubu sportowego lub w szatni.
Plakat tenis w stylu nowoczesnym

Plakat tenis w stylu nowoczesnym

Jeśli zastanawiasz się jaka dekoracja wyrazi Twoją pasję do tenisa, to podpowiadamy! Wybierz grafikę, która podkreśli nowoczesny wystrój wnętrza!
Plakat z tenisistą vintage

Plakat z tenisistą vintage

Jeśli z zapartym tchem śledzisz rozgrywki turnieju wielkoszlemowego, spraw sobie plakat, który wzmocni emocje podczas meczy.
Plakat płonąca piłka

Plakat płonąca piłka

Plakat z żywiołami ognia i wody, oddaje naturę tenisa – spokój, potrzebny, by zapanować nad piłką, oraz energię, niezbędną do pokonania przeciwnika.
Plakat tenis dla nastolatka

Plakat tenis dla nastolatka

W pokoju nastoletniego gracza lub fana tenisa nie może zabraknąć sportowych motywów! Naszą propozycją dekoracji jest plakat z piłką tenisową.
Plakat tenisista do salonu

Plakat tenisista do salonu

Plakat z sylwetką tenisisty to doskonały pomysł na prezent dla fana tego sportu lub osoby, która sama z chęcią staje do gry na korcie.
Plakat symbole tenisa

Plakat symbole tenisa

Tenis do niezwykle szlachetny sport, uprawiany kiedyś jedynie przez arystokratów, dlatego nasz plakat pasuje również do eleganckiego wnętrza.

 

Sportowy plakat: tenis stołowy i ziemny w salonie gracza oraz kibica

W każdym sporcie liczą się nie tylko wyniki, ale przede wszystkim pasja, jaka nam towarzyszy i radość z samej gry. Podobnie w świecie aranżacji wnętrz istotne jest, by stworzony wystrój odpowiadał nie tylko z góry narzuconym modom, ale by pasował także do naszej osobowości i naszych zainteresowań. W każdym większym mieście dostępne są korty, a stół do ping-ponga możemy ustawić nawet na strychu czy w garażu, dlatego tenis to jedna z najbardziej dostępnych dyscyplin sportowych, na jakie możemy się zdecydować. Jeśli uwielbiamy adrenalinę, jaka towarzyszy nam podczas gry, doskonale czujemy się po dawce intensywnego ruchu i nie wyobrażamy sobie większej radości, niż zdobycie kolejnego punktu, to znaczy, że możemy się nazwać prawdziwym sportowcem, a nasz salon powinien ozdobić odpowiedni plakat. Tenis stołowy i ziemny z kolekcji Myloview to szeroka gama przedstawień, więc wybór może być naprawdę trudny.

Jeśli jesteśmy miłośnikami oszczędnych w wyrazie ozdób, zdecydujmy się na minimalistyczną, czarno-białą grafikę, na której znajdą się skrzyżowane rakiety, piłeczka z charakterystycznymi szwami lub paletka do ping-ponga na tle stołu.

W przypadku aranżacji, którą chcemy nieco ożywić, postawmy na barwny akcent, który od razu rzuci się w oczy. Wzór z mnóstwem żółtych piłek jest znakomitym rozwiązaniem. Inną propozycją jest jedynie niewielki detal ukazany na plakacie. Tenis ziemny rozgrywany jest zazwyczaj na pomarańczowym korcie i właśnie przedstawiony na tym tle sportowiec, widziany z lotu ptaka, stanie się idealnym akcentem do urozmaicenia stonowanej przestrzeni.

Przykuwający oko plakat - tenis ziemny w kolorowej aranżacji

Jeśli mamy żywiołowy charakter, jesteśmy ciągle w ruchu, uwielbiamy wszelkiego rodzaju aktywności fizyczne i najlepiej czujemy się w kolorowych ubraniach, które dodają nam energii, musimy zatroszczyć się o korespondujący z naszą osobowością wystrój. Pomogą nam w tym oczywiście efektowne i przykuwające wzrok plakaty. Tenis z kolekcji Myloview aż tętni soczystymi odcieniami, a oryginalne ujęcia potęgują wrażenie dynamizmu i ruchu. Na jakie przedstawienia się więc zdecydować?

Naszą pierwszą propozycją jest wzór, który składa się z mnóstwa kolorowych piłek. Choć mecze rozgrywane są zazwyczaj żółtymi, my możemy puścić wodze fantazji i zdecydować się na najbardziej nawet wyraziste odcienie, ponieważ w naszym wnętrzu to my dyktujemy reguły gry.

Drugą propozycją jest zdjęcie ukazujące pomarańczowy kort, na którym leży rakieta tenisowa oparta o piłeczkę. Kompozycja podświetlona promieniami słońca prezentuje się bardzo efektownie.

Na koniec zostawiliśmy najciekawsze plakaty. Tenis to przede wszystkim zawodnicy, dlatego i oni mogą się pojawić w naszej aranżacji. Barwne sylwetki graczy, które wyglądają tak, jakby powstały z przypadkowo rozchlapanej farby, to przepis na niezwykle ekstrawagancką dekorację wnętrza salonu lub sypialni.

Młodzieżowe plakaty: tenis w pokoju nastoletniego gracza

Każdy ruch i odejście choć na chwilę od komputera jest na wagę złota, jeśli więc nasze dziecko uprawia jakiś sport, to wspierajmy go w jego pasji. Ping-pong to znakomity wybór, ponieważ do jego uprawiania nie potrzeba dużych nakładów finansowych, a zapewnia nam i ruch, i mnóstwo emocji. Jeśli akurat ta dyscyplina przypadła do gustu nastolatkowi, to mamy idealny plakat. Tenis stołowy przedstawiony w estetyce pop artu to idealne rozwiązanie do młodzieżowej aranżacji. Wizerunek stołu, odbijającej się piłeczki i komiksowa chmurka z napisem „POW” wprowadzi zabawny akcent do wystroju. Możemy także postawić na minimalistycznie ukazaną, czarną sylwetkę gracza, wokół którego rozciągają się kolorowe smugi symbolizujące ruch zawodnika. A jeśli nie interesuje nas ping-pong tylko tenis ziemny, to w takiej samej odsłonie znajdziemy także wizerunki tej dyscypliny sportowej.