Naklejki wg kategorii - Kontynenty

Naklejka kontynenty to połączenie nowoczesnego designu z funkcjonalnością – przy jej użyciu możemy zachować w zasięgu wzroku miejsca, które nas motywują, które pragniemy zobaczyć, bądź te, z którymi mamy dobre wspomnienia. Dekoracja ścienna posłuży także do ożywienia ściany i dodania aranżacji, wyrazistości. Naklejka kontynenty świetnie sprawdzi się w salonie i w pokoju dziecka. W pierwszym przypadku warto postawić na efektowne wzory w graficznej odsłonie. W dziecięcej sypialni doskonałym rozwiązaniem będzie zastosowanie barwnych, nawet nieco bajkowych naklejek ze zwierzakami i symbolami poszczególnych krajów oraz regionów geograficznych.

424 naklejek

 

Naklejka z kontynentami: salonowa dekoracja

Naklejka kontynenty prezentująca poszczególne obszary geograficzne lub mapę świata będzie idealną oprawą nowocześnie urządzonych salonów. Dekoracja ścienna podkreśli naszą gotowość do podążania za światowymi trendami – stanowi doskonałą propozycję dla „obywateli świata”, a także osób uwielbiających podróże. Poniżej prezentujemy sposoby na wykorzystanie naklejki z kontynentami do ozdoby salonu.

  • GRAFIKA W CZERNI Naklejkę na ścianę kontynenty przedstawiającą jedynie kształty poszczególnych regionów, polecamy miłośnikom minimalizmu. Czarno-biała dekoracja ścienna sprawdzi się świetnie w modernistycznych salonach, wykończonych monochromatycznie i urządzonych w duchu współczesnego designu. Taka naklejka kontynenty z łatwością wpasuje się w jasne wnętrze, którego bazę stanowią elementy inspirowane światem geometrii, oryginalne dodatki i kontrastowe rozwiązania.

  • KONTYNENTY W FORMIE SŁÓW Tego typu naklejka kontynenty cechuje się szerokim zastosowaniem w wystroju wnętrz. Nie musimy decydować się na mapę świata. Możemy wkomponować w ścianę salonu jedynie wybrany kontynent, i tym samym zaakcentować nasze przywiązanie do konkretnego obszaru, miejsca, czy do kultury poszczególnego regionu. Naklejka prezentująca miasta i nazwy geograficzne będzie nieszablonowym i wyrazistym akcentem dekoracyjnym – dobrana do stylizacji pod kątem kolorystycznym dodatkowo uwydatni wiodącą paletę i ożywi przestrzeń.

  • KOLOROWA DEKORACJA Naklejka prezentująca kolorową mapę w designerskim wydaniu sprawdzi się świetnie w eklektycznie i modernistycznie zaaranżowanych salonach. Grafika wniesie do wnętrza kolor, ekspresję, optymizm. Naklejka we wszystkich kolorach tęczy to propozycja dla osób, które pragną odświeżyć monochromatycznie wykończone przestrzenie i dodać im wyrazistości. Dekoracja będzie także doskonałym motywatorem dla tych, którzy marzą, by podróżować i zwiedzać świat. Wprowadzona w efektowny sposób w przestrzeń salonu, przybliży nieco marzenia i nie pozwoli spocząć na laurach. Doskonałym rozwiązaniem będzie tutaj dopasowanie naklejki na ścianę kontynenty do odcieni mebli tapicerowanych – elementy zharmonizowane pod kątem kolorystycznym zapewnią piękny efekt końcowy.

Naklejka na ścianę kontynenty w dziecięcym pokoju

Naklejka prezentująca mapę kontynentów w bajkowej, barwnej odsłonie przybliży dziecku świat. Dekoracja ścienna zachęci maluchów do czytania, uczenia się, zadawania pytań – dodatkowo także uczyni wnętrze przyjaznym i przytulnym miejscem, sprzyjającym zabawie oraz wyobraźni.

  • KONTYNENT W FORMIE OBRAZÓW Naklejka na ścianę kontynenty prezentująca wybrane miejsca przy użyciu obrazków sprawdzi się doskonale w pokoju maluchów. Taką mapę możemy wykorzystać nie tylko jako ozdobę ścienną, ale także jako okleinę na drzwi lub szafę. Dekoracja wniesie do wnętrza feerię kolorów i nada sypialni ciepły, przytulny wygląd.

  • KONTYNENT ZE ZWIERZĘTAMI Naklejka przedstawiająca region geograficzny wraz z charakterystyczną dla niego fauną, to propozycja dla dzieci interesujących się światem zwierząt i przyrodą. Taka dekoracja będzie sprzyjać hobby i pierwszym naukowym wyzwaniom – doskonale spełni swą rolę edukacyjną, a także ożywi i uatrakcyjni ścianę w pokoju. Kontynent w takiej formie warto wkomponować w przestrzeń nad łóżkiem lub biurkiem. Grafika uatrakcyjni dziecięcy pokoik i doda uroku każdej aranżacji.