Plakaty wg kategorii - Crossfit

Coraz więcej osób zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, jak ważny dla zdrowia jest regularny wysiłek fizyczny. Nic więc dziwnego, iż stale na popularności zyskuje crossfit – rodzaj treningu o wysokiej intensywności, opartego na zmieniających się ćwiczeniach. Taka forma aktywności nie tylko bardzo korzystnie wpływa na nasz organizm, ale stanowi także... świetny temat na plakat! Crossfit to trening niezwykle efektywny, ale i równocześnie efektowny! Dlatego też zdjęcia tego rodzaju ćwiczeń mogą służyć jako dekoracja nie tylko na siłowni. Jeśli więc w domu sami regularnie trenujemy, zdecydowanie warto rozważyć zaopatrzenie się w motywujący plakat. Crossfit w formie ściennej dekoracji może zarówno towarzyszyć nam przy ćwiczeniach, jak i być oryginalną  ozdobą wnętrza.

Plakat crossfit do salonu

Plakat crossfit do salonu

Sportowe plakaty będą wyglądać dobrze nie tylko na siłowni, ale również w salonie zapalonych fanów crossfitu.
Plakat retro z siłaczem

Plakat retro z siłaczem

Plakaty nawiązujące do sportu wcale nie muszą być nudne! Niech Cię o tym przekona grafika traktująca sport z przymrużeniem oka.
48 plakatów
Plakat hantle dla sportowca

Plakat hantle dla sportowca

Miłość do crossfitu można zaakcentować na wiele sposobów. Jednym z nich jest umieszczenie sportowego plakatu w salonie lub sypialni.
Plakat crossfit kolorowy

Plakat crossfit kolorowy

Jeśli czasem masz ochotę się poddać, nasz plakat przypomni Ci, że osiągnięcie wymarzonej sylwetki nie jest możliwe bez wysiłku, a nawet bólu.
Plakat crossfit motywacyjny

Plakat crossfit motywacyjny

Odpowiednia motywacja to część sportowego sukcesu. By jej nie zabrakło, zadbaj o to, by w Twoim otoczeniu znalazł się motywacyjny plakat.
Plakat mięśnie człowieka

Plakat mięśnie człowieka

Siłownia lub szatnia klubu fitnes będzie idealnym miejscem, w którym może zawisnąć nasz plakat z mięśniami ludzkiego ciała.
Plakat do fitnes klubu vintage

Plakat do fitnes klubu vintage

Crossfit to jedna z najbardziej efektywnych dyscyplin. Jeśli podzielasz to zdanie, koniecznie spraw sobie ten plakat.
Plakat crossfit ze sportowcem

Plakat crossfit ze sportowcem

Jeśli czasem zdarza Ci się zapomnieć, dlaczego chodzisz na treningi crossfitu, ten plakat przypomni Ci, że robisz to dla wymarzonej sylwetki.
Plakat skoki przez skakankę

Plakat skoki przez skakankę

Jeśli skoki przez skakankę są Twoim ulubionym elementem treningi crossfitowego, koniecznie spraw sobie nasz plakat.
Plakat crossfit: sztangista

Plakat crossfit: sztangista

Plakat ze sztangistą będzie stanowił dla Ciebie motywację do pracy nad osiągnięciem wymarzonej sylwetki.
Plakat crossfit na siłownię

Plakat crossfit na siłownię

Tylko ciężką pracą można osiągnąć upragnioną kondycję i sylwetkę - warto o tym przypominać bywalcom siłowni lub klubu fitness.
Plakat podnoszenie ciężarów

Plakat podnoszenie ciężarów

Grafika nawiązująca do dyscypliny, jaką jest crossfit, może zawisnąć np. w salonie, by towarzyszyć Ci podczas domowych ćwiczeń.

