Obraz taniec

Obrazy tańca wniosą do Twojego wnętrza energię, dynamizm i radość. Dekoracje ścienne z powodzeniem wykorzystasz do ozdoby pomieszczeń, zaaranżowanych w różnorodnych stylach i do oprawy przestrzeni, przeznaczonej do nauki tańca. W kolekcji znajdziesz magiczne grafiki oraz fotografie, przedstawiające baletnice i tancerki teatralne. Akcenty ścienne, imitujące obrazy olejne taniec sprawdzą się doskonale w eleganckich pomieszczeniach, których bazę stanowią sztukatorskie formy zdobnicze, szykowne dodatki, ceramika oraz porcelana. Do dekoracji szkoły tańca możesz wybrać fotografiki ze współczesnymi tancerzami. Obrazy taniec towarzyski podkreślą charakter wnętrza i zmotywują do pracy wszystkich uczęszczających na Twoje warsztaty.

Obraz balerina

Obraz balerina

Elegancki obraz z tancerką doda szyku klasycznemu wnętrzu, któremu brakuje efektownej, ale jednocześnie delikatnej ozdoby.
Obraz taniec kobiety

Obraz taniec kobiety

Portret tańczącej kobiety inspirowany sztuką Alfonsa Muchy może stać się oryginalną dekoracją salonu.
40 obrazów
Obraz baletnica do salonu

Obraz baletnica do salonu

Pastelowa kolorystyka obrazu z baletnicą idealnie współgra z kobiecą aranżacją salonu.
Obraz taniec folklor

Obraz taniec folklor

Mieszkanie w stylu etno to feeria kolorów i wzorów. Obraz z tancerkami idealnie wpisuje się w tego typu stylizację.
Obraz taniec w sukniach balowych

Obraz taniec w sukniach balowych

Wytworne tancerki w sukniach balowych: taki obraz to niezbędny element eleganckiego pokoju dziennego lub sypialni.
Obraz taniec współczesny

Obraz taniec współczesny

Miłośnicy tańca współczesnego mogą ozdobić swoje mieszkania kolorowym obrazem z roztańczoną kobietą.
Obraz kroki taneczne

Obraz kroki taneczne

Charakterystyczny taniec w stylu Michaela Jacksona utrwalony na minimalistycznym obrazie to ciekawa dekoracja szkolnej sali.
Obraz taniec latynoamerykański

Obraz taniec latynoamerykański

Żywe kolory na obrazie z tancerką latynoamerykańską dopełnią minimalistyczną, chłodną przestrzeń.
Obraz tańczące baletnice

Obraz tańczące baletnice

Obrazy z tancerkami baletu stanowią uniwersalną dekorację przestrzeni mieszkalnej, szkoły, a także stylowej kawiarni.
Obraz tańczące kobiety malarstwo

Obraz tańczące kobiety malarstwo

Obraz z tancerkami w kolorowych sukniach stanowi wyraziste dopełnienie klasycznej aranżacji mieszkania.

 

Motyw baletnic na obrazach - taniec emocji

Obraz taniec wykorzystasz do dekoracji wnętrz, urządzonych szykownie i elegancko. Baletowy akcent wprowadzi do przestrzeni piękno – stworzy w pomieszczeniach bajkowy klimat i nada im wyszukaną oprawę. W kolekcji naszego sklepu internetowego znajdziesz ozdoby ścienne, imitujące obrazy olejne taniec. Baletnice, przedstawione na płótnie będą się wspaniale prezentować w zestawieniu z romantycznymi i klasycznymi elementami wystroju – szklanymi świecznikami, bogato zdobionymi tkaninami oraz ażurowymi i koronkowymi akcentami. Obraz taniec znajdziesz w różnorodnych paletach kolorystycznych, co pozwoli Ci dowolnie manewrować barwami w aranżacji pomieszczenia. 

Do oprawy salonu możesz wybrać baleriny w pastelowej i inspirującej, malarskiej odsłonie – taka dekoracja będzie się wspaniale prezentować w klasycznym wnętrzu. Grafiki, imitujące obrazy z baletnicą w pięknym kostiumie, z powodzeniem wykorzystasz jako oprawę szykownej kanapy na wyprofilowanych nóżkach i rzeźbionej komody w salonie w starym stylu. Taneczne detale ścienne, utrzymane w stylistyce retro, sprawdzą się idealnie w pomieszczeniu, którego bazę stanowią kolorowe dodatki, radosne wzory oraz stylizowane, drewniane meble.

Malarski akcent na ścianie: obraz taniec śmierci

Malarskie dekoracje przedstawiające znany obraz Taniec śmierci wykorzystasz do dekoracji różnorodnych pomieszczeń. Akcenty ścienne sprawdzą się idealnie nie tylko w tradycyjnie urządzonych wnętrzach, ale i w tych zaaranżowanych eklektycznie. Obraz Taniec śmierci będzie się wspaniale prezentować w przestrzeni, utrzymanej w gotyckim stylu. Detal ścienny wyeksponuje urodę stylizowanych gablot, starych szaf, mrocznych dekoracji i kryształowych dodatków np. w biurze. Klimatyczny akcent stanie się efektowną oprawą rubinowej sofy w nieco królewskim wydaniu oraz ciemnej, oszklonej i rzeźbionej komody. Obraz Taniec śmierci będzie się dobrze komponować w zestawieniu z atłasowymi zasłonami i ornamentowymi wzorami na poduszkach, tkaninach oraz różnych dodatkach wnętrzarskich.

Taneczne detale ścienne w nowoczesnych pomieszczeniach

Do dekoracji nowocześnie zaaranżowanego salonu możesz zastosować intrygujący i barwny obraz Taniec żywiołów. Dekoracja ścienna będzie się dobrze komponować z elementami, utrzymanymi zarówno w industrialnym, jak i minimalistycznym stylu. Obraz Taniec żywiołów wprowadzi do przestrzeni kolor – nada ścianie nieco abstrakcyjny i surrealny wygląd.

Dekoracja szkół: obrazy z tańcem!

Obrazy z tańcem sprawdzą się doskonale do wyeksponowania charakteru lokali, przeznaczonych do nauki tańca. Ściany sali udekorujesz fotografiami, przedstawiającymi tańczące pary oraz fotografiki ze współczesnymi tancerzami. Detale ścienne, nawiązujące do różnorodnych stylów tanecznych pozwolą Ci wybrać dekorację, która możliwie najlepiej odda klimat prowadzonych przez Ciebie warsztatów. W kolekcji naszego sklepu internetowego znajdziesz obrazy taniec towarzyski, które będą doskonałą motywacją dla początkujących tancerzy. Grafiki ożywią przestrzeń i nadają jej atrakcyjniejszy wygląd. Urokliwe fotografie z tańcem będą idealną wizytówką Twojego studia – obrazy taniec towarzyski wniosą do niego pozytywną energię. Obraz inspirowany tańcem - zarówno tym klasycznym, jak i nowoczesnym - to dynamiczny detal, za pomocą którego odmienimy nudny wystrój niemal każdego wnętrza.