Naklejki wg kategorii - Góry

Istnieje dobrze znane powiedzenie od lat przypisywane kilku różnym znanym alpinistom, mówiące o tym, dlaczego właściwie warto wspinać się na góry, szczególnie te, które przecież zostały już zdobyte: "Dlaczego? Bo są!" powie każdy miłośnik gór. Faktycznie: dla wielu entuzjastów górskich wspinaczek jest to nie tylko wystarczający, ale też najlepszy powód. Wiadomo, oczywiście, górskie wycieczki to coś o wiele więcej niż tylko mozolne wspinanie się na szczyt: to przygody, nowe znajomości zawierane na ścieżkach i w schroniskach, to świadomość, że dokonało się czegoś wyjątkowego, kontakt z przyrodą, zapierające dech widoki... A te ostatnie możesz mieć też na co dzień, jeśli tylko sięgniesz po nasze naklejki na ścianę góry - i nie tylko te na ścianę! W naszym katalogu znajdziesz mnóstwo górskich wzorów, których użyjesz do udekorowania różnych powierzchni: mamy naklejki na samochód góry, i naklejki na lodówkę czy laptopa. 

Zimowa naklejka z górami

Zimowa naklejka z górami

Naklejka ścienna to szybki sposób na odmianę Twojej przestrzeni. Odpowiedni wzór dopasowany kolorystycznie do wnętrza, pozwoli pozbyć się nudy w pomieszczeniu.
Czarno-biała naklejka do salonu

Czarno-biała naklejka do salonu

Nocna wersja naklejki z motywem gór, to wzór uniwersalny, który wpasuje się w wiele pomieszczeń i kolorów.
102 naklejek
Typograficzna naklejka góry

Typograficzna naklejka góry

Jesteś miłośnikiem gór? Koniecznie podkreśl to w Twojej przestrzeni. Motyw typograficzny będzie motywować Cię do podejmowania kolejnych przygód.
Naklejka rysunek gór

Naklejka rysunek gór

Jeżeli lubisz pomieszczenia w stylu skandynawskim lub boho, to naklejka w formie rysunku będzie idealnym dopełnieniem Twojego wnętrza.
Naklejka góry do pokoju dziecka

Naklejka góry do pokoju dziecka

W pokoju dziecka pastele i akwarela to motywy, które delikatnie wpasują się w przestrzeń i lekko ją ozdobią.
Naklejka góry w Rosji

Naklejka góry w Rosji

Górski motyw z nutką klimatu retro naklej na ścianie tuż nad łóżkiem. Będzie to bardzo oryginalny sposób na ozdobienie sypialni.
Naklejka góry do sypialni

Naklejka góry do sypialni

Nasza propozycja górskiej naklejki, to oryginalny pomysł na ozdobienie przestrzeni. Jasny, pastelowy motyw idealnie wpisze się w jasne ściany.
Naklejka malowana akwarelą do kuchni

Naklejka malowana akwarelą do kuchni

Naklejka w kuchni? Dlaczego nie! Nasze materiały są odporne na zabrudzenia i wodę, dlatego ze spokojem możesz zdecydować się na taki rodzaj dekoracji ściennej.
Atramentowa naklejka góry

Atramentowa naklejka góry

Naklejka stylizowana na górski krajobraz malowany atramentem, jest niezwykle oryginalnym motywem, który w sypialni stworzy ciekawy klimat.
Naklejka śnieżny krajobraz

Naklejka śnieżny krajobraz

Naklejka ścienna to idealny patent dekoracyjny dla studentów, którzy wynajmują mieszkanie lub pokój. Naklejkę łatwo można nakleić, jak i zdjąć.
Górska naklejka dla dzieci

Górska naklejka dla dzieci

Urocza dekoracja ścienna z górskim motywem, świetnie sprawdzi się w pokoju małego dziecka.
Naklejka nocny krajobraz

Naklejka nocny krajobraz

Niedźwiedź w połączeniu ze szczytami gór, może być dekoracją w typowo męskim otoczeniu.

 

Szczytowe osiągnięcie stylu: naklejki góry nie tylko dla alpinistów

Trudno wyobrazić sobie, by w jakiejkolwiek kolekcji naklejek z pejzażami mogło zabraknąć tak ukochanego przez mnóstwo ludzi widoku, jakim są góry i górskie szczyty. Przecież to jeden z najbardziej imponujących pejzaży, jakie w ogóle istnieją! A naklejki góry to jedne z najpiękniejszych dekoracji w naszym katalogu.

