Tapety wg kategorii - Sportowe

Sport poza wszystkimi zaletami dla naszego zdrowia i kondycji posiada również... walory estetyczne! Doskonalę zdawali sobie sprawę z tego już starożytni Grecy. W ich sztuce odnajdziemy bardzo często przedstawienia atletów czy uczestników igrzysk, które wyrażają podziw dla sprawności i kultury fizycznej. Temat ten nie przestał jednak fascynować również dziś – a zainspirowaliśmy się nim projektując nasze tapety sportowe. Tego typu dekoracje bez wątpliwości przypadną do gustu niejednemu kibicowi, miłośnikowi fitness, a także każdemu, kto po prostu lubi zdrowy ruch i wysiłek. Jeżeli i Ty należysz do tej grupy, sięgnij po tapety sportowe na ścianę swojego domu. A jeżeli nie... to może właśnie one zainspirują Cię do rozpoczęcia przygody z którąś z dyscyplin?

Tapeta sportowe symbole

Tapeta sportowe symbole

Nowoczesna tapeta z graficznymi symbolami dyscyplin olimpijskich ozdobi pokój nastolatka - kibica sportowego.
Tapeta motyw piłek dla dzieci

Tapeta motyw piłek dla dzieci

Dynamiczny print ścienny inspirowany sportem to sposób na efektowną dekorację pokoju dziecięcego zaaranżowanego w nurcie minimal.
Tapeta baseball - dla dzieci

Tapeta baseball - dla dzieci

Baseballowa tapeta może znaleźć się nie tylko w pokoju dziecka, ale na przykład w szkolnej szatni.
Tapeta futbol amerykański

Tapeta futbol amerykański

Kolorowa tapeta stanowi ciekawe dopełnienie klasycznie urządzonego pokoju dziecka.
Tapeta joga dla dzieci

Tapeta joga dla dzieci

W pokoju dziewczynki może znaleźć się tapeta, której barwny motyw zainspiruje do większej aktywności fizycznej.
Tapeta latawce na niebie

Tapeta latawce na niebie

Z pomocą takiej tapety wprowadzimy kolor do minimalistycznego wnętrza i ocieplimy aranżację pokoju dziecięcego.
Tapeta piłkarska dla dzieci

Tapeta piłkarska dla dzieci

Tak urządzony pokój małego kibica będzie ulubionym miejscem zabaw! Niech tapeta zdobi jedną ścianę.
Tapeta wakacyjny motyw

Tapeta wakacyjny motyw

Kolorowy motyw ścienny sprawdzi się w roli głównej dekoracji dużej sali przedszkolnej lub szkolnej świetlicy.
Tapeta różowe rowery

Tapeta różowe rowery

Minimalistyczny pokój nastolatka warto uzupełnić o nowoczesne dekoracje, np. graficzną tapetę ścienną.
Tapeta sportowcy - dla nastolatka

Tapeta sportowcy - dla nastolatka

W chłopięcej sypialni postawmy na ścienny motyw piłkarski w klasycznej, stonowanej palecie kolorów.
Tapeta sporty zimowe

Tapeta sporty zimowe

Zima nie musi być pozbawiona kolorów! Przykład? Popatrzcie na naszą barwną propozycję! Taka tapeta sprawdzi się w pokoju dziecka.
Tapeta turniej piłkarski

Tapeta turniej piłkarski

Tapeta z regularnym motywem przypadnie do gustu małym sportowcom. Niech znajdzie się na jednej ścianie, by nie zaburzyć harmonii wnętrza.

 

Tapety sportowe: piłka nożna

Sport jest czymś co łączy ludzi ponad wszelkimi podziałami. Ideę tego doskonale oddają choćby olimpiady. Jednak poza igrzyskami istnieje jeszcze dyscyplina, która bije rekordy popularności na niemal każdym kontynencie. Mowa tutaj oczywiście o piłce nożnej. Tę grę znamy zarówno z pierwszych stron gazet, jak i podwórkowych boisk. W naszej ofercie trafiła również na atrakcyjne tapety sportowe.

