Obrazy wg kategorii - Amsterdam

Obraz Amsterdam to propozycja dla wszystkich miłośniczek holenderskiego stylu i stolicy Holandii, słynącej z wielu mostów, kanałów oraz rowerów. Wśród różnorodnych obrazów Amsterdam możemy wyróżnić malownicze pejzaże miejskie z urokliwą architekturą – krajobraz z barwnymi kamieniczkami sprawdzi się doskonale jako oprawa pomieszczeń, w których przeważają cegła, drewno i stonowane odcienie. Do dekoracji klasycznego salonu możesz wykorzystać ozdobę ścienną, imitującą dzieło malarskie wykonane techniką olejną. Detal z motywem jednośladów będzie się dobrze prezentować w lofcie zaaranżowanym industrialnie – obraz Amsterdam czerwony rower z powodzeniem wykorzystasz także w minimalistycznie urządzonym wnętrzu, którego bazę stanowią jasne barwy i bordowe akcenty.

Obraz domki w Amsterdamie

Obraz domki w Amsterdamie

Amsterdam w minimalistycznym stylu? Na obrazie to wyjątkowe, zabytkowe miasto, zyskuje prawdziwie nowoczesny charakter.
Obraz inspiracje holenderskie

Obraz inspiracje holenderskie

Kolorowe tulipany, wiatraki i słoneczne lato - uwielbiamy wpatrywać się w taki krajobraz Holandii!
50 obrazów
Obraz kanał w Amsterdamie

Obraz kanał w Amsterdamie

"Wenecja północy" to jedno z najpiękniejszych miast kontynentu. Na obrazach prezentuje się wyśmienicie.
Obraz kolorowy Amsterdam

Obraz kolorowy Amsterdam

Barwne kamienice to znak rozpoznawczy Amsterdamu. Taki obraz ozdobi eklektyczne wnętrze salonu.
Obraz Amsterdam do salonu

Obraz Amsterdam do salonu

Dla urozmaicenia klasycznego salonu, na ścianie powieśmy obraz inspirowany jednym z najbardziej fascynujących miast - Amsterdamem.
Obraz Amsterdam o zachodzie słońca

Obraz Amsterdam o zachodzie słońca

Spokojny wieczór w Amsterdamie maluje wyjątkowy pejzaż - zachód słońca na obrazie ociepli wnętrze sypialni.
Obraz holenderski wiatrak

Obraz holenderski wiatrak

Na obrazach zamknęliśmy piękno holenderskich pejzaży. Wybierzcie ten widok, który najbardziej Was inspiruje.
Obraz mapa Amsterdamu

Obraz mapa Amsterdamu

Mapy miast w stylu minimal to obecnie jeden z najmodniejszych motywów graficznych, którymi ozdabiamy swoje wnętrza.
Obraz Amsterdam - tryptyk

Obraz Amsterdam - tryptyk

Tryptyk z widokiem miasta to elegancki detal ozdobny w pokoju dziennym.
Obraz Amsterdam do przedpokoju

Obraz Amsterdam do przedpokoju

Stylowy wygląd przedpokoju stworzymy poprzez wybór odpowiednich dekoracji - np. obrazów z miejskimi inspiracjami.
Obraz architektura Amsterdamu

Obraz architektura Amsterdamu

Symboliczna architektura Amsterdamu uwieczniona na nowoczesnym obrazie spodoba się wszystkim podróżnikom.
Obraz budynki w Amsterdamie

Obraz budynki w Amsterdamie

W romantycznej sypialni sprawdzą się nie tylko na obrazy z kwiatami. Równie ciekawie wyglądają tu płótna z miejskimi widokami.

 

Obraz Amsterdam: holenderska stylistyka

Obraz z urokliwym, nadrzecznym pejzażem z powodzeniem wyeksponuje holenderską stylistykę we wnętrzach. Dekoracja ścienna sprawdzi się doskonale w zestawieniu z jasną kolorystyką i prostymi rozwiązaniami aranżacyjnymi. Styl charakteryzuje się wykorzystaniem klasycznego wyposażenia – zaaranżowane wnętrza są jednocześnie przestrzenne, eleganckie i minimalistyczne. Obraz Amsterdam z widokiem na miejską scenerię będzie się dobrze prezentować w połączeniu z elementami typowymi dla holenderskiej stylistyki – rattanowymi krzesłami, wełnianymi pokrowcami, masywnymi szafami. Ozdoba ścienna stanie się efektownym tłem dla tradycyjnego stołu, kilku wiszących lamp, antycznych detali i bielonych drewnianych kredensów. W kolekcji sklepu internetowego Myloview.pl znajdziesz malowniczy pejzaż miejski, przedstawiający urokliwą uliczkę – detal ścienny będzie się dobrze komponować w przestrzeni, którą udekorowano tradycyjnymi, holenderskimi motywami – tulipanami i wiatrakami. Klimatyczny obraz z charakterystyczną budowlą na tle kolorowej łąki, sprawdzi się idealnie w duecie z lustrem w drewnianej ramie oraz wiklinowymi doniczkami.

Amsterdamskie pejzaże we wnętrzach

Urokliwe pejzaże efektownie upiększą klasycznie urządzone wnętrza. Przy użyciu obrazu Amsterdam czerwony rower wprowadzisz do pomieszczenia wyrazisty, bordowy akcent. Czarno-biała fotografia będzie się dobrze prezentować w przestrzeni, w której przeważają stonowane kolory, klasyczne motywy i drewniane wyposażenie. Dekorację możesz powiesić nad komodą z mnóstwem nastrojowych zdjęć i wazonem z tulipanami – ozdoba ścienna w zestawieniu z klimatycznymi detalami stworzy wyjątkowy nastrój. Spośród efektownych motywów możemy wyróżnić także grafiki, przywodzące na myśl dzieła wykonane w technice olejnej. Kamienice w formie ilustracji będą doskonałą oprawą klasycznych przestrzeni, wykończonych zarówno w szarościach, jak i radosnych pastelach. Miejski krajobraz z widokiem na kanał i kolorowe fasady starych kamieniczek, sprawdzi się idealnie jako oprawa jasnej kanapy, dekorowanej barwnymi poduszkami, a obraz Amsterdam przedstawiający zabytkowy most będzie się dobrze komponować w zestawieniu z metalem i cegłą.

Obraz Amsterdam w nowoczesnych aranżacjach

W kolekcji sklepu internetowego Myloview.pl znajdziesz efektowne grafiki, które sprawdzą się doskonale w modernistycznych i industrialnych aranżacjach. Obraz Amsterdam czerwony rower w czarno-białej kolorystyce będzie doskonałą oprawą przestrzeni, której bazę stanowią geometrycznie profilowane elementy, dodatki inspirowane współczesnym wzornictwem oraz kontrastowe akcenty.

Dekoracja ścienna wyeksponuje urodę bordowego fotela, białych ceramicznych wazonów oraz czarnych, designerskich detali. Ilustracja z barwnymi kamienicami będzie efektownym tłem dla modernistycznej sofy w salonie utrzymanym w ciepłej palecie kolorystycznej – może być wykorzystana także w duecie z nowoczesną komodą lub gustowną lampą stojącą.