Obrazy wg kategorii - Panorama

Porady zebrane w tym tekście skierowane są do wielbicieli przyrody. Jednocześnie chcemy dodać, że wskazówki, które się tutaj znajdą, pomogą ozdobić wnętrze także miłośnikom wielkich miast. Jak to możliwe? Już wyjaśniamy. W orbicie naszych zainteresowań znalazła się bowiem panorama. Obraz ukazujący rozległą przestrzeń może natomiast prezentować i malowniczy krajobraz, i słynną metropolię jak Nowy Jork czy Szanghaj. Właśnie z tego powodu zebrane tutaj wzory są aż tak uniwersalne i spodobają się osobom o całkowicie odmiennych gustach. Zastanówmy się, jaki widok chcemy codziennie oglądać i właśnie taki wybierzmy obraz. Panorama, umiejętnie wkomponowana w dotychczasowy wystrój, zmieni więcej, niż moglibyśmy sądzić. Kluczem do aranżacyjnego sukcesu jest wybór wielkoformatowego płótna – oto nasz przepis na efekt wow w mieszkaniu!

Obraz panorama do przedpokoju

Obraz panorama do przedpokoju

Jak podnieść atrakcyjność przestrzeni przedpokoju? Wieszając na jednej ze ścian przepiękną panoramę gór!
Obraz panorama miasta do salonu

Obraz panorama miasta do salonu

Styl pokoju dziennego stanie się bardziej wyrazisty, gdy na ścianie znajdzie się duży obraz panoramiczny z widokiem miasta nocą.
39 obrazów
Obraz górzysta panorama

Obraz górzysta panorama

Obraz ze spokojnym widokiem gór złagodzi ogólny charakter aranżacji nowoczesnego, przestronnego salonu.
Obraz Londyn nocą

Obraz Londyn nocą

Panorama miasta nocą dobrze prezentuje się w nowoczesnych przestrzeniach - w restauracjach lub kawiarniach.
Obraz miasto o zachodzie słońca

Obraz miasto o zachodzie słońca

Kolory zachodzącego słońca ocieplają panoramę miasta. Taki obraz będzie idealną ozdobą eleganckiego salonu.
Obraz panorama parku Jiuzhaigou

Obraz panorama parku Jiuzhaigou

Rezerwat Jiuzhaigou dostarcza niezapomnianych widoków, którymi zainspirowaliśmy się, tworząc galerię obrazów.
Obraz krajobraz Kanady

Obraz krajobraz Kanady

Krajobraz w formie trzyczęściowego obrazu prezentuje się ciekawie. Taka kompozycja przełamie klasyczną stylizację wnętrza.
Obraz panorama Seattle

Obraz panorama Seattle

Widok wieżowców w Seattle unowocześni przestrzeń salonu. Panorama ścienna skupia na sobie uwagę.
Obraz panorama Yosemite

Obraz panorama Yosemite

Panoramę parku Yosemite umieśćmy w sypialni, by podkreślić naturalną estetykę przestrzeni.
Obraz panorama z lotu ptaka

Obraz panorama z lotu ptaka

Metropolia widziana z lotu ptaka i utrwalona na ściennym obrazie, stanowi główny punkt aranżacji wnętrza w nurcie industrialnym.

 

Utrzymany w wielkomiejskim stylu obraz – panorama słynnej metropolii, która zapiera dech

Często, gdy myślimy o mieście, do głowy przychodzą nam zatłoczone ulice i sięgające chmur wieżowce. Tymczasem miasto miastu nierówne. Jak bowiem zestawić ze sobą urokliwą, zabytkową Pragę i głośny Szanghaj, który nigdy nie śpi? To przecież dwie całkiem inne rzeczywistości! Właśnie dlatego w kolekcji Myloview znajdziemy i obraz panoramiczny utrzymany w nastrojowym klimacie, i taki, który pozwoli nam się przenieść w samo centrum nowoczesnej metropolii. Sprawdźcie koniecznie, które wzory będą pasować do Waszego wnętrza!   

