Naklejki wg kategorii - Tokio

Stolica Japonii – Tokio – jest miastem wyjątkowym. Na każdym kroku przeplata się tam wielowiekowa, bogata kultura Kraju Kwitnącej Wiśni oraz niezwykle nowoczesny styl życia. Z mieszanki tej powstaje miejsce jedyne w swoim rodzaju – unikatowe i fascynujące, stanowiące wymarzony cel podróży wielu osób. Wszystkim tym, którzy pragną odwiedzić kiedyś stolicę Japonii, na pewno spodobają się nasze dekoracyjne naklejki z Tokio. Jednak również i inne osoby bez wątpienia docenią ich zalety. Nasze wzory ukazują stolicę Japonii w atrakcyjny, a równocześnie niebanalny sposób. Są również dość uniwersalne, gdyż Tokio jako miasto jest bardzo różnorodne – niejednym potrafi zaskoczyć. Nawet jeśli nie jesteście pasjonatami dekoracji o tematyce miejskiej, to i tak istnieje cała masa powodów, dla których możecie sięgnąć właśnie po te naklejki! Tokio oraz jego atrakcje czekają na Ciebie w naszej ofercie!
41 naklejek

 

Japońskie naklejki na ścianę – Tokio stolicą Kraju Kwitnącej Wiśni

Japonia postrzegana jest jako jedno z najbardziej charakterystycznych państw kontynentu azjactykiego. Przez wiele wieków uchodziła za kraj tajemniczy, unikający kontaktu z resztą świata. Gdy w końcu otworzyła się na zachodnią kulturę, to zaczęła czerpać z niej garściami. Wszystko to miało oczywiście swoje przełożenie na wygląd stolicy Japonii. Do dziś Tokio może uchodzić za symbol całego państwa. Na terenie tego miasta napotkamy wszystkie najbardziej charakterystyczne elementy lokalnej kultury, kojarzone jednoznacznie z Krajem Kwitnącej Wiśni. Oczywiście zobaczycie je również na naszych dekoracyjnych naklejkach. Wzory tego typu świetnie będą wyglądać przede wszystkim w mieszkaniach utrzymanych w stylu podróżniczym lub orientalnym. Jednak i w innych rodzajach wnętrz bez trudu znajdziecie dla nich atrakcyjne miejsce!

Futurystyczna naklejka – Tokio miastem przyszłości

Kiedy zapytamy znajomych, które z miast świata uważają za najbardziej nowoczesne, bardzo często usłyszymy odpowiedź: Tokio. Nic w tym dziwnego, przecież to właśnie Japończycy przodują w robotyce, nanotechnologii oraz wielu innych ścisłych dziedzinach nauk. Niezwykle nowoczesne (a nawet futurystyczne!) są również tamtejsze miasta, w tym oczywiście także i stolica całego kraju. Przekonać możecie się o tym przeglądając między innymi nasze naklejki na ścianę. Tokio pełne jest strzelistych drapaczy chmur, modernistycznych konstrukcji z metalu i szkła oraz ruchliwych ulic, którymi mkną hybrydowe auta. Wzory przedstawiające nowoczesną architekturę pasować będą znakomicie do minimalistycznych mieszkaniach. Ponieważ takie dekoracje są niezwykle wyraziste, to często do uzyskania satysfakcjonującego efektu wystarczy nawet pojedyncza naklejka. Tokio w formie ściennej ozdoby sprawi, iż Wasz pokój nabierze oryginalnego, a zarazem intrygującego charakteru.

Budowle przeniesione na naklejki: Tokio Tower i nie tylko

Tokio rozciąga się na olbrzymiej powierzchni – jego obszar to ponad dwa tysiące kilometrów kwadratowych! Oczywiście w tak rozległej metropolii nie brakuje wspaniałych budowli, wiekowych zabytków oraz atrakcji turystycznych. Bardzo wiele z nich trafiło na nasze naklejki. Pośród wzorów z oferty Myloview odnajdziecie ozdoby przedstawiające najsłynniejsze obiekty znajdujące się w Tokio: górującą nad miastem, liczącą aż 333 metry wysokości wieżę radiowo-telewizyjną Tokio Tower, zabytkowy, skryty pośród rozległych ogrodów Pałac Cesarski, czy uformowany na kształt kopuły stadion Tokio Dome. Naklejki przedstawiające znane miejsca z japońskiej stolicy będą znakomicie wyglądać w pomieszczeniach, w których eksponujemy również zdjęcia z naszych podróży. Są także świetnym sposobem na ozdobienie przedmiotów (na przykład laptopa) miłośnika orientalnej kultury.

Krajobrazowe naklejki na ścianę – Tokio na tle góry Fuji

Tokio jako miasto budzi bardzo różne skojarzenia. Zwykle w naszej wyobraźni jest gigantyczną metropolią, której potężne zabudowania przesłaniają niebo. Jeśli jednak spojrzymy na zdjęcia wykonane w tym mieście, to zauważymy, że z wielu miejsc w obrębie stolicy Japonii doskonale widać charakterystyczną, monumentalną górę Fuji. Naklejki ukazujące Tokio na tle owego masywu są szczególnie oryginalne. Taki malowniczy krajobraz może posłużyć więc za dekorację w niemal każdym pomieszczeniu.

Malownicze naklejki – Tokio pełne zieleni

Inną alternatywą dla wzorów koncentrujących się na wyglądzie zabudowań największej japońskiej metropolii są naklejki przedstawiające zieleń. Wbrew pozorom jest jej całkiem sporo! Pośród ulic Tokio zobaczymy przede wszystkim charakterystyczne drzewa wiśniowe o biało-różowych kwiatach. Wzory ukazujące kontrastowe połączenie bujnej roślinności z nowoczesnymi zabudowaniami każdemu mieszkaniu nadadzą wyrazistego, ciekawego charakteru. Szczególnie dobrze sprawdzą się na ścianach kuchni, salonu oraz sypialni.