Naklejki wg kategorii - Kamienie

Często najbardziej inspirujące bywa to, co proste i nieskomplikowane. Otaczający nas świat oraz przyroda dostarczają każdego dnia oryginalnych pomysłów, które aż proszą się o wykorzystanie w kreatywny sposób. To właśnie za sprawą takich inspiracji zaprojektowaliśmy wiele naszych atrakcyjnych naklejek. Kamienie stały się jednym z najbardziej niezwykłych tematów, a ich potencjał dekoracyjny okazał się zaskakujący. Dziś chętnie opowiemy Wam więcej o zaletach tego rodzaju ozdób oraz najlepszych i najciekawszych sposobach wykorzystania ich w domu. Mogą one bowiem służyć nie tylko jako naklejki ścienne. Kamienie to uniwersalny motyw, którym możemy ozdobić również nasze meble, drzwi czy nawet przedmioty codziennego użytku.

48 naklejek

 

Oryginalne naklejki: kamienie nie są nudne!

Na pewno niejedną osobę dziwi nasz zachwyt nad tym motywem dekoracyjnym. W końcu jako temat ozdób do domu zwykliśmy wykorzystywać to co niezwykłe, unikatowe. Dokładnie tego  samego oczekujemy, jeśli chodzi o naklejki. Kamienie posiadają jednak wszystkie z wymienionych cech! Nasze wzory są tego najlepszym przykładem. Sami najlepiej się przekonajcie przeglądając ofertę Myloview. Dołożyliśmy również wszelkich starań, aby każda z naklejek była w pełni dopracowana i mogła stać się ciekawą, atrakcyjną ozdobą w Waszym mieszkaniu. Poniżej przygotowaliśmy również kilka interesujących sposobów ich wykorzystania, pośród których być może znajdziecie odpowiednią inspirację dla siebie. 

Wakacyjna naklejka na ścianę – kamienie na brzegu morza

Niemal każdy z nas lubi się otaczać pamiątkami oraz fotografiami z wakacji. Przypominają nam one przyjemnie spędzony czas oraz przywołują wspomnienia z egzotycznych miejsc. Na tej samej zasadzie chętnie sięgamy również po duże zdjęcia lub obrazy przedstawiające morskie krajobrazyczy zdjęcia tropikalnych plaż. Nie zawsze jednak dysponujemy w domu odpowiednią powierzchnią, aby zdecydować się na takie ozdoby. Zdarzyć się może również tak, iż zwyczajnie poszukujemy nieco dyskretniejszej i bardziej subtelnej dekoracji. W takich przypadkach znakomite rozwiązanie stanowią właśnie naklejki. Kamienie ułożone w stosik na piasku, wyrzucone przez morskie fale na brzeg albo wymieszane wraz z muszlami, to tylko kilka pomysłów na subtelną ozdobę, którą z powodzeniem możemy umieścić w dowolnym miejscu wybranego pomieszczenia. Oczywiście naklejki mogą stanowić również dopełnienie większej całości aranżacyjnej. Jeśli na przykład nasz salon pełen jest wakacyjnych pamiątek, to za pomocą tego rodzaju ozdób łatwo zapełnimy pozostałą pustą przestrzeń.

Łazienkowe naklejki ścienne: kamienie i woda

Kamienie na brzegu morza to dobry wybór nie tylko do salonu czy sypialni. Świetnie sprawdzą się także w innych pomieszczeniach, w których zależy nam na łagodnej i relaksacyjnej atmosferze. Warto więc przez chwilę zatrzymać się przy łazience. Współcześnie coraz modniejsze staje się ich dodatkowe dekorowanie i urozmaicanie, a spośród wielu ozdób do wyboru jedną z najciekawszych jest właśnie naklejka na ścianę. Kamienie nad brzegiem morza, o których wspomnieliśmy na początku, świetnie będą prezentować się w pobliżu lustra (na przykład po obu jego stronach) albo w miejscu widocznym z wanny. Do łazienki pasować będą również i inne wzory, niekoniecznie ukazujące plażę. Z dostępnych alternatyw szczególnie interesujące są fotografie kamieni obmywanych przez górskie potoki. Widok płynącej wody to sprawdzony i zawsze trafny wybór do łazienki. Jeśli więc odpowiednio postaramy się podczas dekorowania wnętrza, to nasza codzienna kąpiel odbywać się będzie w urokliwym otoczeniu, a tym samym stanie się znacznie przyjemniejsza.

  • Warto również podkreślić, iż ozdoby tego rodzaju dobrze sprawdzą się w łazience z racji swojej wytrzymałości oraz odporności na wilgoć. Śmiało więc możecie już zacząć planować nowy wygląd tego pomieszczenia, uatrakcyjniony za pomocą naklejek z kamieniami i płynącą wodą.

Uniwersalne naklejki – kamienie do każdego wnętrza

Wakacyjno-podróżniczy salon czy atrakcyjna łazienka to jednak wciąż nie koniec możliwości jakie oferują kamienie jako temat dekoracji. Jeśli więc na przykład potrzebujemy ozdoby eleganckiej i stylowej, możemy sięgnąć po naklejki przedstawiające kamienie szlachetne. Na zasadzie kontrastu ich wyraziste barwy doskonale będą się prezentować między innymi w klasycznym, ciemnym salonie. Jeżeli natomiast poszukujemy dekoracji bardziej stonowanej, która nie rozprasza swoim wyglądem, warto zdecydować się fotografię ukazującą kamienie ułożone równo, jako kostka brukowa, mur lub inna konstrukcja. W takim przypadku powinniśmy wybrać bardziej jednolitą i niezbyt intensywną kolorystykę. Tego typu wzory mogą być świetnym uzupełnieniem wnętrza w stylu minimalistycznym lub industrialnym.