Inspiracje - Obrazy - Salon

Obraz Wielka Fala
34,00 PLN Zobacz produkt

Sztukę przez duże S znajdziemy nie tylko w muzeum. Obrazy na płótnie z reprodukcjami słynnych arcydzieł to doskonały przepis na stylową i ponadczasową aranżację, w której nasz ulubiony malunek znajdzie się na wyciągnięcie ręki.

Obraz kwiaty retro
159,80 PLN Zobacz produkt
Soczyście kolorowy obraz retro z kwiatami ożywi każdą przestrzeń! Najlepiej sprawdzi się na jasnej, ceglanej ścianie tuż nad salonową kanapą. Ten wzór bez wątpienia rozgoni aranżacyjną monotonię.
Obraz akt kobiecy
244,60 PLN Zobacz produkt
Obraz z kobiecym aktem to uniwersalna ozdoba eleganckiego salonu. Proponowany wzór, inspirowany klasycznym malarstwem sprawdzi się w wielu stylach - od nowoczesnego stylu industrialnego, po skandynawski minimalizm.
Obraz 3d mozaika
127,10 PLN Zobacz produkt
Geometryczny obraz 3d się w nowoczesnych wnętrzach, które charakteryzują się oszczędnym doborem dodatków oraz stonowaną kolorystyką.
Obraz abstrakcyjny
139,60 PLN Zobacz produkt
Wszystkim, którzy pond realistyczną sztukę, cenią sobie mniej oczywiste rozwiązania, proponujemy obraz z ciekawym, abstrakcyjnym motywem.
Obraz w kwiaty
104,10 PLN Zobacz produkt
Obraz w czerwone kwiaty, stylizowany na akwarelę, wprowadzi do Twojego salonu kolor i odświeży aranżację wnętrza.
Obraz erupcja wulkanu
43,60 PLN Zobacz produkt

Obraz przedstawiający erupcję wulkanu to wyjątkowa dekoracja, która wprowadza do pomieszczenia oryginalną kolorystykę i wyrazistą estetykę. Tego typu ozdoby znakomicie będą prezentować się w jasnych, przestronnych wnętrzach – na przykład w dużym salonie lub sypialni.

Obraz wieżowce w Dubaju
43,60 PLN Zobacz produkt

Obraz z nowoczesnymi, dubajskimi drapaczami chmur uchwyconymi z lotu ptaka, to dekoracja, która przyciągnie wzrok naszych gości z wielu powodów. Przede wszystkim zachwyci ich swoim estetycznym rozmachem, a także niezwykłą, nieco odrealnioną kolorystyką.

Obraz dziki kot
79,60 PLN Zobacz produkt
Charakterystyczny obraz z kotem, stylizowany na malarstwo akwarelowe, będzie mocnym elementem dekoracyjnym stonowanego salonu lub sypialni.