 

Trening przeniesiony na plakat – crossfit sposobem na świetną formę

Na czym polega fenomen crossfitu? Dlaczego akurat ten sposób trenowania stał się tak popularny? Na te pytania nie ma jednej, oczywistej odpowiedzi. Na pewno nie bez znaczenia były rewelacyjne efekty osiągane przez osoby ćwiczące właśnie tą metodą. Trenerzy crossfitu wciąż podkreślają jego liczne zalety, w tym znaczne podwyższenie sprawności, kondycji oraz ogólnej wydolności organizmu. Taki trening gwarantuje też relatywnie szybkie postępy, a równocześnie nie trwa długo i nie nudzi z racji swojego zróżnicowania. Istnieje wiele sposobów, na zaczęcie przygody z crossfitem. Na początek warto oczywiście się odpowiednio dokształcić (aby ćwiczyć efektywnie i uniknąć kontuzji), a także zakupić niezbędne wyposażenie... W skład którego może wchodzić także plakat! Crossfit dostarczy nam znacznie więcej satysfakcji (a być może i uzyskamy podczas treningu lepsze rezultaty), jeśli w naszym otoczeniu znajdzie się tego rodzaju atrakcyjna dekoracja.

Motywujący plakat: crossfit w towarzystwie!

Wiele osób ma problem z utrzymaniem systematyczności treningów, ponieważ brak im partnera, z którym można wspólnie ćwiczyć. Oczywiście jeszcze trudniej o personalnego, indywidualnego trenera, czuwającego nad naszymi postępami... Motywacji musimy więc często szukać gdzie indziej. Co ciekawe, o codziennym treningu może skutecznie przypominać nam właśnie umieszczony w sypialni, salonie lub korytarzu plakat. Crossfit jako wyjątkowo wyczerpująca forma aktywności wymaga od nas niemałej determinacji. Powieszenie więc w dobrze widocznym miejscu fotografii przedstawiającej osoby ćwiczące może przynieść wiele korzyści. Po pierwsze w natłoku spraw tego rodzaju plakat nie pozwoli nam zapomnieć o treningu. Po drugie – wygląd wysportowanych, umięśnionych osób stanowić będzie zachętę do wysiłku, pracy na sobą, walki o lepszą sylwetkę... a być może i do zdrowej diety! Warto także zaznaczyć, iż tego rodzaju wzorów plakatów nie należy traktować jako przypisanych z góry do konkretnych pomieszczeń. Najlepiej je więc powiesić tam, gdzie zwykle ćwiczymy, lub w dowolnym innym miejscu, w którym będą się ciekawie prezentować.

Oryginalny plakat: crossfit w terenie

Często zdjęcia z treningów kojarzą nam się z ciemnymi wnętrzami wielkopowierzchniowych siłowni, oświetlonymi mocnym, zimnym światłem. Z tego powodu niektórzy mogą być sceptycznie nastawieni do dekoracji, które przedstawiają ćwiczenia typu crossfit. Na szczęście w naszej ofercie odnajdziecie wiele wzorów, w których podeszliśmy do tematu zupełnie inaczej - oto przed Wami plakaty ukazujące treningi pod gołym niebem. Tego rodzaju dekoracje łączą w sobie pobudzające wrażenie dynamizmu oraz spokojne piękno przyrody. Wystarczy więc jeden rzut oka na te wzory, aby poczuć solidny zastrzyk energii! Plakaty ukazujące ćwiczenia na świeżym powietrzu mogą stanowić doskonały sposób na ożywienie i uatrakcyjnienie wspomnianych wcześniej, ciemnych wnętrz siłowni. Decydując się natomiast na taką dekorację w mieszkaniu, powinniśmy poświęcić chwilę, aby dopasować stanowiący tło krajobraz do kolorystyki pomieszczenia. Warto także zwrócić uwagę, iż aktywność fizyczna w ciekawym otoczeniu jest motywem na tyle oryginalnym i estetycznym, że bez wahania po takie plakaty mogą sięgnąć również osoby, które niekoniecznie są zainteresowane crossfitem, czy ogólnie sportem.

Sport to także sprzęt

Aby sport stanowił temat dekoracji, ta nie koniecznie musi przedstawiać postaci w trakcie treningu. Skojarzenia z aktywnością fizyczną nasuwają przecież także fotografie (lub grafiki) ukazujące sprzęt do ćwiczeń. W ofercie Myloview odnajdziecie niejeden korzystający z tego pomysłu plakat. Crossfit wymaga różnorakiego wymaga różnorodnego wyposażenia (jak chociażby hantle czy ławeczki), a każdy z tych przedmiotów może posłużyć jako temat oryginalnej dekoracji.