Naklejki wg kategorii - Tygrys

Niełatwo żyć w dzisiejszych czasach, mając dziką i nieposkromioną naturę. Często przytłaczają nas zwykłe rzeczy, takie jak praca, obowiązki domowe, nauka... Podczas gdy my chcielibyśmy być inni, życie często pisze nam nudny i przewidywalny scenariusz. Czy nie lepiej byłoby wziąć pióro w swoje ręce i napisać go od nowa? Tylko jak to zrobić, od czego zacząć? Cóż, najlepsze są małe, powolne kroczki, które poprowadzą nas do dużej zmiany. Jednym z takich kroczków może być przearanżowanie własnego otoczenia. W podkreśleniu dzikości naszego charakteru najlepiej sprawdzi się naklejka tygrys. Ta estetyczna i ""nieposkromiona" zarazem ozdoba będzie doskonale współgrać z naszą oryginalną osobowością, mówiąc całemu światu, że ma do czynienia z kimś niezwykłym. Naklejka ścienna tygrys to dekoracja dla wszystkich, którzy chcą od życia czegoś więcej.
50 naklejek

 

Naklejka tygrys - pierwszy krok ku przygodzie

Czy można zmienić swoje życie wieszając na ścianie ciekawy obrazek, naklejając naklejkę albo przearanżowując wystrój mieszkania? Z jednej strony brzmi to śmiesznie, z drugiej jednak, trzeba pamiętać, że duże zmiany czasem zaczynają się od małych rzeczy. Tygrys, naklejka na ścianę, to niewielka, ładna dekoracja, której zadaniem jest zdobić nasz dom. Ale czy nie mogłaby ona też stanowić dla nas inspiracji? Może skrycie marzymy o innym życiu, niż mamy obecnie - na przykład zamiast pracy na etacie wolelibyśmy zostać freelancerem, ale boimy się braku zleceń. Albo zamiast mieszkać w szarym mieście, chcielibyśmy przeprowadzić się na przykład do Urugwaju! A może moglibyśmy zostać tutaj, ale robić zawodowo coś innego. Naklejka tygrys, mimo że sama w sobie banalna i nic nieznacząca, może stać się naszym drogowskazem ku przygodzie i pierwszym krokiem do zmiany. Przecież wystarczy, że spojrzymy na nią inaczej i wyobrazimy sobie jako symbol. Tygrys jest bowiem nie tylko piękny, ale przede wszystkim dziki, niezależny i - jak każdy kot - podążający własnymi drogami. Czy nie tacy właśnie mieliśmy być?

Tygrys. Naklejka na ścianę z charakterem

Motyw tygrysa może motywować nas z wybranego miejsca w domu - od tego jest przecież naklejka, by umieszczać ją na dowolnej powierzchni! Najczęściej oczywiście wybieramy ścianę, ale tego typu ozdoby wyśmienicie sprawdzają się też na meblach czy innego typu powierzchniach (np. lodówka). Naklejka tygrys może dumnie zdobić naszą sypialnię, salon, kuchnię czy nawet przedpokój. Wszystko zależy od naszej wizji wnętrza - czy chcemy przykleić tylko naklejkę, nic więcej nie zmieniając, czy stworzyć całkowicie nowy, oryginalny wystrój? Jeśli to pierwsze, to dobrze, a jeśli to drugie - wspaniale! Naklejka ścienna tygrys może stać się bowiem podstawą do zmiany wyglądu naszego wnętrza. Dzięki niej będzie mogli stworzyć zupełnie nową, dziką aranżację! Od czego powinniśmy jednak zacząć? Oto kilka pomysłów:

  • Tygrysie paski mogą stać się inspiracją do umieszczenia we wnętrzu różnorodnych, egzotycznych deseni. Zwierzęce printy, tapety przypominające kolorowe pióra i inne “dzikie” dodatki zawsze będą mile widziane.
  • Tygrys - naklejka na ścianę będzie dobrze prezentować się w mieszkaniu każdego zapalonego podróżnika. Najlepiej umieścić ją tam, gdzie trzymamy pamiątki z wyjazdów i inne podróżnicze atrybuty - globus, mapy, lornetkę itd.
  • Swoją niezależność podkreślimy, inspirując się tygrysią naklejką i malując pokój na dzikie, egzotyczne barwy. Może to być coś naprawdę szalonego, jak czerń w połączeniu z pomarańczowym (kolory tygrysa), chociaż lepiej tutaj nie przesadzić - jeśli będziemy mieli mandarynkowe ściany, to czarne mogą być np. meble, ale pamiętajmy, że takie zestawienie szybko może się nam znudzić. Lepiej więc wybierzmy nieco mniej wyraziste, stonowane barwy, takie jak zgaszona, liściasta zieleń i na przykład brąz - będzie to połączenie przypominające kolory dżungli.
  • Tym, którzy wolą nieco poważniejszy wystrój wnętrza, szczególnie spodoba się taka ozdoba, jak biało-czarny tygrys. Naklejka na ścianę pozbawiona jaskrawych barw jest przeciwieństwem wcześniejszej inspiracji, ale na pewno spełni potrzeby miłośników nowoczesnego minimalizmu. Taka dekoracja idealnie wpasuje się w popularny styl skandynawski - być może daleki od egzotyki, ale bardzo piękny i stanowczy - zupełnie jak tygrys, prawda?

Naklejka tygrys do pokoju małego odkrywcy

Naklejka z motywem tygrysa idealnie sprawdzi się także w sypialni dziecięcej. Zaraźmy naszą pociechę podróżniczą pasją i ciekawością świata, umieszczając taki dodatek w jego pokoju. Tygrys może znaleźć się w dowolnym miejscu na ścianie lub meblach. Dzieciom na pewno spodobają się naklejki z rysunkowej kolekcji wesołych tygrysków, a nastolatkom - kolorowe tygrysie popiersia z lekko abstrakcyjnym efektem, przypominające tatuaż. Naklejka tygrys będzie doskonała, by zacząć ze swoją pociechą ciekawą rozmowę na temat egzotycznych gatunków zwierząt i otaczającego świata.

Naklejka z tygrysim motywem to wspaniała, niezwykła dekoracja, która odmieni każde pomieszczenie w domu i momentalnie zainspiruje nas do działania - nawet, jeśli będzie to dla nas dopiero pierwszy, mały kroczek. Zawsze bądźmy dzicy, niezależni i dumni!