Piłkarskie inspiracje kreują wiele możliwości aranżacyjnych. Przede wszystkim dobrze pasować będą one do sypialni kibica, zarówno dorosłego, jak i tego w młodszym wieku. Doskonale sprawdzą się również w salonie lub pokoju dziennym – słowem wszędzie tam, gdzie sami lub wraz ze znajomymi będziemy przeżywać piłkarskie emocje. Dom nie jest jednak jedynym miejscem, do którego ozdobienia możemy wykorzystać tapety sportowe. Piłka nożna to temat, który będzie świetnym uzupełnieniem dekoracji pubu albo sklepu z gadżetami dla kibiców.

Tapety sportowe ze sprzętem: puchary, koszulki, ciężarki

Sport to oczywiście wysiłek, ruch i dynamika... Ale często zapominamy też o innych jego elementach, które są przecież niezbędne – różnorakim sprzęcie, piłkach, pucharach oraz innych gadżetach. Na szczęście my nie pominęliśmy ich podczas projektowania wzorów tapet sportowych na ścianę. Tego typu printy są z jednej strony subtelniejsze (bo nie aż tak dynamiczne), ale z drugiej znacznie bardziej złożone i sprawiające wrażenie pełni, dzięki przedstawieniu równocześnie wielu elementów o różnych kształtach. Dlatego też wzór taki możemy z powodzeniem wykorzystać wszędzie tam, gdzie pomieszczenie wydaje nam się zbyt puste lub odczuwamy niedobór dodatków. Dobrym przykładem może być przestronny salon, albo korytarz, na który brak nam pomysłu. W obu przypadkach warto wybrać tapety sportowe hd, tak aby nawet na największych powierzchniach wzór nie stracił na jakości i zachwycał w każdym calu.

Postacie: tapety sportowe z ćwiczącymi

Czymże jednak byłby sport bez samych sportowców? To właśnie oni tak naprawdę nadają piękno i dynamizm całemu motywowi. Tapety sportowe na ścianę nie będą zawierać jednak ich zdjęć, a powtarzalne, uproszczone graficzne przedstawienia. Czy to czyni je mniej ciekawymi? Absolutnie nie! Nawet nieskomplikowane, często symboliczne wzory potrafią przykuć spojrzenie swoją atrakcyjnością. Postacie na nich nie tylko zachwycają swoją różnorodnością oraz wrażeniem ruchu, ale i precyzją wykonania. Dlatego również w tym przypadku warto zdecydować się na tapety sportowe hd, tak aby móc w pełni docenić wyraziste detale. Wzory ze sportowcami bez wątpliwości będą doskonałym sposobem motywacji do regularnych ćwiczeń. Spośród kilkudziesięciu przedstawionych na tapecie sportów na pewno odnajdziemy taki, który przypadnie nam do gustu. Zachęta do ćwiczeń i estetyczna dekoracja mieszkania w jednym? Dokładnie tak!

Tapety sportowe od nieco innej strony

Piłka nożna, koszykówka czy siatkówka – to sporty, które każdy z nas zna i doskonale kojarzy od dziecka. Zapominamy jednak, iż istnieją jednak i mniej oczywiste, a które również mogą w widowiskowy sposób zagościć na ścianach naszego mieszkania. Za sport może zostać uznana przecież i jazda na rowerze – popularne hobby wielu osób. Wzory odwołujące się do tej formy aktywności mogą przedstawiać same jednoślady, jak i jakiś ich element, na przykład charakterystyczne ogniwa łańcucha. Podobnie szeroko traktując sport, możemy sięgnąć również po żaglówki jako temat na ściany. To kolejna zdrowa, ale i męcząca forma aktywności na świeżym powietrzu. Taki wzór świetnie sprawdzi się w domu każdego miłośnika żeglugi morskiej czy śródlądowej. Oryginalne tapety sportowe mogą czerpać motywy z jeszcze mniej oczywistych dyscyplin. Oferta naszych wzorów zawiera również aranżacje inspirowane golfem, bilardem, a nawet szachami. W końcu sport jest dla wszystkich i każdy bez wyjątku znajdzie dyscyplinę dla siebie!