Fototapety wg wnętrz - Restauracja

Planujesz przeprowadzić remont w swojej restauracji? A może właśnie otwierasz nowy lokal? Piękne, trwałe, Innowacyjne, w pełni bezpieczne dla zdrowia, ekologiczne fototapety do restauracji to doskonały wybór dla wszystkich tych, którym zależy na naprawdę wyjątkowym efekcie. Dzięki właściwie dobranym motywom uzyskasz w swojej restauracji przyjazną i niepowtarzalną atmosferę. Fototapeta do lokalu gastronomicznego może zupełnie odmienić przestrzeń i spowodować, że czując się dobrze w tym miejscu, goście chętniej będą do niej zaglądać. Unikalny klimat, który szybko zostanie doceniony przez klientów, to gwarancja sukcesu na rynku restauratorskim. Wnętrza Twojej restauracji mogą ozdobić również fenomenalne obrazy, drukowane na wytrzymałym profesjonalnych plótnie. Przeprowadź kuchenne rewolucje z myloview!
26 fototapet

 

Modna restauracja

RestauracjaWnętrze restauracji musi być tak samo atrakcyjne, jak oferowane w nim menu. Ciekawe, barwne i w dobrym guście. Jednym słowem, musi być przepysznie! Pamiętajmy, że to właśnie sala gościnna restauracji jest najważniejszym punktem całego biznesu. Dlaczego? A na co klienci kierują swój wzrok, otwierając drzwi wejściowe? Oczywiście na salę. Jeśli jej wygląd jest odstraszający, nigdy nie będą chcieli spróbować serwowanych tam dań. Nawet, gdy są one tworzone przez najlepszych szefów kuchni na świecie! Nie bez powodu seria programów w stylu „Kuchennych Rewolucji” zalała niemal wszystkie państwa. A to, czym zajmują się Gordon Ramsay, czy Magda Gessler, to nie tylko kompozycja karty menu, lecz także aranżacja całości restauracji. Badania regularnie przeprowadzane przez popularne sieci restauracji i barów wyraźnie mówią, że wygląd przestrzeni oddziałuje na zainteresowanie potencjalnego klienta. Stylizacja potrafi wiele powiedzieć o danej restauracji, jej pracownikach, etyce pracy oraz pozycji na rynku. Klienci cenią sobie spokój, czystość oraz zdecydowane rozwiązania aranżacyjne. Wciąż wielu restauratorów decyduje się na urządzanie wnętrz w tematycznych trendach (np. folk, inspiracje Japonią, Chinami, czy Włochami). Często korzysta się z nowoczesnych projektów, między innymi z trendów minimalistycznych, industrialnych i skandynawskich. Jasne kolory i materiały łatwe w konserwacji, pozwalają zachować miejsce w idealnej harmonii. Fototapety Myloview, ze względu na wysoką jakość wykonania oraz efektowne grafiki, polecane są do stylizacji tego typu przestrzeni. Ogromny wybór dekoracji na stronie Myloview pozwala uniknąć sytuacji, w której to kilka restauracji zdobionych jest tymi samymi wzorami. Gwarantujemy, że unikniecie pomyłek i powtórzeń, a pomieszczenie udekorowane fototapetą sygnowaną przez naszą markę, stanie się jednym z najbardziej rozpoznawalnych punktów w całym mieście! Tapety wykonane są z surowców ekologicznych i nietoksycznych, wyjątkowo opierających się działaniom czynników zewnętrznych.

Pyszne potrawy i nienaganny styl...

Restauracja… Właśnie tym powinna charakteryzować się każda restauracja! Zdajemy sobie sprawę z tego, że trudno zapanować nad wszystkimi elementami tak intensywnie działającego biznesu, dlatego też spieszymy z pomocą. Zajmując się przygotowywaniem menu oraz doborem najlepszych pracowników, restauratorzy najzwyczajniej na świecie zapominają o uporządkowaniu przestrzeni sali restauracyjnej. Komponują ją bez zbyt dużego przywiązania do szczegółów. Drodzy restauratorzy, zauważcie, że restauracja to nie tylko równo ustawione stoliki i krzesła oraz szybko wydawane zamówienia! To przede wszystkim miejsce spotkań dla rodzin, przyjaciół, dla wszystkich, którzy pragną się odprężyć i miło spędzić popołudnie. Pomyślcie w ten sposób, a Wasze wnętrze niech zabłyśnie nowatorskimi, niebanalnymi rozwiązaniami stylizacyjnymi! Wbrew pozorom, nie kosztuje to ani dużo czasu, ani pieniędzy. Siłą każdej kompozycji przestrzeni jest detal. Zdecydujmy się na określony motyw przewodni wnętrza. Dobrze, gdy powiążemy go z serwowaną w tym miejscu kartą. Jeśli specjalizujemy się w potrawach kuchni śródziemnomorskiej, niech wnętrze nawiązuje do jej estetyki – używajmy bieli i beżu, które radośnie dopełnią czerwone, czy zielone akcenty. Kuchnia fusion lubi wnętrza nowoczesne, minimalistyczne, nawet te, wyglądające raczej na sterylne laboratoria. Polecamy do nich szklane i metalowe meble – na pewno zrobią piorunujące wrażenie na gościach! Przysłowiową kropką nad „i” zawsze są dekoracje. Nie przesadzajmy z ich ilością, choć nie powinniśmy z nich rezygnować. Wspaniałym pomysłem są grafiki ścienne, których wzory dopasujemy do każdego typu przestrzeni. Folkowe, geometryczne, inspirowane przyrodą, pejzażem, czy dziełami sztuki – wszystkie propozycje znajdziecie w galerii Myloview. Baza regularnie poszerzana jest o nowe, autorskie wzory. Swoich inspiracji szukajcie w całym sklepie. Szczególnie polecamy kolekcje fototapety.