Naklejki wg kategorii - Owoce • Naklejki na laptopa

Obcowanie z przyrodą stanowi dla nas źródło przyjemności oraz pozytywnej energii. Kontakt z naturą działa relaksująco na nasz mózg, dostarczając do niego odprężających bodźców takich jak kojące dźwięki, przyjemne zapachy czy łagodne kolory. Zwłaszcza tych ostatnich dużo odnajdziemy na łonie przyrody. Mowa tu między innymi o kwiatach, ale i owocach, których barwy oddają wszystkie kolory tęczy. Fakt ten stanowił inspirację przy projektowaniu wspaniałych ozdób do naszych domów i mieszkań – naklejek z owocami. Dziś chcielibyśmy opowiedzieć Wam więcej o ich zaletach. Istnieje wiele powodów dla których warto sięgnąć właśnie po naklejki na ścianę. Owoce jako motyw stanowią gwarancję barwnej stylistyki i ożywczej atmosfery pod naszym dachem.

545 naklejek

 

Oryginalne naklejki: owoce z lasu, owoce z tropików

Kiedy myślimy o owocach jako wzorze na ścianę, całkiem możliwe, że każdemu z nas przyjdzie do głowy inny smakołyk. Wynika to między innymi z faktu, iż jest to niezwykle bogata i różnorodna stylistyka. Równie szeroki wybór otrzymamy w przypadku naklejek na ścianę. Owoce występują w setkach odmian, kształtów i rozmiarów, dzięki czemu każdy odnajdzie pośród nich jakiś wzór dla siebie. Podczas gdy jednych skuszą drobne owoce leśne w ciepłych kolorach, inni preferować będą żywe barwy owoców tropikalnych. Możliwości są olbrzymie. Wystarczy dosłownie kilka chwil, aby spośród setek wzorów wybrać najatrakcyjniejsze dla nas naklejki. Na owocach jako temacie ozdób do naszych mieszkań można zawsze polegać – ten motyw przyciągnął już wielu entuzjastów. Czy pod dachem naszego domu marzy się nam atmosfera spokojnego sadu, czy gorący żar tropików – naklejki z owocami zagwarantują pożądany efekt. Wystarczy odrobina chęci i bez wielkiego remontu możemy całkowicie odmienić wygląd swojego mieszkania. Gdy na ścianach znajdą się już naklejki, owoce sprawią, iż spojrzymy na nasz dom zupełnie inaczej.

Wybierając naklejki: owoce dla każdego domu

Mając tak szerokie możliwości podczas aranżacji domu, warto rozważyć który z owoców konkretnie miałby ozdobić nasze ściany. Chcąc ułatwić podejmowanie takich decyzji, opiszemy kilka najchętniej wybieranych motywów, wraz z przykładami ich zastosowania. Mogą one również stanowić inspirację, która pomoże Wam w stworzeniu własnej, oryginalnej aranżacji, sięgającej po naklejki z owocami.

  • Pyszności z ogrodu: truskawki i maliny oba te gatunki owoców są do siebie kolorystycznie zbliżone oraz oba przyjemnie się nam kojarzą. Orzeźwiające koktajle, słodkie konfitury, desery z bitą śmietaną i czekoladą – oto kulinarne nawiązania, które niosą za sobą truskawki i maliny. Jeżeli więc pośród kolorów lubimy soczystą, intensywną czerwień, a przy okazji mamy słabość do takich pyszności, warto wybrać właśnie takie naklejki. Owoce do kuchni muszą przecież smakowicie się kojarzyć, prawda? A właśnie tam polecalibyśmy wykorzystać owe wzory.
     
  • Skarby sadu: jabłka i gruszki – oto kolejne dwa owoce, które łatwo możemy połączyć w parę. Oba posiadają długą tradycję bycia wykorzystywanymi jako temat ozdoby. Nic więc dziwnego, że trafiły również na naklejki. Owoce te przywodzą nam na myśl piękne sady, dobrze znane z krajobrazów naszego kraju. Zarówno jabłka jak i gruszki stanowią sprawdzony motyw aranżacyjny, dość klasyczny i stonowany w swojej wymowie. Dlatego też, jeżeli szukamy czegoś tradycyjnego oraz łatwego do wkomponowania we wszystkie style, to właściwe sięgnęliśmy po właściwe naklejki. Na owocach z sadów nikt jeszcze się nie zawiódł.
     
  • Czar tropików: ananasy, pomarańcze i cytrynyto właśnie wzory, które wniosą do naszego mieszkania największą gamę kolorów. Żywe barwy cytrusów oraz egzotycznych owoców najmocniej zaznaczą swoją obecność na ścianach do nich kontrastowych. Jak więc znaleźć im najlepsze miejsce w naszym mieszkaniu? Można potraktować je właśnie jako jeden, solidny oraz efektowny wzór, który posłuży za ozdobę całego pomieszczenia niczym obraz. Nie musimy jednak koniecznie ograniczać się do jednej naklejki. Owoce do kuchni mogą być splecione w większą kompozycję, której różnorodność barw i kształtów niezwykle ożywi całe wnętrze, umilając nam każdego dnia przyrządzanie posiłków.

Naklejki na ścianę: owoce nie tylko na zdjęciach

Podczas wymyślania pomysłu na aranżację z użyciem naklejek, pamiętajmy, że nie musimy ograniczać się jedynie do fotografii przedstawiających owoce. Niezwykle dobrze na ścianach wyglądają również artystyczne szkice wykorzystujące ten motyw. Szukając więc czegoś oryginalnego, warto rozważyć sięgnięcie właśnie po takie naklejki. Owoce w formie grafiki świetnie sprawdzą się pośród pomieszczeń stawiających na subtelność oraz delikatne dodatki.