Plakaty wg kategorii - Tokio

Dzięki plakatowi Japonii zatrzymasz w zasięgu wzroku ulubione kadry z największej metropolii świata. Panorama z widokiem na miasto będzie doskonałą oprawą nowocześnie urządzonych salonów. Plakat Tokio prezentujący najbardziej charakterystyczne motywy dla japońskiej stolicy, stanie się wspaniałym uzupełnieniem aranżacji wnętrza inspirowanej scenerią Kraju Kwitnącej Wiśni. Tokijskie pejzaże z mnóstwem wieżowców wyeksponują modernistyczne meble – będą się dobrze prezentować tam, gdzie przeważa wyposażenie zaczerpnięte ze świata geometrii, współczesny design oraz minimalizm.

46 plakatów

 

Plakat Tokio: sposób na nowoczesne wnętrze

Tokio usytuowane jest na wyspie Honsiu i zewsząd otoczone przez rzeki i monumentalną, nowoczesną architekturę. Z uwagi na modernistyczne budownictwo i klimat miasta, plakaty sprawdzą się świetnie do uwydatnienia charakteru nowocześnie zaaranżowanych pomieszczeń. Miłośnicy japońskiej metropolii dzięki plakatom Tokio wprowadzą do swoich salonów widok na rozświetlone mnóstwem latarenek i diod, miasto nocą. Marka Myloview posiada w swej ofercie krajobrazy miejskie ukazujące różnorodne dzielnice, dzięki czemu z łatwością wpasujemy w wystrój naszego pomieszczenia upragniony kadr. 

Plakat Japonii sprawdzi się doskonale jako oprawa poszczególnych elementów wyposażenia. Wyrazisty, ekspresyjny pejzaż prezentujący ruchliwe, pełne życia, ulice Tokio, będzie się dobrze komponować w zestawieniu z designerskim stołem i nowoczesnymi krzesłami oraz w połączeniu z prostą, minimalistyczną sofą. Panoramę z wieżowcami i rzeką, utrzymaną w stonowanych, ciemnych odcieniach warto wykorzystać jako oprawę modernistycznej kanapy narożnej oraz designerskich foteli i puf. Plakat Tokio prezentujący fragment dynamicznie rozwijającego się miasta, wprowadzi do przestrzeni energię oraz ekspresję. Pejzaż może także zawisnąć w biurze, gdzie będzie sprzyjać wigorowi podczas różnego rodzaju aktywności.

Plakat Tokio w graficznym wydaniu

Do dekoracji nowoczesnego wnętrza – salonu, czy też sypialni nastolatka, możemy wybrać plakat w graficznej odsłonie, prezentujący jedynie zarys wysokich budynków. Możemy wykorzystać grafikę w przygaszonym odcieniu – będzie się dobrze komponować z szarościami, czernią i beżem, charakteryzującymi industrialne, modernistyczne aranżacje. W kolekcji znajdziemy także czarno-białe grafiki z kolorowym akcentem – przy ich użyciu uwydatnimy paletę dominującą w pomieszczeniu. Klasyczna panorama w odcieniu czerni i bieli sprawdzi się jako oprawa minimalistycznej sofy w stylu skandynawskim.

Kadry z zabytkową architekturą

Japońskie aranżacje polecamy wzbogacić o świetnie eksponujący je dodatek – kadr prezentujący pozostałości dawnej architektury miasta. Plakat o Japonii oprawiony w subtelną ramę będzie pięknym uzupełnieniem eklektycznej stylizacji, łączącej w sobie minimalistyczne rozwiązania z motywami, inspirowanymi scenerią Kraju Kwitnącej Wiśni. Do wnętrza, wykończonego naturalnymi materiałami, radzimy wnieść fotografie ukazujące historyczne miejsca. Dobrze sprawdzą się tutaj widoki na Pałac Cesarski oraz ogród – wyeksponują elementy wystroju, inspirowane japońską stylistyką i zbudują odpowiedni nastrój.

Plakat Tokyo Ghoul: dodatek ścienny dla fanów japońskiej mangi

Plakat Tokyo Ghoul polecamy wielbicielom popularnej serii anime. Świat głównego bohatera – Kaneki, za sprawą kolorowych kadrów, może stać się częścią naszego najbliższego otoczenia. Dekoracje ścienne inspirowane japońską bajką sprawdzą się najlepiej w pokojach nastolatków, będących fanami tego rodzaju mangi. Marka Myloview umożliwia wydruk dowolnego obrazu – bez problemu zatem drzwi chłopięcego pokoju ozdobimy grafiką lub ilustracją z indywidualnych zbiorów. Plakat Tokyo Ghoul znajdzie swe miejsce nad designerskim łóżkiem, wśród mebli i kolorowych, nowoczesnych detali. Detal zaczerpnięty z serii anime pozwoli przenieść się w świat fantazji i oderwać od codzienności.