Mawia się, że gdy chcesz poczuć się mały i nieważny, i jeśli chcesz spojrzeć na swoje codzienne życie z odpowiednio odległej perspektywy, powinieneś koniecznie wyjechać w góry. Coś w tym jest, nie uważacie? Nawet niewielkie góry, takie jak francuskie Ardeny czy polskie Bieszczady, mogą sprawić, że człowiek szybko poczuje się naprawdę malutki. Nasze naklejki na ścianę góry nie są jednak po to, aby onieśmielać: stworzyliśmy je, aby każdy mógł ozdobić swoje mieszkanie lub firmę pięknym górskim widokiem. A jak to zrobić? Przeczytajcie nasz poradnik, a przekonacie się...

Inspirujące naklejki góry: wejdź na szczyt swoich możliwości

Jaki pejzaż przychodzi Ci na myśl, kiedy myślisz o czymś, co jest inspirujące, ale jednocześnie symboliczne? Oczywiście, że gusta i preferencje bywają najrozmaitsze, ale stawiamy dolary przeciwko orzechom, że dla znacznej większości osób będzie to nic innego, a właśnie góry! W zasadzie trudno nawet powiedzieć, co było pierwsze: czy podszyty lękiem podziw dla górskich szczytów, które sprawiają, że każdy człowiek czuje się malutki, nieważny i delikatny, czy może liczne górskie metafory w kinie, malarstwie, poezji i wszystkich innych sztukach (na myśl przychodzi słynny Wędrowiec nad morzem mgły Friedricha). Wniosek? Jeżeli potrzebujesz czegoś, co będzie inspirować Cię każdego dnia, ale co jest nieco bardziej wyrafinowane niż te wszystkie dobre znane motywujące hasła w rodzaju You can do it! czy Don't give up!, sięgnij po naklejki góry. Możesz udekorować nimi swoje biuro (także domowe biuro) albo dowolną inną przestrzeń: nie tylko osiągniesz cudownie stylowy efekt, ale także zapewnisz sobie codzienną dawkę inspiracji!

Samochodem w góry

Naklejki na samochód góry to ozdoba, która sprawdzi się nie tylko w przypadku firmowych samochodów używanych przez pracowników przedsiębiorstw takich jak biura podróży, hostele czy firmy logistyczne. Będą wyglądać dobrze także jako dekoracja typowo "cywilnego" samochodu, którego właściciel chciałby, aby jego maszyna wyróżniła się z tłumu bardzo podobnych aut! To coś, czym na pewno nie pogardzi każdy zapalony alpinista.

Powiększ swoje wnętrze nad poziom morza

Każda naklejka przedstawiająca szerokie, pełne rozmachu pejzaże, jeśli tylko jest odpowiednio duża (a zatem naklejka na lodówkę czy naklejka na laptopa raczej się tutaj nie sprawdzą, niestety), ma moc powiększania wnętrza, które zostanie nią udekorowane. Wystarczająco duże naklejki na ścianę góry - na przykład takie ze wspaniałym ośnieżonym szczytem Mont Blanc czy Mount Everest - sprawi, że wnętrze od razu wyda się znacznie obszerniejsze, a nawet jakby głębsze, przestronniejsze. Dlatego właśnie naklejki góry warto wykorzystać zwłaszcza do udekorowania niezbyt dużych, może nawet ciasnych wnętrz, takich jak na przykład łazienka (niewielkie łazienki to zmora mieszkań w blokach) czy przedpokój. Wszystkie nasze na ścianę góry produkujemy, wykorzystując ekologiczną technologię druku cyfrowego. Dzięki niej naklejki nie tylko zachwycają fotorealistyczną jakością grafiki, lecz także zachowują głębokie, nasycone kolory na długie lata możesz zapomnieć o wyblakłych dekoracjach! Co więcej, jeżeli zajdzie taka potrzeba, swoją naklejkę możesz łatwo wyczyścić: wystarczy, że przetrzesz jej powierzchnię wilgotną ściereczką albo gąbką. W ten sposób zachowasz swoją ozdobę w nienagannej kondycji przez długi, długi czas.