Obrazy wg kategorii - Jaszczurki

Obrazy jaszczurki to propozycja dla wielbicieli nieszablonowych detali we wnętrzach. Dekoracje ścienne z tak nietypowym motywem zdynamizują przestrzeń i dodają jej charakteru. Obrazy jaszczurki sprawdzą się doskonale w pokojach chłopców i nastolatków. W sypialniach tych pierwszych polecamy wykorzystać bajkowe grafiki. Do młodzieżowego królestwa młodego adepta tajemnic natury warto wprowadzić kadry z unikatowymi, kolorowymi gadami – te ożywią nowoczesny wystrój i podkreślą zamiłowanie chłopca do zwierząt. Płótna warto zastosować także w sklepie zoologicznym – wyeksponują zapewnią ścianom atrakcyjniejszy wygląd.

50 obrazów

 

Obrazy jaszczurki: oryginalna oprawa dziecięcego pokoju

Obrazy z motywem różnokolorowych gadów możemy wykorzystać do ozdoby chłopięcego pokoiku. Warto wybrać detale ścienne ze wzorami zaczerpniętymi ze słynnych bajek oraz dekoracje w wersji graficznej. Wesołe kadry wniosą do wnętrza feerię radosnych barw i zdynamizują tradycyjną, dziecięcą aranżację. Kolorowe ilustracje stworzą przytulną atmosferę w pokojach młodszych dzieci. Graficzna dekoracja z jaszczurkami może zostać wykorzystana w pokojach, w których przeważają kontrastowe połączenia – podkreśli bazowe odcienie w stylizacji i doda wnętrzom wyrazistości. Ekspresyjną kompozycję w bajkowym wydaniu marka Myloview posiada w różnych paletach kolorystycznych. Dzięki temu z łatwością dobierzesz obraz jaszczurek do kolorystyki dekorowanego wnętrza.

Kolorowe obrazy - jaszczurki w sypialni starszego chłopca

Dekoracje ścienne z charakterystycznym gadem to propozycja także dla nastolatków interesujących się przyrodą, a w szczególności fauną. Młodzi miłośnicy terrarystyki mogą przy użyciu nietypowych fotografii ze świata natury zaakcentować swoje uwielbienie do kameleonów i gekonów. W kolekcji posiadamy kadry przedstawiające najróżniejsze gatunki gadów oraz płótna ze współczesnymi ilustracjami w czarno-białej palecie – sprawdzą się doskonale do ozdoby minimalistycznie i nowocześnie urządzonych wnętrz. W pokoju nastolatka warto wykorzystać także fotografie przywodzące na myśl popularną animację – „Rango”. Wielbiciele przygód słynnego, zielonego szeryfa, mogą ozdobić sypialnię barwnymi obrazami! Płótna stworzą w pomieszczeniu beztroską, radosną atmosferę i umilą wieczory spędzane wśród książek oraz szkolnych notatek.

Obrazy z jaszczurkami: dekoracja sklepu zoologicznego

Obrazy jaszczurek będą się dobrze prezentować jako tło dla lady w sklepie zoologicznym – zaakcentują charakter przestrzeni i w mgnieniu oka ożywią ścianę. Z płócien możesz wykonać także małą galerię składającą się z oryginalnych ilustracji oraz fascynujących fotografii. Jakie motywy najlepiej wybrać do dekoracji sklepu? O tym poniżej!

  • OBRAZY W ZBLIŻENIU: Doskonałym sposobem na wyeksponowanie działalności będzie wkomponowanie w ścianę kilku obrazów prezentujących jaszczurki w wersji makro. Możemy do tego celu wybrać gady o najbardziej unikatowym i barwnym wyglądzie – dostępne na zamówienie oraz sprowadzane z najdalszych zakątków świata.
  • NATURA W TLE: Wśród płócien, które warto wykorzystać w sklepie zoologicznym, możemy wymienić także dekoracje ścienne przedstawiające jaszczurki na tle zieleni. Pejzaże z gadami odświeżą pomieszczenie i zapewnią sklepowemu wnętrzu efektowny wygląd. W galerii znajdziesz obrazy z jaszczurkami na tle drzew, kamieni i traw. Obrazy w stonowanej kolorystyce będą się dobrze komponować w zestawieniu z naturalnymi materiałami, w tym drewnem, wikliną oraz rattanem.
  • NOWOCZESNE GRAFIKI: Miłośnicy współczesnych trendów mogą sięgnąć po płótna prezentujące grafiki z jaszczurkami w roli głównej. Nieco abstrakcyjne, kolorowe desenie zdynamizują monochromatycznie wykończone przestrzenie oraz dodadzą im ekspresji. Możesz wybrać czarno-białe ilustracje lub wesołe kompozycje w nowoczesnym wydaniu. Nic nie stoi na przeszkodzie, byś uatrakcyjnił wygląd pomieszczenia przy użyciu wielkoformatowej dekoracji – fototapety z oryginalnym, egzotycznym motywem. To obecnie jeden z najważniejszych trendów wnętrzarskich!