Obrazy erotyczne

Obrazy erotyczne to kategoria Myloview przeznaczona dla dorosłych koneserów piękna i wielbicieli efektownych aranżacji. W naszej kolekcji zebraliśmy przedstawienia, które pozwolą udekorować nie tylko salon, ale także sypialnię i łazienkę. Bogactwo wzorów otwiera przed nami wprost nieskończenie wiele dekoratorskich możliwości. Na uwagę zasługują nie tylko czarno-białe, ale także kolorowe i inspirowane estetyką retro obrazy. Erotyk przemówi do zwolenników literatury, z kolei nasze przedstawienia przypadną do gustu wzrokowcom i miłośnikom sztuki. Kluczem do stworzenia zachwycającej aranżacji jest wybór takiego aktu, który będzie pasował do wystroju naszego mieszkania. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie tutaj ozdobę idealną dla siebie.  

42 obrazów

 

Obrazy erotyczne – dekoracje o wielu różnych obliczach  

Zebrane tutaj obrazy erotyczne odznaczają się subtelnym charakterem. Umiejętnie balansują pomiędzy tym, co odsłonięte, a tym, co zakryte dla oczu, dzięki czemu możemy mówić o ozdobach utrzymanych w dobrym guście. W związku z tym, że dla każdego pod pojęciem piękna kryje się coś innego, zebraliśmy bardzo różnorodne przedstawienia. Niektóre odznaczają się minimalizmem, inne eleganckim przepychem, niektóre pełne są kolorów, inne ograniczają się tylko do czerni i bieli, co jednak w niczym nie odbiera im siły wyrazu. W zależności od tego, czy postawiliśmy na wystrój w stylu vintage, czy współczesną aranżację, sięgniemy albo po stylizowane na starodawne, albo po nowoczesne obrazy erotyczne. Może się pojawić pytanie, czy taki rodzaj ściennej dekoracji będzie pasował do wystroju salonu. Jeśli w naszym domu nie ma dzieci, a dodatkowo postawimy na fotografię odznaczającą się artystycznym charakterem, wówczas nie ma żadnych przeszkód, by taki motyw przedstawieniowy zagościł w stylizacji. Ciekawym zabiegiem może być także oprawienie płótna w efektowną ramę, która odciągnie nieco uwagę od odważnego kadru.   

Sypialnia dla dorosłych, czyli obraz erotyczny nad łóżkiem

Zaczniemy od pomysłu na udekorowanie oszczędnej w wyrazie sypialni. W takiej przestrzeni doskonale sprawdzą się nowoczesne obrazy erotyczne. Ich siła wyrazu tkwi w oryginalnym ujęciu tematu. Świetnym przykładem jest czarno-biała fotografia urozmaicona jednym, barwnym akcentem – na przykład czerwoną chustą trzymaną przez modelkę. Przykuwający oko element nadaje całości bardzo wyrazistego charakteru, choć wciąż taka kompozycja odznacza się delikatnością i subtelnością. Innym pomysłem jest zdjęcie wykonane podczas artystycznej sesji fotograficznej. Nietypowe miejsce, wyrazisty makijaż, ciekawy kadr – tego typu wielkoformatowe przedstawienie będzie się doskonale prezentować nad łóżkiem. Mamy jednak także coś dla miłośników aranżacji retro.  Akty inspirowane dawną estetyką sprawią, że sypialnia nabierze przytulnego charakteru. Na taki efekt może wpłynąć zarówno kreacja modelki, jak i otoczenie, w jakim jest sfotografowana – na przykład pokój wytapetowany starodawną fototapetą bądź pikowana sofa w stylu vintage. Taki obraz nabierze całkiem nowej jakości, jeśli oprawimy go w ozdobną, złoconą ramę.

Łazienkowe obrazy – erotyka w malowniczym wydaniu

A co powiecie na to, by w łazience, gdzie nagość jest naturalną rzeczą, zawiesić takie właśnie obrazy? Erotyka to jeden z tych motywów przedstawieniowych, który sprawdzi się tutaj doskonale. Z naszej oferty wybraliśmy dwa typy zdjęć, które, naszym zdaniem, będą pasować jak ulał. Pierwsza propozycja to czarno-biały akt o niezwykle minimalistycznym charakterze. Główną rolę odgrywają tutaj kontrasty światłocieniowe, wydobywające z półmroku kształt kobiecej sylwetki. Takie rozwiązanie będzie dobrym pomysłem, gdy dysponujemy niewielki metrażem i nie chcemy, by zbyt rzucające się w oczy przedstawienie zmniejszyło optycznie przestrzeń. Drugą propozycją jest akt na tle przyrody. Tutaj kluczem do sukcesu jest właśnie natura. Wybierzmy krajobraz z motywem wody – morzem, jeziorem lub rzeką. Jesteśmy przekonani, że taka ozdoba będzie strzałem w dziesiątkę. Warto na koniec dodać coś jeszcze, gdy na tapecie znalazły się drukowane na płótnie obrazy. Erotyka może zagościć w aranżacji łazienki dzięki temu, że dekoracja wykonana jest z wodoodpornych materiałów. Gwarantuje to, że ozdoba będzie się prezentować świetnie pomimo wymagających warunków, jakie mogą panować w tej części naszego mieszkania.