Obrazy wg kategorii - Amsterdam

Obraz Amsterdam to propozycja dla wszystkich miłośniczek holenderskiego stylu i stolicy Holandii, słynącej z wielu mostów, kanałów oraz rowerów. Wśród różnorodnych obrazów Amsterdam możemy wyróżnić malownicze pejzaże miejskie z urokliwą architekturą – krajobraz z barwnymi kamieniczkami sprawdzi się doskonale jako oprawa pomieszczeń, w których przeważają cegła, drewno i stonowane odcienie. Do dekoracji klasycznego salonu możesz wykorzystać ozdobę ścienną, imitującą dzieło malarskie wykonane techniką olejną. Detal z motywem jednośladów będzie się dobrze prezentować w lofcie zaaranżowanym industrialnie – obraz Amsterdam czerwony rower z powodzeniem wykorzystasz także w minimalistycznie urządzonym wnętrzu, którego bazę stanowią jasne barwy i bordowe akcenty.

50 obrazów

 

Obraz Amsterdam: holenderska stylistyka

Obraz z urokliwym, nadrzecznym pejzażem z powodzeniem wyeksponuje holenderską stylistykę we wnętrzach. Dekoracja ścienna sprawdzi się doskonale w zestawieniu z jasną kolorystyką i prostymi rozwiązaniami aranżacyjnymi. Styl charakteryzuje się wykorzystaniem klasycznego wyposażenia – zaaranżowane wnętrza są jednocześnie przestrzenne, eleganckie i minimalistyczne. Obraz Amsterdam z widokiem na miejską scenerię będzie się dobrze prezentować w połączeniu z elementami typowymi dla holenderskiej stylistyki – rattanowymi krzesłami, wełnianymi pokrowcami, masywnymi szafami. Ozdoba ścienna stanie się efektownym tłem dla tradycyjnego stołu, kilku wiszących lamp, antycznych detali i bielonych drewnianych kredensów. W kolekcji sklepu internetowego Myloview.pl znajdziesz malowniczy pejzaż miejski, przedstawiający urokliwą uliczkę – detal ścienny będzie się dobrze komponować w przestrzeni, którą udekorowano tradycyjnymi, holenderskimi motywami – tulipanami i wiatrakami. Klimatyczny obraz z charakterystyczną budowlą na tle kolorowej łąki, sprawdzi się idealnie w duecie z lustrem w drewnianej ramie oraz wiklinowymi doniczkami.

Amsterdamskie pejzaże we wnętrzach

Urokliwe pejzaże efektownie upiększą klasycznie urządzone wnętrza. Przy użyciu obrazu Amsterdam czerwony rower wprowadzisz do pomieszczenia wyrazisty, bordowy akcent. Czarno-biała fotografia będzie się dobrze prezentować w przestrzeni, w której przeważają stonowane kolory, klasyczne motywy i drewniane wyposażenie. Dekorację możesz powiesić nad komodą z mnóstwem nastrojowych zdjęć i wazonem z tulipanami – ozdoba ścienna w zestawieniu z klimatycznymi detalami stworzy wyjątkowy nastrój. Spośród efektownych motywów możemy wyróżnić także grafiki, przywodzące na myśl dzieła wykonane w technice olejnej. Kamienice w formie ilustracji będą doskonałą oprawą klasycznych przestrzeni, wykończonych zarówno w szarościach, jak i radosnych pastelach. Miejski krajobraz z widokiem na kanał i kolorowe fasady starych kamieniczek, sprawdzi się idealnie jako oprawa jasnej kanapy, dekorowanej barwnymi poduszkami, a obraz Amsterdam przedstawiający zabytkowy most będzie się dobrze komponować w zestawieniu z metalem i cegłą.

Obraz Amsterdam w nowoczesnych aranżacjach

W kolekcji sklepu internetowego Myloview.pl znajdziesz efektowne grafiki, które sprawdzą się doskonale w modernistycznych i industrialnych aranżacjach. Obraz Amsterdam czerwony rower w czarno-białej kolorystyce będzie doskonałą oprawą przestrzeni, której bazę stanowią geometrycznie profilowane elementy, dodatki inspirowane współczesnym wzornictwem oraz kontrastowe akcenty. Dekoracja ścienna wyeksponuje urodę bordowego fotela, białych ceramicznych wazonów oraz czarnych, designerskich detali. Ilustracja z barwnymi kamienicami będzie efektownym tłem dla modernistycznej sofy w salonie utrzymanym w ciepłej palecie kolorystycznej – może być wykorzystana także w duecie z nowoczesną komodą lub gustowną lampą stojącą.