  • Nowocześnie – w tej kategorii znajdują się przedstawienia wielkich, miejskich aglomeracji, które dla większości z nas są synonimem nowoczesności. Będzie to z pewnością nowojorski obraz, panorama miasta jakim jest Londyn, a także Tokio, Toronto czy Szanghaj. Sięgające chmur drapacze, zachwycające mosty i konstrukcje, które wprost przeczą zasadom grawitacji – takie przedstawienia będą pasować jak ulał do industrialnej aranżacji bądź minimalistycznie urządzonego salonu, który chcemy nieco ożywić. Do wyboru mamy kolorowe lub czarno-białe fotografie.  

  • Zabytkowo – miejski obraz panoramiczny sprawdzi się jednak nie tylko we współczesnej aranżacji. Jeśli lubimy przytulne i nastrojowe wnętrza, sięgnijmy po wizerunek ukazujący malowniczą Lizbonę położoną na zboczu, zabytkowy Stambuł z charakterystycznymi kopułami meczetów czy urokliwą Pragę z przepięknym Mostem Karola. Co warto zrobić, jeśli chcemy podkreślić nastrojowy charakter takiego przedstawienia? Wybierzmy utrzymany w stylu retro obraz. Panorama miasta przypominająca starodawne zdjęcie będzie się zachwycająco prezentować.

Egzotyka vs. rodzima natura, czyli obraz panoramiczny, od którego nie można oderwać oczu

Opuśćmy na chwilę zatłoczone miasta, zostawmy zabytkowe budynki i nowoczesne wieżowce, i zwróćmy się w stronę natury. Jeśli chcemy, by pod naszym dachem zagościła przyroda, w tym zadaniu pomoże nam właśnie wydrukowana na płótnie panorama. Obraz, koniecznie w wielkim formacie lub pod postacią tryptyku, pozwoli się nam cieszyć zachwycającym pejzażem bez względu na to, gdzie mieszkamy. Zastanówmy się, jaki krajobraz chcielibyśmy podziwiać każdego dnia. Jeśli jesteśmy miłośnikami egzotycznych zakątków, postawmy na miejsca pochodzące z odległych regionów świata. Może gęste zarośla Tajlandii, pustynie Afryki lub tropikalne wybrzeża ze złotymi plażami i palmami? A jeśli doceniamy naszą lokalną przyrodę, zdecydujmy się na sielankowy, leśny zaułek, polną łąkę usianą czerwonymi makami lub górskie zbocza Tatr. Dzięki takiej ozdobie poczujemy bliski kontakt z naturą nawet wtedy, gdy mieszkamy w dużym mieście.

Dopasowany do Twojego wnętrza obraz – panorama oglądana rano, za dnia lub o zachodzie słońca

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę, gdy chcemy, by jak najlepiej prezentował się w naszym wnętrzu zakupiony tutaj obraz? Panorama miasta, podobnie jak i malowniczego pejzażu, może zostać zaprezentowana o poranku lub po zmroku, w pełnym świetle słońca lub zaraz po ulewie, gdy niebo pokryte jest stalowymi chmurami. Właśnie od tego będzie zależeć, czy przedstawienie będzie pogodne w wyrazie, czy raczej groźne, czy rozjaśni nam przestrzeń, czy stanie się silną dominantą, na którą lepiej zdecydować się  wtedy, gdy dysponujemy przestronnym wnętrzem. Jeśli chcemy, by nasz salon nastrajał nas pozytywną energią, dobrym pomysłem będzie widok miasta bądź pejzażu o wschodzie słońca, gdy wszystko skąpane jest w złotych promieniach. Z kolei w sypialni możemy postawić na nocną panoramę słynnej metropolii, która będzie ożywiona kolorowymi światłami i reflektorami. A miłośnikom delikatnych w wyrazie, romantycznych wnętrz z całą pewnością możemy polecić widok tuż po zachodzie słońca, gdy niebo pokryte jest pastelowymi odcieniami. Gwarantujemy, że będzie pięknie!